1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Czy biała rasa wymiera?

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 27 Styczeń 2015.

 1. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 268
  Polubienia:
  19 711
  Od jakiegoś czasu niezwykle interesuje mnie temat masowej imigracji kolorowej ludności z krajów "Trzeciego Świata" do białych enklaw - imigracji w dużej mierze sterowanej centralnie i motywowanej ideologicznie. Do niedawno uważałem całe to zjawisko za coś pozytywnego, w najgorszym razie neutralnego. Dzisiaj nie jestem już tego taki pewien. Polecam zacząć oglądać od 3:55 - "The Endgame" - autorzy zadają ciekawe pytania:  Temat pokrewny: Zaufanie i współpraca między rasami
   
 2. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 835
  Mieszkałem z miesiąc w Londynie - druga połowa lat 90-tych. Bezskutecznie poszukiwałem tam typowych Angoli w swetrach na duże guziki i w trójkąt, odsłaniający elegancko wyprasowane monochromatyczne koszule. Owszem, tacy jeszcze się zachowali, ale zamieszkują peryferia, przedmieścia. Wewnątrz Londynu panuje potworny tygiel, skrajny harmider kulturowy, mieszanka jakiej nie ma w Europie kontynentalnej. Nigdy nie wiesz na co trafisz - jak z czekoladkami Gumpa.

  Nie uważałem tego zjawiska za coś złego. Przeciwnie, kolorystyka kulturowa bardzo mi się podobała. Nikt się nie przejmował jak wyglądasz, co ubierasz, jakie nosisz kudły, jakie masz poglądy. Z całą pewnością nie zauważałem wówczas drugiego oblicza tego fenomenu. Podobnie było w Amsterdamie - wszyscy wyluzowani, większość banan na gębie, no może poza tym Murzynem, o którym pisałem, że groził mi innym Murzynem z klamką za pasem. Ale wałęsałem się wtedy mocno po jakichś zakamarkach, więc w sumie i tak spoko, że żyję.

  Faktycznie, istnieje mocne parcie na odgórne mieszanie społeczną łychą, czego rezultatem może być tak głęboka asymilacja i tak gęsta zupa genetyczna, że trudno będzie mówić o cywilizacji białego człowieka. Chyba faktycznie kończy nam się czas.
   
  Filip lubi to.
 3. Tesla

  Tesla Neoliberał

  Posty:
  33
  Polubienia:
  78
  Biały człowiek wymiera głównie dlatego, że gdziekolwiek występuje w większości, jest to teren opanowany przez nowoczesny etatyzm, który:
  • Umożliwia przeżycie, a w konsekwencji rozmnożenie się osobników o spierdolonej moralności, jak złodzieje, mordercy, oszuści, lewicowi intelektualiści i inne skurwysyny.
  • Walczy z cechami męskimi (głównie agresja), niezbędnymi do obrony przez dżihadystami czy dominacją ekonomiczną ze strony żółtych
  • Tłamsi rozwój gospodarczy - rozwijać nie trzeba.
  • Ściąga, głównie przez zasiłki i specjalne traktowanie, na tereny Okcydentu przedstawicieli innych ras, którzy nie przyjeżdżają tu do pracy - czyli płaci im z naszych pieniędzy na kolonizację ziem, na których od wieków biały człowiek mieszkał.
  Jak wiemy ze słów Wielkiego Cybernetyka, minimalny odsiew naturalny, który nie prowadzi do degeneracji gatunku/rasy wynosi dla ssaków 20% (jaki jest optymalny? ktoś coś?). Ta liczba jest obecnie radykalnie zaniżana przez państwo opiekuńcze ze swoją prohibicją narkotykową i ogólnym pilnowaniem, żeby osobniki nieprzystosowane przypadkiem się nie zabiły/trwale nie okaleczyły.
   
 4. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 594
  Polubienia:
  7 071
  Wymiera to za dużo powiedziane. Na pewno zmierza w kierunku zmniejszania populacji, bo od kilkudziesięciu lat w większości krajów nazywanych białymi współczynnik rozrodczości, czyli liczba dzieci przypadających na kobietę, jest poniżej poziomu 2,07 gwarantującego wymienialność pokoleń. Nawet we Francji, gdzie mówi się, że udało się osiągnąć, jako jedynemu krajowi w Europie , poziom 2,00 ten współczynnik dla białych jest mniejszy, podejrzewam, że 1,7-1,8, bo zawyżają go Arabowie, przybysze z północnej i subsaharyjskiej Afryki. Jest jeszcze kwestia krzyżowania się rasy białej z innymi, głównie za sprawą kobiet, które zamiast rodzić białe dzieci, rodzą mulatów i inne krzyżówki.

