Co sądzicie o "PIZZAGATE" ?

Politolog przyszly

Well-Known Member
263
693
Zacznę od tego że od piątku śledze ten wątek
https://voat.co/v/pizzagate/1449130
I myślę ze coś w tym jest, mianowicie cięzko jednoznacznie powiązać HC z pedofilią i okultyzmem natomiast powiązania z dziwnymi osobami i przelewy od tych osób oraz kraje w których działa ta fundacja np. Haiti oraz inne znane z sex turystyki oraz handlu dziecmi i ludzmi pozostawiają duże pole do spekulacji. Nie będe podawał tutaj szczegółów wszystko mozna znalezc w wątku powyzej. W całej sprawie przewija sie tez ndrangheta znana z handlu ludzmi oraz watykan wiadomo jak kościoł jest powiązany z pedofilią.
Na tym forum jest Q&A z anonimowym źrodłem z FBI nie wiadomo ile w tym prawdy ale temat jest ciekawy.

To jest filmik który pokazuje powiązania całej nazwijmy to siatki to jest akurat fakt. Dwuznaczne zdjęcia tych ludzi oraz dziwne, zainteresowania nie do końca zrozumiałą przez normalnych ludzi sztuką przez Johna i Tonego Podeste "obrazy powieszonych oraz pół nagich dzieci" , figura przedstawiająca zwłoki sfotografowane przez seryjnego morderce z USA wiszą w ich domach
Na filmiku Podesta pokazuje ręce informując ze przeprowadził jeden z okultystycznych rytualow, pozniej jest zbitka zdjęć prezydentow ktora moze wskazywac ze robili to samo.
Dlaczego Hilary miala te serwery dlaczego Obama ją chronił?
Dlaczego NSA nie odkryło tego wczesniej?
connect pizza ma forum internetowe i jeden z wątków jest zabezpieczony w sposób niezrozumiały dlaczego tak wysokiej jakości zabezpieczenia są na stronie pizzy??
Tak jak mowie sprawa smierdzi politycy wysokiego szczebla mogą byc szantazowani róznymi zdjeciami nie musza koniecznie byc zamieszany w ten proceder z własnej woli.
W tym wątku przeniesionym z reedita jest duzo wątków naciąganych ale moim zdaniem też dużo godnych uwagi.
Ta cała choroba Clinton zobaczcie ten filmik w kontekście tego całego satanizmu przewijającemu sie w tej sprawie.

ten też jest ciekawy powiedzmy dla usystematyzowania wiedzy

Od kąd zacząłem sie interesowac tym tematem to dla mnie jest to w chuj dziwne i chyba musze troche przystopowac bo mam wrażenie ze mój mózg juz póki co nic nie wyciągnie z tego tzw. brain fart.
Napewno to jest temat nie wyssany z palca. Podesta ma coś na sumieniu.
Nie od dziś wiadomo ze do polityki ciągnie socjo i psychopatów i ludzi z manią wielkości.
Nie zdziwił bym sie gdyby kiedy sprawa przycichnie osoby które najgłośniej krzyczą o tej sprawie w dziwnych okolicznościach znikną.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Jak można myśleć że mainstreamowe media podają rzetelne info gdzie ten typ się uchowal
Mainstreamowe media są o wiele bardziej rzetelne od niemainstreamowych.
Gazeta Wyborcza przez rok tyle przeinaczeń i kłamstw nie produkuje co media spiskologów w tydzień.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 427

Guest
Bo media mainstreamowe są trochę bardziej wyrafinowane. Np. zawsze powołują się na jakieś źródła. Powiedzmy, Bloomberg School of Public Health. Tutaj przykładzik mega kłamstw mainstreamu, ale z podaniem źródła, więc już jest legitny news:

http://www.hoplofobia.info/na-manowcach-peer-review-1/

No i jak mainstream (dajmy na to, media rządowe) produkuje przeinaczenia, to giną setki tysięcy ludzi (broń masowego rażenia w Iraku etc.)

