1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Czego nie rozumieją antysemici (dekonstrukcja narracji o "żydowskim spisku")

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 21 Sierpień 2017.

 1. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

  Posty:
  4 509
  Polubienia:
  10 426
  Tolerancja na cyjanowodór? Wiki podaje, że to jest 13x bardziej toksyczne niż arszenik.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Toksyczność
   
 2. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 843
  Polubienia:
  19 502
  Ale wszyscy w transportach i w obozach jedli wyłącznie żarcie wciskane przez oprawców. Innego nie było.
  Jeśli jedyne dostępne źródła wody i pożywienia będą zatrute, to wcześniej czy później wszyscy padną.

  To już będzie za późno. Będą jedynie wiedzieć, że zostali otruci i zaraz padną. Nie każda trucizna ma natychmiastowe działanie.

  Właśnie porównanie idealne. Zadano truciznę komuś w sposób którego się nie spodziewał.

  Ale to nie była skala przemysłowa, tylko pojedyncze przypadki.
   
 3. vast

  vast Well-Known Member

  Posty:
  2 745
  Polubienia:
  5 473
  Zapomniałeś o tych co jednak nie zjedli i przeżyli.

  A nawet jeżeli wszyscy by zjedli zatrute jedzenie to nadal nie wiem jak niby ma to być szybsze i efektywniejsze od zagazowania.

  Bo na skalę przemysłową były lepsze sposoby, np gazowanie ludzi cyjanowodorem.
   
 4. Jaranek

  Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

  Posty:
  2 249
  Polubienia:
  7 570
  Kurwa, zróbcie coś dla świata. Jak już będziecie na tym zlocie to uszczelnijcie dobrze domek, odkręćcie butlę cyjanowodoru i czekajcie. Nic wam nie będzie a Żydzi dostaną pierdolca.
   
 5. counter

  counter GAZDA was right.

  Posty:
  642
  Polubienia:
  1 093
  24 minuty później
  100 minut później
  Jak to mawiał klasyk: hehe he.
   
 6. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 843
  Polubienia:
  19 502
  Kulka w łeb. Problem w tym, że bez jedzenia można trochę pożyć, a bez picia po kilku dniach się zdycha.

  Nie trzeba utylizować gazu służącego do zagazowywania. Poza tym trutka może być samo-mumifikująca, jak w przypadku trutki dla szczurów. Wtedy rozładunek zwłok jest łatwiejszy, bo zwłoki się nie rozkładają.
   
 7. Norden

  Norden Well-Known Member

  Posty:
  718
  Polubienia:
  832
  Głównie chodzi o początki NKWD (Czeki) od rewolucji po lata 20' i 30' - wtedy stanowili większość aparatu kierowniczego NKWD. W czasie II WŚ i po było ich znacznie mniej, a więc teoria o zasilaniu szeregów NKWD dla zemsty jest bzdurą.
   
  Imperator, Eli-minator i Gekon lubią to.
 8. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 836
  Ja zostawię na chwilę holokaust (nie miał proporcjonalnie większych rozmiarów niż zapomniana rzeż Ormian a rozdęto do go do rozmiarów nowej świeckiej religii) i wrócę do pierwotnych kwestii związanych z IQ. Pierwsze co się rzuca w oczy to bezpretensjonalność z jaką media głównego nurtu piszą o niskim IQ gojów. Dramatycznie niskie IQ murzynów (bliskie 75) jest tabu, ale już żydowskim 110 będziemy się publicznie obnosić. Tu się powinna zapalić czerwona lampka alarmowa. No bo czemu Żydom wolno więcej? Cytuję fragment Newsweeka zamieszczony przez Kawadora:
  Pewne światło na te rewelacje wnosi:
  http://jeznach.neon24.pl/post/100402,koszerne-nagrody-nobla

  Nawet Higssowi (temu od bozonu) podciągają na siłę żydowskiego "współodkrywcę". Poza Higssem jest tam też kilka innych przykładów. Jak ta dalej pójdzie, to Żydzi dobiją do 100% nagród Nobla. Nie było ich gdy trzeba było wymyślać maszynę parową, teleskop, proch, alfabet, cyfry, beton, f.trygonometryczne itd. ale wypłyneli intelektualnie dokładnie wtedy gdy miejsce średniowiecznych feudałów zajęli żydowscy bankierzy, a nauka (głównie poza matematyką) stała się kosztowną grą zespołową.

