Co sądzicie o "PIZZAGATE" ?

W

Werner Richardson

Guest
Gdyby poszlaki nic nie znaczyły (szczególnie tak znaczące - kto postuje takie fotki na swoim profilu ?) to żaden detektyw by ich nie brał na poważnie - a jak wiemy poszlaki to główny powód dla którego śledczy interweniują w sprawie.

Przypadki kiedy to tyle poszlak wykazuje na winę a oskarżony nie jest winny jest jak kot napłakał i są raczej wynikiem zbiegu okoliczności w historii kryminalistyki.

Więc nie bagatelizuj sobie sprawy... lewaku.
 
D

Deleted member 427

Guest
jak wiemy poszlaki to główny powód dla którego śledczy interweniują w sprawie.

Tylko że tutaj ciągle brakuje mocnego dowodu. Jednego mocnego. Dla mnie strzałem w ryj, po którym mógłbym z czystym sumieniem powiedzieć "Mam was, skurwysyny", byłoby udowodnienie, że Podesta i jego brat byli w Portugalii w 2007 roku. Wtedy mógłbyś powiązać portrety pamięciowe z ich fizyczną obecnością na miejscu. W internetach krążą jakieś teksty, że "anonimowy agent FBI" potwierdza coś tam, ale na tę chwilę kataloguję to jako bullszit.
 

Crov

Well-Known Member
558
1 556
Daily Show planuje zrobić materiał o #PizzaGate. Wiadomo, jak to będzie wyglądało - beka z cziken lowers, okreslenia "pizza" i Internetowych spiskowców. Seaman mowi w swoim wideo, ze nie sadzi, ze ich wyśmieją i dla mnie pokazuje, ze jest kompletnie oderwany od rzeczywistości:

 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Seaman, ten skompromitowany skurwiel, prawacki propagandzista?
Za oczernianie Kang powinien dostać w pysk jak Boni za oczernianie Korwina.

Nie wiem po co go oglądać, jeśli każdego jego zdanie może być kłamstwem.
 
W

Werner Richardson

Guest
OiuAN1.png
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
:confused: nie "cold child" tylko "cold chai", mrożony napój z kawiarni Uprising Muffin, który akurat trzymała w ręku. Chodziło jej o to, żeby dziennikarze się "ostudzili" bo rzucili się na nią zadając pytania jednocześnie.

Tu masz menu Uprising Muffina
http://uprisingmuffins.com/menu/drinks/

A tu Hillary z ww. napojem
chai.jpg




Wyszukiwanie frazy "try a cold child" w Google pokazuje tylko kilka wyników z Polskich serwisów spiskologicznych. Powtarzasz głupoty pochodzące sprzed 2 dni z serwisu Monitor Polski, które nawet zachodnim spiskologom nie przyszły do głowy.

https://www.monitor-polski.pl/hilary-clinton-ma-objawy-choroby-kuru-a-nie-parkinsona/

Powtórzył to już serwis alexjones.pl i wolnemiedia.net

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-...llary-clinton-ma-objawy-kuru-a-nie-parkinsona
https://wolnemedia.net/hilary-clinton-ma-objawy-choroby-kuru-a-nie-parkinsona/

O ile Monitor Polski zadaje sugerujące pytanie
Czy ona przypadkiem nie mówi „you’ve got to try a cold child”?!
to już alexjones.pl i wolnemedia.net używają formy twierdzącej
Interesujące są również jej słowa „Musisz posmakować zimnego dziecka” („You’ve got to try a cold child”)?!

To bardzo ciekawe, można obserwować niemal na żywo jak rozprzestrzenia się fałszywa informacja poprzez serwisy spiskologów. Niedługo pewnie cały spiskologiczny świat będzie huczeć, że Hillary je zimne dzieci :D
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
:confused: nie "cold child" tylko "cold chai", mrożony napój z kawiarni Uprising Muffin, który akurat trzymała w ręku. Chodziło jej o to, żeby dziennikarze się "ostudzili" bo rzucili się na nią zadając pytania jednocześnie.
Wiem.
To była ironia. Na dole napisałem że to nie dowód.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Nie dowód ale kolejna poszlaka? ;)



Film podaje nieprawdziwe informacje cytując bloga innej osoby jako wypowiedź Petersen. Ale czego się spodziewać po spiskologach, zwłaszcza takiego szmatławca jak infowars.

