1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Co sądzicie o "PIZZAGATE" ?

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez zoozgive, 20 Listopad 2016.

1. Werner Richardson

Werner Richardson Well-Known Member

Polubienia:
    917
    Gdyby poszlaki nic nie znaczyły (szczególnie tak znaczące - kto postuje takie fotki na swoim profilu ?) to żaden detektyw by ich nie brał na poważnie - a jak wiemy poszlaki to główny powód dla którego śledczy interweniują w sprawie.

Przypadki kiedy to tyle poszlak wykazuje na winę a oskarżony nie jest winny jest jak kot napłakał i są raczej wynikiem zbiegu okoliczności w historii kryminalistyki.

Więc nie bagatelizuj sobie sprawy... lewaku.

2. Werner Richardson

Polubienia:
    917
  3. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 332
    Tylko że tutaj ciągle brakuje mocnego dowodu. Jednego mocnego. Dla mnie strzałem w ryj, po którym mógłbym z czystym sumieniem powiedzieć "Mam was, skurwysyny", byłoby udowodnienie, że Podesta i jego brat byli w Portugalii w 2007 roku. Wtedy mógłbyś powiązać portrety pamięciowe z ich fizyczną obecnością na miejscu. W internetach krążą jakieś teksty, że "anonimowy agent FBI" potwierdza coś tam, ale na tę chwilę kataloguję to jako bullszit.

Crov lubi to.
  4. Crov

Crov Well-Known Member

Polubienia:
    1 441
    Daily Show planuje zrobić materiał o #PizzaGate. Wiadomo, jak to będzie wyglądało - beka z cziken lowers, okreslenia "pizza" i Internetowych spiskowców. Seaman mowi w swoim wideo, ze nie sadzi, ze ich wyśmieją i dla mnie pokazuje, ze jest kompletnie oderwany od rzeczywistości:

5. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 800
    Seaman, ten skompromitowany skurwiel, prawacki propagandzista?
    Za oczernianie Kang powinien dostać w pysk jak Boni za oczernianie Korwina.

Nie wiem po co go oglądać, jeśli każdego jego zdanie może być kłamstwem.

kordek lubi to.
  6. Werner Richardson

Polubienia:
    917
  7. Werner Richardson

Polubienia:
    917
  8. kawador

Polubienia:
    19 332
    ultimate lubi to.
  9. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 800
    Antinous nie ma nic wspólnego z pedofilią. Jest jedną z "gejowskich ikon" podobnie jak np. Oskar Wild.
    Był młody ale nie był już dzieckiem kiedy został kochankiem Hadriana. Miał 15-17 lat.

https://en.wikipedia.org/wiki/Antinous#Cultural_references

kordek i T.M. lubią to.
  10. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 274
    Słabiuteńko. Teraz dowodem na prawdziwość Pizzagate ma być to, że ogólnie pedofilia istnieje - globalnie. Nawet w Pakistanie. Tyle to ja wiem bez żadnych śledztw, tylko co to ma wspólnego z mailami Podesty?

Alefantis może z kolei być sobie homo, miłośnikiem starożytnej obyczajowości, tylko to znowu nie jest nic wiążącego.

kordek, Crov i kr2y510 lubią to.
  11. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 960
    To już lepszym "dowodem" jest to nagranie, "dowodzące gustów kulinarnych Hilarzycy" - „you’ve got to try a cold child”. Chodzi o zimne dziecko lub dziecko na zimno, bez sprecyzowania czy do seksu, czy do zjedzenia... A może do jednego i drugiego?

Ale to nadal nie jest dowód!

Cngelx lubi to.
  12. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 800
    :confused: nie "cold child" tylko "cold chai", mrożony napój z kawiarni Uprising Muffin, który akurat trzymała w ręku. Chodziło jej o to, żeby dziennikarze się "ostudzili" bo rzucili się na nią zadając pytania jednocześnie.

Tu masz menu Uprising Muffina
    http://uprisingmuffins.com/menu/drinks/

A tu Hillary z ww. napojem
    chai.jpg

Wyszukiwanie frazy "try a cold child" w Google pokazuje tylko kilka wyników z Polskich serwisów spiskologicznych. Powtarzasz głupoty pochodzące sprzed 2 dni z serwisu Monitor Polski, które nawet zachodnim spiskologom nie przyszły do głowy.

https://www.monitor-polski.pl/hilary-clinton-ma-objawy-choroby-kuru-a-nie-parkinsona/

Powtórzył to już serwis alexjones.pl i wolnemiedia.net

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-...llary-clinton-ma-objawy-kuru-a-nie-parkinsona
    https://wolnemedia.net/hilary-clinton-ma-objawy-choroby-kuru-a-nie-parkinsona/

O ile Monitor Polski zadaje sugerujące pytanie
    to już alexjones.pl i wolnemedia.net używają formy twierdzącej
    To bardzo ciekawe, można obserwować niemal na żywo jak rozprzestrzenia się fałszywa informacja poprzez serwisy spiskologów. Niedługo pewnie cały spiskologiczny świat będzie huczeć, że Hillary je zimne dzieci :D

Ostatnia edycja: 3 Grudzień 2016
  13. Werner Richardson

Polubienia:
    917
  14. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 960
    Wiem.
    To była ironia. Na dole napisałem że to nie dowód.