  Biali ludzie, którzy wyprowadzają się z dużych miast takich jak Londyn nie znikają zupełnie ze świata tylko przeprowadzają się na przedmieścia i do mniejszych miast, miasteczek i na wsie. A ma się wrażenie wymierania właśnie dlatego, że metropolie są na świeczniku, tymczasem biali żyją sobie spokojnie na wsi, gdzie kolorowych praktycznie nie ma. Londyn jest już stracony, rdzennych białych Brytyjczyków już w 2011 roku było tylko 45% (łacznie z białymi imigrantami z innych krajów było 56%).

  Mieszanka kulturowa może się podobać turystom, którzy wpadają na tydzień, ale tym którzy w takim mieście żyją na co dzień już niebardzo.
   
  Ostatnia edycja: 27 Styczeń 2015
  lernakow, Pestek i tomislav lubią to.
 5. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 615
  Polubienia:
  12 633
  Na dłuższą metę, Biały Człowiek to Człowiek Nie Mieszkający Między Zwrotnikami. Za parę wieków londyńscy i helsińscy Murzyni się wybielą.
   
 6. Denis

  Denis Well-Known Member

  Posty:
  3 839
  Polubienia:
  7 706
  Ale obecnie nie ma wolnego rynku i obserwujemy sprowadzanie bandy nierobów przez rządy i trudno to nazwać naturalnym procesem. Oczywiście winą ludzi jest brak buntu i wybieranie tych łebków.
   
  adex26, luke27 i tomislav lubią to.
 7. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 615
  Polubienia:
  12 633
  To że Czarni i Śniadzi są w białych miastach pasożytami, to nie jest kwestia rasy. Swoją droga, byłbym ciekaw badań które pokazywałyby, czy Czarni w takiej na przykład Ameryce już zdążyli się solidnie rozwarstwić.
   
 8. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 615
  Polubienia:
  12 633
  Nie kupuję poglądu. że rasa aż tak determinuje. Zwróć uwagę, że likwidacja socjaletatyzmu to RÓWNIEŻ likwidacja barier wejścia na rynek (pracy na przykład). To że biały młody niebieski ptak ma zazwyczaj o wiele bardziej zamożnych rodziców niz czarny niebieski ptak, zrównałoby się w miarę szybko.
   
 9. Denis

  Denis Well-Known Member

  Posty:
  3 839
  Polubienia:
  7 706
  Chyba żartujesz. Polacy cisną na socjalu jak Angole. Lenistwo i pasożytnictwo dotyka w takim samym lub nawet większym stopniu.
   
 10. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 615
  Polubienia:
  12 633
  Chodzi o różnice kulturowe, nie rasowe. Gdyby w UK był Dziki Zachód, to te różnice zatarłyby się na przestrzeni jednego-dwóch pokoleń.

  Kolorowym podobnie jak białym nierobom, łatwiej jest wegetować, a socetatyzm straszliwie demotywuje do wyjścia z wegetacji
   
 11. Denis

  Denis Well-Known Member

  Posty:
  3 839
  Polubienia:
  7 706
  Nazwałeś to mitem i całkiem słusznie, bo to mit.
  Biała rasa ma podobne skłonności do opierdalania i nieróbstwa. Wystarczy dać szansę na opierdalanie i biały to wykorzysta. Muzułmanie czasami jedynie coś podpalą. Polak robi mniejszą demolkę i siedzi w domu lub kozaczy na osiedlu.
  A skąd wiem? Bo sam jestem biały i mam skłonności do opierdalania i kozaczenia. I kilku innych białych też poznałem.
   
  Ostatnia edycja: 27 Styczeń 2015
 12. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 615
  Polubienia:
  12 633
  Na socjalu żyć i wakacje mieć!

  Tę maksymę już dawno zwietrzyli młodzi Brytyjczycy, 18-letnia Gina Allen i jej partner 21-letni Danny Creamer, którzy w telewizyjnym wywiadzie oświadczyli, że nie zamierzają szukać pracy ani tym bardziej jej podejmować, ponieważ byliby stratni w porównaniu z tym, co otrzymują od państwa w formie różnych zasiłków.

  Jak sami przyznają, te zasiłki im się należą i w żadnej mierze nie czują się jak ktoś, kto coś wyłudza czy żeruje na podatnikach. Dodają, że ich rodzice ciężko pracowali i przez 30 lat płacili podatki. Dlatego czują się z usprawiedliwieni i nie zamierzają zrezygnować z państwowego garnuszka. Od państwa pobierają zasiłki dla bezrobotnych, dopłatę do mieszkania oraz zasiłek na dziecko. „Nie mamy żadnych kwalifikacji i nigdy nie będziemy w stanie zarobić z pracy tyle, co otrzymujemy od państwa” – przyznają.
  „Dostajemy zasiłek w wysokości 17680 funtów rocznie, kupujemy 40 papierosów dziennie, mamy laptop oraz dom i 47-calowy telewizor, więc po co mamy pracować. Wydajemy 40 funtów na ubrania dla Tullulah-Rose, ponieważ to ważne, żeby ładnie wyglądała” – wyznaje Gina Allen. Deany Creamer dodaje: „Mógłbym bez problemu dostać jakąś pracę z płacą minimalną, ale jaki to ma sens skoro wtedy nam się pogorszy – tłumaczy Danny. – Gdybyśmy obydwoje poszli do pracy wtedy koszt opieki nad dzieckiem stanowiłby prawdopodobnie równowartość jednej z naszych pensji, co spowodowałoby, że znaleźlibyśmy się w trudnej sytuacji”.