  Powoływanie się na reżimowe nagrody w celu wykazania jakiejś tezy to czysta propaganda. Reżim uwielbia medale, nagrody literackie, statuetki. Można w ten sposób ćwierćinteligentom wmówić, że jakaś chujowa, grafomańska książka jest arcydziełem, jakieś gówno rozmazane na płótnie wybitnym malarstwem itd.

  Moim zdaniem Żydzi po prostu zdobyli topową pozycję w centrum cywilizacyjnym gdzie są największe nakłady na naukę. Nie wykluczam, że są ponaprzeciętnie inteligentni, ale większość ich sukcesów wynika z kolesiostwa, wykorzystywania układów mafijnych, solidarności plemiennej itp. No bo co robi w mediach taka głupia baba jak Kazimiera Szczuka? Myślicie, że ona ma wysokie IQ? A do UB brali po zdaniu testów IQ? ROTFL.
  Kilka lat temu Putin powiedział, że 80% pierwszych rządów bolszewickich stanowili Żydzi. Zważywszy, że ten pojlecynowski KGBowiec trzyba z Chabad-Lubawicz, to nawet nie wiadomo czy chwalił Żydów czy ganił. Tak czy siak biorąc antyputinowskiego pierdolca na Zachodzie (Putin to taki Goldstein z 1984) rzecz powinna zostać nagłośniona jako "neonazistowski charakter Kremla" albo jakoś tak. A tu cisza... Widać dowody są zbyt mocne i Żydzi wolą tematu nie ruszać.
  A.Sutton w załączniku do "Wall Street a rewolucja bolszewicka" zamieścił dupochron w postaci negacji "teorii spiskowych" o udziale Żydów w tej rewolucji. Załącznik był mniej więcej na poziomie: jacyś ludzie mówią, ze to Żydzi, ale ja im nie wierzę. :)

  Temat jest raczej trudny, bo w Sieci zalega sporo prymitywnego antyżydowskiego ścierwa, np. tekstów wykazujących niezbicie, że teoria względności jest fałszywa tylko dlatego, że sformułował ją Żyd. Z drugiej strony żydowska dominacja w mainstreamie jest niemal całkowita i aby znaleźć jakieś krytyczne spojrzenie trzeba grzebać po śmietnikach.
   
 9. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 836
  Jeszcze mały update do tekstu z Newsweeka (nawiasem: fajnie gdy Żyd pisze artykuł w którym o swojej nacji wspomina w trzeciej osobie, to samo często jest na forach).

  Odkąd Żydzi są uwzględniani w badaniach IQ, stwierdza się, że średnia inteligencja w tej grupie etnicznej jest nieprzeciętnie wysoka. (Często powtarzana historia, że żydowscy imigranci w USA na początku XX wieku mieli słabe wyniki testów IQ, jest wyssana z palca). Dokładną liczbę trudno jest ustalić, ponieważ żydowskie próby w dostępnych badaniach rzadko są idealnie reprezentatywne, ale szacowane średnie mieszczą się w przedziale od 107 do 115, więc można kompromisowo przyjąć wartość około 110 przy średniej dla społeczeństwa amerykańskiego wynoszącej 100.

