Czego nie rozumieją antysemici (dekonstrukcja narracji o "żydowskim spisku")

alfacentauri

Well-Known Member
1 148
1 935
A to już libertarianom nie może przeszkadzać, to że piękno białej aryjskiej kobiety zniknie z powierzchni Ziemi? ;)
Pytasz poważnie??? Przeszkadzać może wszystko, nawet to, że pewne powierzchnie ziemi zostaną zalane przez oceany. Problem jest w tym, że dla niektórych tak zwanych libertarian różne nazigłupoty stanowią wyznacznik togo co im głównie przeszkadza na świecie.
kr2y510 napisał:
Problem jest zupełnie inny. Żydzi nie są normalnym narodem jak każdy inny. Żydzi są problemem politycznym. Przy czym nie chodzi tu o zwykłych Żydów, którzy pracują lub robią jakiś biznes, a po robocie lubią zeżreć, wypić, zakąsić, zaruchać i się zabawić, tak jak każdy normalny człowiek na tej planecie. Tu chodzi o ich wierchuszkę, która sprowadziła istnienie tej nacji (lub grupy religijnej, etnicznej) do problemu politycznego. Ich żądania w stosunku do świata są zdecydowanie antywolnościowe i antycywilizacyjne.
Nie mam pojęcia czy żydowska wierchuszka jest mniej wolnościowa od żydowskich dołów czy środków. Postawy i oczekiwania przeciętnego człowieka na świecie mogą być odległe od libertariańskiego ideału niezależnie czy będziemy mówić o Żydach, Polakach czy mieszkańcach Zimbabwe. Wydawałoby się, że problemem dla libertarian powinny być struktury władzy, ale jak widać niektórzy pod pozorem gadania o libertarianizmie promują jakiś kolektywizm, a to już jest czysty zjebizm.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
23 007
Nie mam pojęcia czy żydowska wierchuszka jest mniej wolnościowa od żydowskich dołów czy środków.
Skoro nie masz pojęcia, to po co udzielasz się w tym wątku?
Żydowskie lobby jest przede wszystkim antycywilizacyjne. Dokonują ataku na prawdę historyczną i na zasady cywilizacyjne. Nie reprezentują etyki uniwersalnej. I to wystarczy, by ten watek miał sens.

Postawy i oczekiwania przeciętnego człowieka na świecie mogą być odległe od libertariańskiego ideału
To nie ma nic do rzeczy.
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 148
1 935
Skoro nie masz pojęcia, to po co udzielasz się w tym wątku?
Ja zazwyczaj takie tematy pomijam, bo uważam, że są one dla głupków. Wszedłem tu bo pojawił się jakiś ziomuś na forum. Zadebiutował jakżeby inaczej od tego tematu o Żydach i zamiast pozostać w tym miejscu na forum to polazł następnie do tematu o rządach PISu, by pisać jakżeby inaczej o Żydach. Pisał też o masonach i dopytywał Ciebie o „muzułmańskich masonów”. Dlatego przy okazji wszedłem tu by go wprost zapytać czy głównie będzie pisać o tym, bo jak kolejny raz pojawił się patałach co zabierać będzie głos we wszystkich rozmowach by sprowadzać je na wiadome tory to od razu dam sobie spokój by go nie czytać. O to mi chodziło, by ustrzec się takich debilnych dyskusji, a nie brać w nich udział. Problem się niby rozwiązał, bo po kilkunastu postach ów osobnik znikł, ale wy odkopaliście tą dyskusję i pytasz się mnie po co zabieram głos. Jesteś niesamowity.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
23 007
Ja zazwyczaj takie tematy pomijam, bo uważam, że są one dla głupków.
To nie są tematy dla głupków.
Czy się to komuś podoba, czy też nie, to Żydzi od lat są kwestią polityczną. I nie chodzi tu o Żyda karczmarza spod Nowej Huty, czy o Żyda cymbalarza spod Lidy, a chodzi tu o międzynarodowe żydostwo siedzące na Manhattanie i ich ekspozytury np. pod postacią loży B'nai B'rith.
Amerykanie w latach 30-tych powszechnie mówili, że "Żydzi prą do wojny". I co? Amerykanie byli głupkami? Przecież żydzi nowojorscy skutecznie doprowadzili do wojny, w której zginęło również sporo ich ziomali.
A weźmy niedawny wybryk chuligański w Gdańsku. Koleś wybił kamieniem witraż w kościele. Było zgłoszenie na policję i była to zwykła chuliganka. Po czasie ten sam osobnik wybił kamieniem okno w synagodze. Oooo! To już nie była zwykła chuliganka, to był antysemicki akt polityczny. Na ceremoniał gusła odczyniania okna przyjechała sama ambasadoressa Mosbacher, przyjechali przedstawiciele rządu, a w mediach była operetka.