Ogólnie żeby debunkować mainstream trzeba się trochę pomęczyć. Ciągle mają znacznie więcej środków finansowych i koneksji.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
A to, że mogli zginąć ludzie przez pojebów szerzących teorie spiskowe nikogo nie obchodzi?
Jak dla mnie to wszyscy nakręcający tę histerię byliby wtedy moralnie współodpowiedzialni za zabójstwo.
 
Ostatnia edycja:

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
A to, że mogli zginąć ludzie przez pojebów szerzących teorie spiskowe nikogo nie obchodzi?
Jak dla mnie to wszyscy nakręcający tę histerię byliby wtedy moralnie współodpowiedzialni za zabójstwo.

Moralnie to dziwka moze byc odpowiedzialna za rozpad malzenstw, ale nie ma to nic wspolnego z odpowiedzialnoscia prawna. A wlasnie do tego drugiego ostatnio zmierzamy niestety.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
A to, że mogli zginąć ludzie przez pojebów szerzących teorie spiskowe nikogo nie obchodzi? Jak dla mnie to wszyscy nakręcający tę histerię byliby wtedy moralnie współodpowiedzialni za zabójstwo.
Sorry @aluzci203 ale pierdolisz jak potłuczony. Po pierwsze to jest typowa false flag op (własciwie fake flag op), po drugie nawet jeśli teorie spiskowe pchnęly kogos do przestępstwa to wina tego kto czyn popełnił, inaczej każdy film ze Schwarzenegerem to potencjalna bomba, która powoduje miliony niewinnych ofiar. Bądźmy poważni! Chyba ze jestes wyznawca hasla: "ale musimy chronic nasze dzieci!".

Co do tego że była to operacja false/fake flag. Weźmy na pierwszy rzut domniemanego mordercę, był nim Edgar Maddison Welch. Kim on jest? Jest aktorem (nie crisis, tylko faktycznym!). 2 miesiace temu mocno potracil nastolatka (wyladowal w powaznym stanie w szpitalu), dodatkowo 2x zapali go (2007 i 2013 roku) na jedzie po pijaku. Jest w areszcie/wiezieniu? Mial jakis dozor? Nie! Malo tego posiadal 3 sztuki broni (w tym automatyczna) w stanie, w ktorym posiadanie broni jest bardzo reglamentowane! Czyli co jest bardziej prawdopodobne, ze drobny cwaniaczek-przestepca (siedzial juz w pierdlu wczesniej i lobuzowal) tak sie przejal losem biednych dzieci i wzial sprawy w swoje rece, czy tez moze dano mu wybor, aby nie szedl do pierdla jako golas (czyli do pierdla i tak i tak by poszedl, ale po zagraniu roli typu crisis actor dostal niezla sumke na konto). Nie wiem jak jest, ale nie sztymuje mi sie wersja ze wzruszonym scumbag'iem. Po wiecej zapraszam do mojej audycji...

Ps. Będę robił audycje o PizzaGate (także polecam!), bo nie macie nawet 50% pojęcia jakie już mamy dowody, że ta afera jest prawda!
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
to jest typowa false flag op
Nie, to jest typowy wigilantyzm i "branie sprawy w swoje ręce" przez debila podjudzonego pogłoskami o potworach gwałcących dzieci. Jedyne co pizzagate ujawniła to brzydką stronę ludzkiej natury a nie żadne spiski i false flagi.