Crov lubi to.
  15. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 800
    Nie dowód ale kolejna poszlaka? ;)

Film podaje nieprawdziwe informacje cytując bloga innej osoby jako wypowiedź Petersen. Ale czego się spodziewać po spiskologach, zwłaszcza takiego szmatławca jak infowars.

Więcej informacji

Still, Petersen's death was presented as the "smoking gun" that connected everything together. A thread on the r/the_donald section of Reddit collected the "evidence" in an attempt to prove that Clinton was responsible for Peterson's death, including a link to a blog post critical of the Clinton Foundation which Petersen reportedly shared on Facebook (a screenshot of the message shows that it wasn't actually posted by her, but rather it was attributed to her), an alleged message from one of Petersen's friends claiming that she died of suicide, and a Facebook message Petersen allegedly wrote (again, a screenshot of the message shows that it wasn't actually shared by Petersen, but was attributed to her) stating that "Hillary Clinton is just as bad as Donald Trump."​

http://www.snopes.com/monica-petersen-killed/

Zresztą nawet gdyby to były jej słowa to wypowiedź "Hillary Clinton is just as bad as Donald Trump." to dowód na to, że zabiła ją Clinton? lol. Pizzagatowcy dwoją się i troją, żeby jakoś powiązać Clinton jak tylko ktoś umrze. Czy jak Werner umrze (czego mu oczywiście nie życzę) to też będzie znaczyć, że dopadli go pedofile? To już nie żałosne tylko śmieszne.

Przy mediach spiskologów to Gazeta Wyborcza jawi się jako ostoja rzetelności i prawdy. :) Przy takiej ilości kłamstw i manipulacji każdy normalny człowiek przestałby dawno korzystać z tych źródeł jako kompletnie niewiarygodnych.

kordek lubi to.
  16. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    6 092
    Sceptycyzm sceptycyzmem, ale ile poszlak zastępuje solidny dowód?

http://foxmulder2.blogspot.com/2016/12/czy-podesta-zabi-andrew-breitbarta.html

"Wrogiem Podesty był m.in. Andrew Breitbart, założyciel portalu Breitbart News. Breitbart naprawdę nienawidził politycznej machiny zbudowanej przez Podestę. Na nagraniu video z 2010 r. widzimy jak krzyczy "Fuck you John Podesta!". Breitbart zmarł na zawał serca 29 lutego 2012 r. (O okolicznościach jego śmierci pisałem już na tym blogu.) Dwa tygodnie później zmarł koroner przeprowadzający jego sekcję zwłok. Tak się akurat złożyło, że rok wcześniej Breitbart opublikował tweet, w którym oskarżał Podestę o związki z pedofilską siatką."

--
    W tekście też o Leszku Moczulskim, który był donosicielem SB. Figurant mącący na prawicy przez wiele lat. IIIRP to jedno wielkie bagno.

lernakow i Staszek Alcatraz lubią to.
  17. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 800
    To że facet mówi "Fuck you John Podesta" a dwa lata później umiera może być poszlaką tylko w chorej głowie spiskologa. Jeszcze parę lat temu były teorie, że Obama go zabił, teraz że to Podesta... w ogóle nie wiem po co mieliby go zabijać. Tak jakby był jedynym kontrowersyjnym dziennikarzem na świecie.

Co oczywiście nie znaczy, że Breitbart nie został zamordowany ale nawet jeśli było to morderstwo nie ma specjalnych powodów podejrzewać akurat Podestę. Wiele osób miało powody by go nie lubić.

http://www.thedailybeast.com/articl...rt-dies-most-controversial-moments-video.html

kordek lubi to.
  18. kawador

Polubienia:
    19 332
    Breitbart był jednym z najbardziej wpływowych dziennikarzy amerykańskich. I jak już było linkowane wyżej, podejrzewał Podestów o seksualne wykorzystywanie dzieci i handel nieletnimi na długo przed pizzagate.

Co do tego koronera, który zmarł dwa tygodnie później- sprawa bez związku. Cormier nigdy nie przeprowadzał autopsji Breitbarta, ̶b̶a̶,̶ ̶w̶ ̶o̶g̶ó̶l̶e̶ ̶n̶i̶e̶ ̶b̶y̶ł̶o̶ ̶s̶e̶k̶c̶j̶i̶ ̶z̶w̶ł̶o̶k̶,̶ ̶g̶d̶y̶ż̶ jego śmierć uznano za "z przyczyn naturalnych".

19. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 800
    kordek lubi to.
  20. kawador

Polubienia:
    19 332
    Umarł na zawał serca. Zawał serca można też wywołać sztucznie, w sposób niewykrywalny przy normalnej sekcji. Tylko mówię.

Pojebało mi się - chodziło mi o to, że ten cały Cormier nie uczestniczył w autopsji, za szybko przeczytałem artykuł.

kordek i aluzci lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.