  Z rozbrajającą szczerością przyznają jeszcze, że gdyby poszli do pracy nie stać by ich było na coś ekstra, np. na wyjazd na wakacje.

  [​IMG]

  źródło http://prokapitalizm.pl/na-socjalu-zyc-i-wakacje-miec.html oraz (jednak wziął się do roboty?) http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/4775062/Danny-Creamer-turns-from-shirker-to-worker.html


  btw. jest to post przeklejony z konserwastywno-katolickiego forum na którym kiedys się motzno udzielałem - http://rebelya.pl/forum/watek/61085/ - polecam tamtą dyskusję :)
   
 13. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  7 714
  Polubienia:
  9 665
  niby z jakiej racji? po pierwsze gdyby był akap nie było by uk, po drugie ciapaci stanowią w niektórych dzielnicach wiekszość ale nie są większością na wyspach brytyjskich...
   
 14. Denis

  Denis Well-Known Member

  Posty:
  3 839
  Polubienia:
  7 706
  W UK na zasiłkach nie siedzą same muslimy i czarne. Nie bierz wiedzy o świecie z Wykopu. Jest dużo Angoli na zasiłkach oraz innych przedstawicieli białej rasy.
   
  Filip i GAZDA lubią to.
 15. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 568
  Polubienia:
  4 422
  To zależy o których białych chodzi, w postsowietikusach jest inny powód wymierania i na zachodzie jest inny. Dla zachodu to wynik rozwoju techniczno cywilizacyjnego. Ludzie dłużej się uczą + antykoncepcja w tym hormonalna o bardzo dużej skuteczności + rozpowszechniona łatwo dostępna aborcja + coraz bardziej lubią ludziska ,życie inne niż rodzinne i bycie singlem nie jest społecznie "tępione". I nie gadajmy ,że to wina etatyzmu... dlaczego nie? Spójżmy chociażby na zajebiście antyetatystyczny Singapur... tam z powodu ogromnego wzbogacenia nagle pojawił się ujemny przyrost naturalny i tylko immigracja ratuje sytuację. Że problem oparty jest na rozwoju ,a nie ma podłoża typowo kulturowego pokazuje Japonia ,która tak samo wymiera.

  A o postsowietikusach co wam będę mówił :p Widzicie za oknem dlaczego się ludzie nie mnożą :p
   
  mleko, pampalini i Piter1489 lubią to.
 16. Denis

  Denis Well-Known Member

  Posty:
  3 839
  Polubienia:
  7 706
  Jak zwykle procenty i statystyki. Jak tak bardzo jesteś zainteresowany procentami to poszukaj. Jednak bardziej polecam samemu odwiedzić Londyn czy Birmingham i zobaczyć. Najlepiej na kilka miesięcy. I w praktyce sprawdzić stereotyp czarnucha nieroba oraz białego pracusia, bo u mnie to raczej odwrotne wrażenia.
   
 17. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  7 714
  Polubienia:
  9 665
  pierdolisz...
  owszem policja w uk nie ma broni, choc troche dziwne ile co roku ludzi ginie od kul policyjnych hehe
  mają sporo doświadczeń z różnych riotsów i troublesów, nie bój sie...
  pracowałem 7 lat w londynie i wiem że po wejściu polski do unii, przyjechało sporo polaków i często słyszałem że to sie należy to sie należy baby od razu rodzą i na socjal... z tego co widziałem to conajmniej połowa polakó nie robiła... angoli na socjalu tez w chuj widziałem...
   
 18. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 615
  Polubienia:
  12 633
  Ale to się zaczyna dezaktualizować.
  http://goo.gl/7SwE3u (zwracam uwagę że to per capita)
  oraz
  http://answersafrica.com/tallest-buildings-africa.html
   
 19. Denis

  Denis Well-Known Member

  Posty:
  3 839
  Polubienia:
  7 706
  I jak chrześcijaństwo.
  Dowodem USA i różnego rodzaju mormony.
  Czyli jesteś za kontrolą - dziękujemy za szczerość.
   
  Filip i GAZDA lubią to.
 20. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 615
  Polubienia:
  12 633
  Co tam mormoni.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Amisze

  czy Amisze łamią NAP? polecam lekturę.

  PS. Mocno zboczyliśmy z tematu rasy. Czarni są chyba religijnie bardziej zróznicowani od Białych.
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.