Kim on jest? Jest aktorem (nie crisis, tylko faktycznym!). 2 miesiace temu mocno potracil nastolatka (wyladowal w powaznym stanie w szpitalu), dodatkowo 2x zapali go (2007 i 2013 roku) na jedzie po pijaku. Jest w areszcie/wiezieniu? Mial jakis dozor? Nie! Malo tego posiadal 3 sztuki broni (w tym automatyczna) w stanie, w ktorym posiadanie broni jest bardzo reglamentowane! Czyli co jest bardziej prawdopodobne, ze drobny cwaniaczek-przestepca (siedzial juz w pierdlu wczesniej i lobuzowal) tak sie przejal losem biednych dzieci i wzial sprawy w swoje rece, czy tez moze dano mu wybor, aby nie szedl do pierdla jako golas (czyli do pierdla i tak i tak by poszedl, ale po zagraniu roli typu crisis actor dostal niezla sumke na konto). Nie wiem jak jest, ale nie sztymuje mi sie wersja ze wzruszonym scumbag'iem.

A mi się jak najbardziej sztymuje wersja, wg której niezrównoważony debil przeczytał w Internetach teorie spiskowe, że w pizzerii gwałco dzieci, wziął broń i postanowił wymierzyć sprawiedliwość "pedofilom" na własną rękę. Nie trzeba być szczególnie szlachetnym człowiekiem żeby w ten sposób wymierzać sprawiedliwość, wręcz przeciwnie. Wszelkie bandziory, cwaniaczki i inne łobuzy też mają chęć poczucia się lepszymi od kogoś, choćby od pedofila.
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Jedyne co pizzagate ujawniła to brzydką stronę ludzkiej natury a nie żadne spiski i false flagi..

Napisałeś to tak kategorycznie, że aż zamarłem. Na jakich podstawach opierasz swoją absolutną pewność osądu? Może byś coś "zbyćmożał" od czasu do czasu?
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Nie, żadne być może. Doszedłem do wniosku, że lepiej z góry zakładać, że wszystko co mówią spiskolodzy jest nieprawdą, dopóki nie zostanie twardo udowodnione inaczej. Zbyt wiele informacji pochodzących od spiskologów okazuje się nieprawdą albo półprawdą. Równie dobrze możnaby codziennie dawać się nabierać mitomanowi. Że być może był na Księżycu, że być może wystrzelili go z armaty. Szkoda na to czasu. Ten koroner, który nigdy nie badał Breitbarta to kropla przepełniająca czarę, już prawie byłem gotów napisać że coś z nim być może jest na rzeczy a tu okazało się, że to kolejne kłamstwo.

Żeby jeszcze ktoś się pokajał, posypał głowę popiołem za nieprawdziwe informacje ale gdzie tam.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 427

Guest
Nie! Malo tego posiadal 3 sztuki broni (w tym automatyczna) w stanie, w ktorym posiadanie broni jest bardzo reglamentowane!

Edgar Madison Welch jest rezydentem Karoliny Północnej. Do stolicy przyjechał ze swoim karabinem, który kupił w domu. W Karolinie Północnej dostęp do broni jest łatwy i przyjemny.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Mainstreamowe media są o wiele bardziej rzetelne od niemainstreamowych. Gazeta Wyborcza przez rok tyle przeinaczeń i kłamstw nie produkuje co media spiskologów w tydzień.

Za duża generalizacja aby miała jakikolwiek sens. Poza tym jak już mainstream kłamie to z grubej rury, z grubymi konsekwencjami i w złej wierze.

Doszedłem do wniosku, że lepiej z góry zakładać, że wszystko co mówią spiskolodzy jest nieprawdą, dopóki nie zostanie twardo udowodnione inaczej.

To jest błąd metodologiczny a nawet logiczny. Lepiej przypisywać hipotezom prawdopodobieństwa, np. w 4 stopniowej skali (prawda, nie wiem, fałsz, g mnie to obchodzi). Poziom "nie wiem" można rozbić na bardziej szczegółowe stopnie zaufania, ale zbyt dokładne rozdrabnianie nie ma sensu.
 

jkruk2

A fronte praecipitium a tergo lupi
828
2 386
Na pewno nie jest to błąd logiczny. Metodologiczny...metodologii dziś jest tyle co ludzi...
 
Do góry Bottom