1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Chiny nigdy nie przestaną mnie zadziwiać

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez nowy.świt, 15 Kwiecień 2013.

1. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 488
    Telefon bez googlowego syfu brzmi dla mnie atrakcyjnie - czekam na rozwój takich projektów jak Librem 5 od Purism itp. :) Może taki zimny prysznic zmotywuje Huawei i innych producentów do zainwestowania w alternatywne systemy oraz serwisy appkowe dla telefonów komórkowych, żeby nie być uzależnionym od technologicznego monopolisty, który - jak się kolejny raz okazało - jest silnie powiązany z amerykańską administracją.

2. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 674
    Huawei ma swoj store ale oczywiscie bez YT, FB, Gmaila itd. Moze na Zachodzie oferuja te appki w swoim storze? Nie wiem ale watpie bo bez Google services YT i Google maps nie dziala. W kazdym razie ludzie Zachodu to lenie wiec nie bedzie im sie chcialo zmieniac przyzwyczajen.

nazimno i luke27 lubią to.
  3. NoahWatson

NoahWatson The Internet is serious business.

Polubienia:
    1 939
    Wątpię, by w najbliższych latach spopularyzował się jakiś nowy system konkurencyjny wobec Androida i iOSa. Już prędzej właśnie alternatywne sklepy na Androida + zamienniki zamkniętoźródłowych aplikacji i usług Google'a. Może też Progressive Web Apps trochę pomogą.

4. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 719
  5. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 824
    Muszę pamiętać, jak się znów wybiorę, że tam robią kontrole:

6. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    7 147
    Jebać tą szmatę.

sabat lubi to.
  7. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 721
    To tak jak w Holandii. A tam broni nie ma dużo per capita.

8. tosiabunio

Polubienia:
    12 824
    Tę, jeśli już. Ale rozmarzyłeś się czy co, bo ciężko interpretuje się taki komentarz?

Claude mOnet lubi to.
  9. Staszek Alcatraz

Polubienia:
    7 147
    Tak mi się przypomniało.

10. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 708
    Nie znam miejscowych klimatów ale jakby to mnie zawijało trzech chińskich tajniaków to chyba wolałbym żeby ktoś o tym wiedział zamiast wciskać znajomym kit, że "mam coś do załatwienia".

wah i kr2y510 lubią to.
  11. tosiabunio

Polubienia:
    12 824
    Boli, że woli Azjatów? Każdy ma jakieś fetysze. Widać po zmianie wizerunkowej, że jej ci Azjaci chyba nie służą.

12. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 484
    To raczej typowy hejt na white straight male, zresztą o tym pisze wprost, a nie wolenie Azjatów.

wah i libertarianin.tom lubią to.
  13. tosiabunio

Polubienia:
    12 824
    Nie rób sobie nadziei. Woli Azjatów. Może przesiąknęła.

14. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 719
    Tak czy siak, o ile pamiętam, wysłannik libnetu do Chin twierdzi, że generalnie społeczność polska w Chinach jest zażenowana bzdurami które wygaduje ta szmata.

15. Staszek Alcatraz

Polubienia:
    7 147
    Tę historię pewnie zmyśliła dla atencji. To znaczy zmyśliła, że jej się przytrafiła, bo że takie rzeczy się dzieją w Chinach chyba nawet kiedyś sama opowiadała. Zgoliła dwa placki by się uwiarygodnić i cyk są wyświetlenia.

sabat lubi to.
  16. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 674
    Weronika pisze na swoim FB, ze kopuluje z kim popadnie w dyskotekach. Byle byl Azjata. Dlatego jest szmata, a nie dlatego ze preferuje Azjatow.
    Do tego jest lewaczka dostajaca swira jak ktos szuka pracownikow i pisze "tylko dla kobiet". Totalny swir.

To akurat prawda. Gola wlosy w Szanghaju teraz. Mlodziez rzucila sie do fryzjerow i gola sie na jajo.

wah, Claude mOnet, Alu oraz 1 użytkownik lubi to.
  17. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 484
    No nie wiem. Moją uwagę zwrócił tekst:

Ostatnia edycja: 5 Czerwiec 2019
  18. Staszek Alcatraz

Polubienia:
    7 147
    Przecież napisałem, że to prawda. Nie znaczy, że nie zmyśliła, że to się akurat jej przytrafiło.

19. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 145
    Nieładnie komuś zarzucać kłamstwo bez twardych dowodów. Skoro jest imprezowiczką, odwiedza dyskoteki, mieszka w Szanghaju i ma nawet zdjęcia głowy z wyciętymi włosami, to jej historia jest wielce prawdopodobna.

Ostatnia edycja: 5 Czerwiec 2019
  20. tosiabunio

Polubienia:
    12 824
    Oj, Alu, przecież jest szmatą i jeszcze woli Azjatów. Nie może mówić prawdy. Już nigdy.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.