Pisał też o masonach i dopytywał Ciebie o „muzułmańskich masonów”.
To wbrew pozorom ważna kwestia. Odpowiednikiem masonerii w świecie islamu jest sufizm. Dzięki sufizmowi islam jest religią, a nie samą doktryną polityczną. Zrozumienie roli i istoty sufizmu jest bardzo ważne, nawet dla osoby która jeździ to tych krajów wyłącznie, by robić jakieś interesy.
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 148
1 935
Na każdy temat można poważnie dyskutować, nawet te które wydają się głupie mogą zostać obiektem akademickich badań. Mi jednak chodzi o to, że pewne tematy przyciągają po prostu głupków. Może od innej strony. Ten forumowicz, który skłonił mnie do udzielania wypowiedzi w tym temacie napisał, że nie da się pisać o rzeczywistości politycznej zachodu bez brania pod uwagę Żydów. To jest kwestia o czym się chce pisać, na ile to mają być szczegółowe sprawy. Ale jeśli mówimy tak ogólnie, to świat jest skomplikowany i zależy od wielu czynników. Jak chcemy dobrze poznać rzeczywistość społeczno-polityczno-gospodarczą to trzeba mieć szeroką wiedzę z wielu dyscyplin. Nie czarujmy się, dość jednostajne i uporczywe poruszanie tematyki żydowskiej (a właśnie do takiego nadreprezentatywnego poruszania takich tematów się odnoszę) nie służy pogłębionemu poznaniu rzeczywistości. Tym bardziej jak ogranicza się ono do doszukiwania się wszędzie Żydów (niezależnie czy chodzi o Żydów w sensie religijnym, kulturowym, etnicznym czy też chodzi o politykę Izraele itd.) i obarczenia ich odpowiedzialnością za wszelkie bolączki. Tyle odnośnie wątku poznawczego. Pozostaje jeszcze to po co libertarianom te tematy żydowskie, a raczej antyżydowskie. Czyli co libertarianie zyskują jako libertarianie koncentrując na nich uwagę i co z tego ma wynikać? Ja widzę jedynie promowanie prymitywnego kolektywizmu.
 

Mercatores

Well-Known Member
259
734
Moze atak na Cywilizacje Zachodu to rzecz tylko i wylacznie lewacka, moze koszernosc w tej problematyce ma znaczenie. Wrzucac bede tutaj raczej suche linki i zrodla, moze jest w tym prawidlowosc, a moze tej prawidlowosci nie ma i wszystko jest przypadkiem.Ksiazke polecam:


Amazon Bans Nation of Islam's Books on History of Jewish Abuses Against Blacks


https://russia-insider.com/en/socie...-history-jewish-abuses-against-blacks/ri26592#JewsAgainstIce #NeverAgain #EuropeNeedsToLearnHowToBeMulticultural:


@@@


CALIFORNIA: ‘Why Don’t We Murder More White People’ Film Aired By Arts Center:

https://nationalfile.com/california-why-dont-we-murder-more-white-people-film-aired-by-arts-center/

The Film’s creator, Jonathan Garcia, appears to be employed by The Kapor Center as a “Culture & Inclusion Fellow.”

Dobrze, ze szefo nie jest "white", moglby sie jeszcze obrazic:

Being near Silicon Valley, I know it’s tempting to give a nod to our Hindustani brothers and sisters by saying “kuh-POOR,” but Mitch is Jewish and from Long Island, so it’s KAY-por. KAY-por! KAY-por! KAY-por!

https://www.kaporcenter.org/whats-in-a-name/


https://twitter.com/Aglaophamos/status/1166676606791929856/photo/1@@@


New York Times Jewess Bari Weiss admits the mainstream media covers up black crime and obsessively highlights white crime. What did it take to get her to admit this? Black attacks on Jews.

https://twitter.com/Czakal/status/1170054655734439937/photo/1

https://www.nytimes.com/2019/09/06/opinion/sunday/anti-semitism.html
 
Ostatnia edycja:

Fraans

Well-Known Member
201
388
Ich żądania w stosunku do świata są zdecydowanie antywolnościowe i antycywilizacyjne.
Myślę że gdyby np. Gruzini mieli taką władzę to też by walczyli z anty-gruzinizmem, urojonym czy nie. I też by forsowali w USA i w innych państwach pomoc finansową i militarną itp. dla Gruzji.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
23 007
Myślę że gdyby np. Gruzini mieli taką władzę to też by walczyli z anty-gruzinizmem, urojonym czy nie. I też by forsowali w USA i w innych państwach pomoc finansową i militarną itp. dla Gruzji.
Jest zasadnicza różnica. Nie walczyliby z cywilizacją jak to robią Żydzi.

Żydzi od lat domagają się włączenia ich etyki plemiennej do cywilizacji zachodniej. Oznacza to, że chcą wykluczenia wszystkich Żydów z cywilizacji białego człowieka, domagając się plemiennego prawa spadkowego jak amerykańscy Indianie żyjący w rezerwatach, gdzie ziemia i własność bezspadkowa przechodzi na plemię, a nie na rząd USA. Jednak by powiedzieć Żydom: -No to O.K. Dajemy wam eksterytorialne rezerwaty i zamykamy was tam ze swym plemiennym systemem prawnym. - to ci domagali by się tego samego prawa poza tym rezerwatem, na całym terytorium państwa w którym jest rezerwat, a każdy pogląd inny od ichniego nazywaliby antysemityzmem.
To takie myślenie, sprzedać zegarek, skasować kasę za zegarek i zachować zegarek.
 
Do góry Bottom