  "Dokładną liczbę trudno ustalić". To jakiś żart? Wiedzą, że jest większa, ale nie widzą jaka. Jeśli nie wiedzą, to może wspomogą się testami PISA?

  http://www.oecd.org/pisa/

  Jakoś Izrael nie wychodzi tam na wsypę geniuszu.

  http://www.compareyourcountry.org/pisa/country/ISR?lg=en

  Za to w nakładach na R&D Izrael ma najwyższą pozycję na świecie: 4,3% PKB. Jest to efekt polityki i działania żydowskich służb oraz diaspory. Np. Żyd w rządzie III RP będzie lansował aby kupić drona w Izraelu i dzięki temu izraelskich przemysł dostanie zastrzyk.
  Do tej polityki żydowska propaganda dorabia legendę. Widziałem kiedyś filmik na którym Żyd w czołgu Merkava mówi, że ten czołg jest efektem żydowskiego geniuszu. Zobaczcie skąd są części do tego czołgu i zastanówcie się co ten żołnierz i redaktorek Newsweeka mają w głowach. Szalom.
   
 10. chaplean

  chaplean Well-Known Member

  Posty:
  182
  Polubienia:
  411
  jak dla mnie to czy Żydzi są wybitnymi odkrywcami, czy osiągnęli swoją topową pozycję w centrum cywilizacyjnym w wyniku spisku, jest równie imponujące i w takim samym stopniu świadczy o geniuszu.
   
  Sputnik lubi to.
 11. kowaI

  kowaI Well-Known Member

  Posty:
  412
  Polubienia:
  469
  Geniusze ci wymyślili komunizm -socjalizm, a reszta ich "geniuszu" pracuje na utrzymanie tego quazisystemu u gojów.
  Zauważcie że, w dziedzinach, które można zaliczyć do tworzenia dobra i piękna-czyli prawdziwa sztuka, muzyka i inna szeroko pojętą kultura, tam oni praktycznie nie istnieją.
  Tylko ministerstwa propagandy i ogromne budżety - tam ich pełno..
   
 12. vast

  vast Well-Known Member

  Posty:
  2 745
  Polubienia:
  5 473
  Leibovitz? Kubrick? Bob Dylan? Michael Mann? Beastie Boys? Lenny Bruce? Billy Joel? Szpilman? Horowitz? Kafka? Psytrance?

  Pokurwiło?
   
 13. chaplean

  chaplean Well-Known Member

  Posty:
  182
  Polubienia:
  411
  wymyślili też akap xD

  ps nie, Żydzi nie wymyślili komunizmu.
   
  Eli-minator lubi to.
 14. T.M.

  T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

  Posty:
  1 127
  Polubienia:
  3 392
  + wielu ciekawych reżyserów (nieciekawych też). Niedawno widziałem film "Wielka iluminacja" i choć mój czujnik propagandy czasem dawał o sobie znać, to przede wszystkim było to dobre kino. Propaganda bardziej subtelna niż typowe Hollywood, nie mówiąc o różnych smoleńskach z naszej części Okcydentu.
   
 15. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 748
  Polubienia:
  4 701
  albo holland, brzechwa, tuwim, polański
   
  Eli-minator lubi to.
 16. Gekon

  Gekon Libertariański Reptilianin

  Posty:
  392
  Polubienia:
  558
  Rothbard to akurat bardzo specyficzny przypadek i pewnie by stał w tej dyskusji, po stronie ,,antysemitów''.
   
 17. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 836
  Ja sam mam kilku ulubionych Żydów (od muzyki po publicystykę) i nie czuję, że ten wybór ktoś mi narzucił. Z drugiej strony jest taki problem: Świat ma generalnie nadprodukcję talentów a niedostatek środków pozwalających realizować talent. Przykład skrajny to Wernher von Braun. Zajebisty konstruktor, a w garażu g by osiągnął. Trzeba mu powierzyć setki pomocników, materiały itd. W socjalizmie dostaje państwowy przydział środków, w kapitalizmie kredyt. Jeśli zaczynasz sterować procesem przydziału środków i kapitałów, to możesz robić selekcję wśród kandydatów, preferować swoich a mimo to wybrać dobrych. Ze zdrowej, wykształoconej 15 milionowej populacji jest jak wybierać. To nie Cyganie. No i tu jednak daje się wyczuć statystyczną tendencję, np. by ziomek ziomkowi napisał dobrą recenzję, by gazetka wmawiała ludziom, że jeden z wielu równorzędnych (dobrych) muzyków to postać wybitna itd. To byłaby teoria bez pokrycia gdyby nie obserwacje takie jak poniższa:

  https://wolnemedia.net/nie-chcial-by-polske-promowaly-obozy-koncentracyjne/

  Pomijam rzecz oczywistą jaką jest bezsens utrzymywania urzędów ds. turystyki, promocji kraju itd. Wiadomość jest przykładem jak polski goj w trybie szybkim (kilka godzin) dostał dymisję za wymyślanie, że Holokaust i Muzeum Żydów Polskich nie są filarami promocji Polski na świecie. Ależ są. To Izrael może olać wspomnienia o ojczyźnie połowy Izraelczyków, ale my mamy ciągle wspominać Żydów i ronić po nich łezkę.

  Jedyna rzecz jaka mnie wkurza to lansowanie dwumyślenia. Mam przyjmować takie wiadomości jak powyższa a JEDNOCZEŚNIE przyjmować zapewnienia, że Żydzi nie mają żadnej władzy, żadnej kontroli, żadnych układów.
  A nawet jak mają, to zapewne są straszne bystrzaki, bo dostają dużo Nobli. Co tam Noble. Zobaczycie ile feministek wydał ten naród:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Feminists_by_religion

  :) pewnie trzeba mieć ogromne IQ aby zostać feministką.

  akap sam się wymyślał wiele razy i w wielu miejscach jednocześnie, bo jest naturalnym systemem (choć łatwo ulegającym sile). np. w średniowiecznej Islandii działały jego elementy. Za to dobrze jest zagospodarować kazde stadko gojów i pokazać się im jako Prometeusz.
  Mniejsza z tym kto wymyślił. Promowali go, byli jego beneficjentami. Byli również ofiarami, ale np. Kaganowicz organizujący głód na Ukrainie to Żyd, a teraz żydowskie media uczą, że to Rosjanie głodzili Ukraińców. Polecam niedawny felieton Michalkiewicza, a dokładniej ostatni paragraf. Tak się steruje historią. Teraz Żydzi to nie komuchy, ale urodzone polskie patrioty i prawaki.

  [​IMG]

  Ja pierniczę. W kraju w którym niby wymordowano wszystkich Żydów oni wypływają jako "polscy prawicowcy" i gwiazdy prawdziwie-polackiej dobro-zmianowej TVP. Dawid to nawet planował zostać szefem Ruchu Narodowego. On zagrzeje do boju i Polaków i Ukraińców. Taki multi-turbo-narodowiec.
   
  Gekon lubi to.
 18. libertarianin.tom

  libertarianin.tom akapowy dogmatyk

  Posty:
  2 542
  Polubienia:
  5 437
  Przesadzasz. Rothbard nigdy nie zgrywal Prometeusza. Po za tym byl wrogiem PC, krytykowal traktowanie Zydow jak swietych krow, popieral Palestynczykow w walce z Izraelem, i sprzeciwial sie pomaganiu Izraelowi przez rzad USA. Wedlug lewakow Maurycy byl antysemita! Serio, poszukaj sobie po necie.
  Ale co ja tam sie bede wysilal skoro dla ciebie w kazdym Zydzie siedzi diabel.

  BTW, Hitler zwalczal Zydow bo jako socjalista nienawidzil kapitalizm, a Zydzi kojarza sie z kapitalizmem.

  P.S. Przypomnialo mi sie, Adam Kokesh to tez Zyd, a gdybym byl Amerykancem to na 100% poparlbym go w nastepnych wyborach.
   
