1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Co sądzicie o "PIZZAGATE" ?

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez zoozgive, 20 Listopad 2016.

 1. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 249
  Polubienia:
  19 665
  Sargon o pedofilskich podziemnych kręgach i spiskach mających na celu ich tuszowanie. Znakomity materiał. I mocny w uj. W kwestii pizzagate nie wypowiada się, twierdząc słusznie, że że nie ma żadnych twardych dowodów na istnienie pedofilskich powiązań Podestów z aferą:

   
 2. aluzci

  aluzci Well-Known Member

  Posty:
  3 930
  Polubienia:
  7 006
  Sargon jakoś wybrnął.

  1. Nie ma dowodu ("There is no proof.")
  2. Pizzagateowcy to kółko wzajemnej adoracji ("echo chamber mentality")
  3. Potwierdził ogólnie znany fakt, że takie zjawisko jak gangi pedofilów istnieje
  4. Na koniec zaleciało strawmanem. Emocjonalnym tonem stwierdził - parafrazując - że każdy kto mówi, że afera "PedoSargon" nie mogła się wydarzyć powinien się zamknąć.
   
  Ostatnia edycja: 14 Grudzień 2016
  kordek lubi to.
 3. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 705
  smierdzi mi fejkiem, jakby chcieli sie pozbyc kim noble to by ja zalatwili tak zeby to wygladalo niewinnie a nie oblewanie kwasem i podpalanie lozka, mozliwe ze sama to zrobila skoro ma problemy psychiczne powazne, oczywiscie goscia ktory niby ja oblal kwasem nie znaleziono? polecam zapoznac sie z przypadkami jak wskutek "terapii odzyskiwania wspomnien" w latach 90 i 80 kobiety byly na 100% przekonane ze satanisci je gwalcili jako dzieci a co nie bylo prawdą. czemu dzisiaj mialo by byc inaczej?
   
  kordek lubi to.
 4. Werner Richardson

  Werner Richardson Well-Known Member

  Posty:
  459
  Polubienia:
  915
  Ostatnia edycja: 29 Grudzień 2016
 5. Politolog przyszly

  Politolog przyszly Well-Known Member

  Posty:
  266
  Polubienia:
  525
  Dzisiaj to było na WP też aż dziwne
   
 6. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 249
  Polubienia:
  19 665
 7. Politolog przyszly

  Politolog przyszly Well-Known Member

  Posty:
  266
  Polubienia:
  525
 8. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 705
 9. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 249
  Polubienia:
  19 665
  Ben Swann zniknął z mediów społecznościowych. Facebook, Twitter, wszystko pokasowane. Ostatnia wiadomość pochodziła z 27 stycznia 2017 roku:

  Heading back to CBS46 Monday but going to be changes. Biggest one, this page will go dark Tzuday, Feb 1. Those who know me, trust me.

  W necie spekulują, że powodem tajemniczego zniknięcia Swanna z widoku publicznego mogło być nagranie, które zrobił o pizzagate:

   
  Pestek lubi to.
 10. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 249
  Polubienia:
  19 665
  Giną ludzie z otoczenia Davida Seamana, w tym jego bliska przyjaciółka (od 2:19)  Seaman na Twitterze ogłosił, że kupił broń palną:

   
  Non Serviam lubi to.
 11. aluzci

  aluzci Well-Known Member

  Posty:
  3 930
  Polubienia:
  7 006
  http://www.dailypepe.com/tag/ben-swann/

  Żyje. Być może pracodawca przekonał go do usunięcia kont, co by mnie nie dziwiło, bo psuł wizerunek stacji. A może sam stwierdził, że zrobił z siebie durnia i w przyszłości negatywnie wpłynie to na jego karierę.

  Seaman to atencyjna kurwa i nim bym się w ogóle nie przejmował. Czemu niby pedofile mieliby mordować jego przyjaciółkę z czasów kiedy miał 20-parę lat? Co tu się nie dodaje, włamanie z bronią? Raczej spadła mu liczba odwiedzin i musiał coś wymyślić, w końcu od tego zależy jego egzystencja.
   
  Ostatnia edycja: 8 Luty 2017
 12. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 249
  Polubienia:
  19 665
  To, że żyje, to akurat wiedziałem od samego początku.

  Swann kwestionuje oficjalną narrację o 9/11. Zatem gdyby martwił się o swoją karierę, to prędzej z powodu podważania rządowej wersji zamachów z 2001 roku.
   
  Non Serviam lubi to.
 13. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 963
  Polubienia:
  19 796
  Coś w tym jest.
  Katy Perry ostatnio przyznała się do jedzenia ludzkiego mięsa. Twierdzi że ludzina zawiera witaminy, których nie ma w mięsie zwierzęcym.
  http://m.eska.pl/hotplota/news/katy...-w-hollywood-to-normalne-czy-to-zart/n/105282
  Mel Gibson poleciał na ostro.
  http://yournewswire.com/mel-gibson-parasites-blood-kids/
  http://telewizjarepublika.pl/szokuj...zowana-pedofilia-zobacz-koniecznie,57480.html


  Szokujące słowa Gibsona: Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA!

  – Studia w Hollywood są zalane krwią niewinnych dzieci. Konsumpcja krwi dziecka jest tak popularna, że w zasadzie działa ona jak oddzielna waluta - mówił Mel Gibson.
  – Hollywoodzkie elity są wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom i łamiącym każde tabu dane człowiekowi przez Boga i w tym nietykalność/świętość dzieci - mówił Gibson w Londynie podczas promocji swojej roli w filmie "Dom Taty 2".