Więcej informacji

Still, Petersen's death was presented as the "smoking gun" that connected everything together. A thread on the r/the_donald section of Reddit collected the "evidence" in an attempt to prove that Clinton was responsible for Peterson's death, including a link to a blog post critical of the Clinton Foundation which Petersen reportedly shared on Facebook (a screenshot of the message shows that it wasn't actually posted by her, but rather it was attributed to her), an alleged message from one of Petersen's friends claiming that she died of suicide, and a Facebook message Petersen allegedly wrote (again, a screenshot of the message shows that it wasn't actually shared by Petersen, but was attributed to her) stating that "Hillary Clinton is just as bad as Donald Trump."​

http://www.snopes.com/monica-petersen-killed/

Zresztą nawet gdyby to były jej słowa to wypowiedź "Hillary Clinton is just as bad as Donald Trump." to dowód na to, że zabiła ją Clinton? lol. Pizzagatowcy dwoją się i troją, żeby jakoś powiązać Clinton jak tylko ktoś umrze. Czy jak Werner umrze (czego mu oczywiście nie życzę) to też będzie znaczyć, że dopadli go pedofile? To już nie żałosne tylko śmieszne.

Przy mediach spiskologów to Gazeta Wyborcza jawi się jako ostoja rzetelności i prawdy. :) Przy takiej ilości kłamstw i manipulacji każdy normalny człowiek przestałby dawno korzystać z tych źródeł jako kompletnie niewiarygodnych.
 
Ostatnia edycja:

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Sceptycyzm sceptycyzmem, ale ile poszlak zastępuje solidny dowód?

http://foxmulder2.blogspot.com/2016/12/czy-podesta-zabi-andrew-breitbarta.html

"Wrogiem Podesty był m.in. Andrew Breitbart, założyciel portalu Breitbart News. Breitbart naprawdę nienawidził politycznej machiny zbudowanej przez Podestę. Na nagraniu video z 2010 r. widzimy jak krzyczy "Fuck you John Podesta!". Breitbart zmarł na zawał serca 29 lutego 2012 r. (O okolicznościach jego śmierci pisałem już na tym blogu.) Dwa tygodnie później zmarł koroner przeprowadzający jego sekcję zwłok. Tak się akurat złożyło, że rok wcześniej Breitbart opublikował tweet, w którym oskarżał Podestę o związki z pedofilską siatką."

--
W tekście też o Leszku Moczulskim, który był donosicielem SB. Figurant mącący na prawicy przez wiele lat. IIIRP to jedno wielkie bagno.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
To że facet mówi "Fuck you John Podesta" a dwa lata później umiera może być poszlaką tylko w chorej głowie spiskologa. Jeszcze parę lat temu były teorie, że Obama go zabił, teraz że to Podesta... w ogóle nie wiem po co mieliby go zabijać. Tak jakby był jedynym kontrowersyjnym dziennikarzem na świecie.

Co oczywiście nie znaczy, że Breitbart nie został zamordowany ale nawet jeśli było to morderstwo nie ma specjalnych powodów podejrzewać akurat Podestę. Wiele osób miało powody by go nie lubić.

http://www.thedailybeast.com/articl...rt-dies-most-controversial-moments-video.html
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 427

Guest
Breitbart był jednym z najbardziej wpływowych dziennikarzy amerykańskich. I jak już było linkowane wyżej, podejrzewał Podestów o seksualne wykorzystywanie dzieci i handel nieletnimi na długo przed pizzagate.

Co do tego koronera, który zmarł dwa tygodnie później- sprawa bez związku. Cormier nigdy nie przeprowadzał autopsji Breitbarta, ̶b̶a̶,̶ ̶w̶ ̶o̶g̶ó̶l̶e̶ ̶n̶i̶e̶ ̶b̶y̶ł̶o̶ ̶s̶e̶k̶c̶j̶i̶ ̶z̶w̶ł̶o̶k̶,̶ ̶g̶d̶y̶ż̶ jego śmierć uznano za "z przyczyn naturalnych".
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 427

Guest
Umarł na zawał serca. Zawał serca można też wywołać sztucznie, w sposób niewykrywalny przy normalnej sekcji. Tylko mówię.



Jak to nie przeprowadzono autopsji?

Pojebało mi się - chodziło mi o to, że ten cały Cormier nie uczestniczył w autopsji, za szybko przeczytałem artykuł.
 
Do góry Bottom