 19. Norden

  Norden Well-Known Member

  Posty:
  718
  Polubienia:
  832
  No właśnie nie.
  Nawet biorąc pod uwagę, że średnia IQ to górny wymieniony pułap - 115 punktów to nadreprezentacja w różnych propagandowych ośrodkach medialnych, elitach intelektualnych kulturowego marksizmu etc. tego nie tłumaczy.
  Wynika to z ilości w populacji (do 1%) i rozkładu krzywej Gauss'a - i tak wciąż mamy stosunek 1:kilkadziesiąt.
  Także na obecną chwilę bardziej sensowne wyjaśnienie jest to podane przez Domana:  Nie. Główną przyczyną było oskarżenie o działalność komunistyczną i próby wywołania rewolucji bolszewickiej w Niemczech, oskarżenia o wywołanie kryzysu finansowego w powojennej republice weimarskiej (powiązanie z bankami) i ogólnie międzynarodowego spisku przeciwko "odradzającym" się Niemcom. To pierwsze to fakt historyczny (reszty nie weryfikowałem). Taki był też charakter propagandy. Nie tłumaczy to oczywiście bezsensowności kolektywnego zwalczania.
   
  Ostatnia edycja: 1 Wrzesień 2017
  Eli-minator lubi to.
 20. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 836
  Sprawa rozmiarów holokaustu i fajności/niefajności Żydów jest drugorzędna wobec rozstrzygnięcia tezy:
  Żydzi rządzą światem czy nie rządzą.
  Jedną (z wielu) przesłanek za tezą jest totalitarny charakter kultu tzw. holokaustu. News jakich wiele:
  Resocjalizacja kłamcy oświęcimskiego
  Przy okazji wiadomość z 2016. Widzimy, że TVN dokonał manipulacji jako materiał filmowy wstawiając czarno-biały filmik obozowy. Trzeba było pokazać tę 87 letnią trzesącą się "ekstremistkę" która negowała holokaust :). Żeby jakąś 90 letnią sklerozę wsadzać na prawie rok do pierdla za samo gadanie nt. historyczne...Może jeszcze wsadzajmy dzieci. Prawilni komentatorzy na TVN domagają się nawet kary śmierci.

  No i mamy sytuację, że od USA po Australię państwa wspierają kult.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Laws_against_Holocaust_denial

  co prawda w USA jest większa wolność słowa, ale oni w razie czego udzielają ekstradycji, a poza tym mają fiksację na punkcie holo nie gorszą niż Europa i Rosja.

  btw. dyskutowanie o holokauście jest utrudnione, bo z powodu opracowanego przez Światowe Żydostwo systemu kar i nagród, obiektywnych badań nie podejmuje się praktycznie nikt. Nawet gdyby komuś obiektywnie wyszło, że naziści zamordowali 2 miliony a nie 6, to się kilka razy zastanowi zanim opublikuje "papier". Do więzienia poszedł nawet doktor chemii który ośmielił się badać glebę w miejscu gdzie stały komory gazowe. Natomiast w drugą stronę mamy jazdę bez trzymanki:

  http://www.bibula.com/?p=81235

  Dowolnie głupie wymiociny, np. historia Żydówki twierdzącej, że w czasie II Wojny uratowały ją wilki (tak, KURWA, wilki) są brane za dobrą monetę. Z reszta ta baba została zdemaskowana i okazało się, że nawet nie jest Żydówką. Ale do tego czasu aparat propagandowy zdążył nakręcić film "oparty na faktach". Na poniższym zdjęciu mamy małą Żydówkę i wilka który ratował Żydów. Dajcie temu Wilkowi order Sprawiedliwy wśród zwierząt świata, bo najwyraźniej holo-pierdolec dotarł i do królestwa zwierząt.

  [​IMG]

  Dokładnie na tej zasadzie jak ekranizacji "survivre avec les loups" promuje się każde dziełko żydowskie. Ja sam znam Żydów którym się nie wiedzie, ale wystarczy, że ktoś ma trochę talentu i jest ogólnie ogarnięty, to dostaje dopalanie medialne, recenzje, venture capital. To nie jest tak, że robi się z automatu samo, ale chodzi o zasadę statystyczną.
   
  Ostatnia edycja: 21 Wrzesień 2017

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.