  – To jawna tajemnica w Hollywood. Ci ludzie mają swoje własne religijne i duchowe nauki oraz własne ramy społeczne i moralne. Mają swoje ‚święte’ teksty – oni są chorzy, uwierzcie mi – i nie mogliby być bardziej przeciwni temu, za czym stoi Ameryka - mówił aktor.

  W piątek Mel Gibson zagościł w programie Graham Norton Show w BBC. Po jego słowach nt. Hollywood zapanowało niemałe poruszenie.

  Wyjaśnił, że od dziesięciu lat tworzy poza "systemem Hollywood". Odseparowano go ze środowiska po tym, gdy w 2006 roku umieszczony został na czarnej liście Hollywood. Wszystko przez dzielenie się swoimi opiniami nt. braży hollywoodzkiej i poglądy sprzeczne z liberalną ortodoksją. – Nie wiem jak ci to delikatnie powiedzieć… Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA! Oni używają dzieci i znęcają się nad nimi - mówił Gibson.

  – Każdego roku przerzucają ogromną liczbę dzieci. Ich duchowe przekonania, jeśli możesz je tak nazwać, kierują ich na zbieranie energii od tych dzieci. Ucztują na tym materiale i na tym się rozwijają. Co mam na myśli? To NIE JEST żadna artystyczna abstrakcja. Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i w psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową - mówił dalej.

  – Hollywood jest ZALANE KRWIĄ NIEWINNYCH DZIECI. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000. Mogę o tym teraz porozmawiać, ponieważ ci ludzie, ci szefowie , już nie żyją - mówił dalej bez zahamowań.

  – To nie jest nic nowego. Jeśli przeprowadzisz jakieś badania, zobaczysz, że jest to zjawisko metafizyczne, alchemiczne i możesz je znaleźć za kulisami we wszystkich ciemnych epokach w historii… Jest to mroczna, wielowymiarowa sztuka i praktyka OKULTYSTYCZNA , wykorzystywana przez TAJNE stowarzyszenia, w ciągu ostatnich kilkuset lat do PROGRAMOWANIA społecznego i KONTROLI umysłu i podniesiona do zenitu przez Hollywood w Ameryce ,w naszej epoce - podsumował Mel Gibson.​

  Jeśli znane twarze tak twierdzą, to Pizzagate jest prawdopodobna. Elity zawsze muszą się czymś wyróżniać od motłochu. No cóż, dyskretny urok Ameryki.
   
  Ostatnia edycja: 4 Grudzień 2017
  fds i tomislav lubią to.
 14. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 828
  Czyli można założyć, że te hurtem lecące medialne info o kolejnym molestującym to maskarada mająca przykryć to, o czym Gibson mówił. Zawsze można wtedy powiedzieć, że przecież oczyściliśmy się sami w tym Holly, to czego chceta?

  Jestem podobnego zdania co Gibson już od lat, więc Mel zbiera kolejne propsy.
   
 15. counter

  counter GAZDA was right.

  Posty:
  642
  Polubienia:
  1 096
  Hmm, zrobiłem krótki research i:
  - tv Republika pod artykułem daje video jak Gibson gada o Braveheart, Seanie Connerym i o czym tam jeszcze,
  - nie mogę znaleźć video, gdzie by padły takie słowa z jego ust,
  - w różnych mediach (independetnt, bbc) opisującymi jego występ w show nic o tym nie ma,
  - w komentarzach na indepependent też nic nie ma,
  - za to jest o tym, że ten film to jego powrót do hollywood (w filmie grają typowo hollywoodzcy aktorzy: Will Ferrell, Mark Wehlberg), co się całkowicie gryzie z narracją artykułu ze spiskowej strony,
  - ten film, który promuje w show to hollywoodzka produkcja od Paramount Pictures, lol, a Gibson jest tylko jednym z aktorów.

  EDIT: To show jest dostępne online (z brytyjskiej lokalizacji), można nawet je ściągnąć, a tego fragmentu z jego rzekomą wypowiedzią nie ma w necie, hehe. Wygląda na to, że to wymyślone przez tę spiskową stronę your coś tam.
   
  Ostatnia edycja: 4 Grudzień 2017
  fds, mikioli, tolep oraz 4 uzytkowników lubi to.
 16. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 594
  Polubienia:
  12 583
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_potwierdzenia w postaci czystej.

  a to w lekko zmodyfikowanej. Ale serio, autorytet z kalifornijskich celebrytów?

  https://www.snopes.com/katy-perry-cannibalism/

  Gdybym miał krzysiowo-tomkiewiczowe usposobienie, to bym zaczął teraz twierdzić, że krzysio i tomkiewicz sieją takimi newsami by odwrócić uwagę od tego, co jeden ma pod stołem, a drugi od tego, co mu Żona przygotowuje na niedzielny obiad.
   
  pawel-l, GAZDA i mikioli lubią to.
 17. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 554
  Polubienia:
  4 348
  Spiskowość jest idealną teorią bo wszystko wytłumaczy, bo dlaczego nie agenci tych umocowanych ludzi z Hollwyood nie mieli zadbać o wyciszenie sprawy? ;)
   
 18. Jaranek

  Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

  Posty:
  2 252
  Polubienia:
  7 597
  po co wyciszać coś w co i tak nikt nie uwierzy ?
   
 19. GAZDA

  GAZDA EL GAZDA

  Posty:
  7 714
  Polubienia:
  9 648
  ludzie w różne bzdury wierzą, a jak sie im zadaje konkretne pytania w temacie, to piszą że gdzie to jest w biblii i robisz z siebie debila a na pytanie nie odpowiadają, próbując wyciszyć zajście przez zapomnienie z czasem ;)
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.