Broń palna - cytaty

OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
A memy z nożami? Hoplofoby nie zdaja sobie sprawy, ze zyja w kraju, gdzie kazdy moze wejsc do tramwaju z toporkiem strażackim.
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Te dwa moim zdaniem są dobre, może i lepsze niż wcześniej wymienione, chociaż paskudna literówka w drugim bije po oczach.

1488020_684637368242373_1589831576920427528_n.jpg


11904_684640071575436_7765460768987813451_n.jpg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
pampalini wrzucał ją do "Spoko ludzi". Dla mnie filmik roku, a może i dekady. Skrajna lewaczka-feministka Żydówka z samego centrum Nowego Jorku cytuje right wing rednecków poganiających bydło na terenach dawnego Pogranicza i... kurva sami posłuchajcie :)

 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Jeśli nie można ufać człowiekowi z bronią, to nie można go puścić wolno bez nadzorcy.

[If a person can’t be trusted with a firearm then they can’t be trusted without a custodian.]

-- David Codrea

Wolność posiadania i noszenia dowolnej broni jest naturalnym, fundamentalnym i niezbywalnym konstytucyjnym prawem każdej jednostki ludzkiej i nie może ona być zależna od demokratycznego głosowania ani konkluzji wysnutych z utylitarnej argumentacji.

[The freedom to own and carry the weapon of your choice is a natural, fundamental, and inalienable human, individual, civil and Constitutional right — subject neither to the democratic process nor to arguments grounded in social utility]

-- L. Neil Smith
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Żeby wam pokazać, jakim jestem radykałem - chcę martwych złodziei samochodów*, chcę martwych gwałcicieli, chcę martwych włamywaczy, chcę martwych obmacywaczy dzieci. Chcę, żeby wszyscy źli byli martwi. Bez sądu, bez zwolnień warunkowych. Chcę widzieć ich martwych. Weź broń i kiedy cię zaatakują - zabij ich.

-- Ted Nugent

[To show you how radical I am, I want carjackers dead. I want rapists dead. I want burglars dead. I want child molesters dead. I want the bad guys dead. No court case. No parole. No early release. I want 'em dead. Get a gun and when they attack you, shoot 'em.]

* carjackers - złodzieje terroryzujący kierowców na skrzyżowaniach/światłach i kradnący im samochody
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Mówi się nam, byśmy nie oceniali wszystkich muzułmanów przez pryzmat incydentów sprowokowanych przez paru świrów, ale jednocześnie zachęca się nas, by z powodu czynów kilku psychopatów piętnować wszystkich posiadaczy broni.

-- gunwatch

[We are advised to NOT judge ALL Muslims by the actions of a few lunatics, but we are encouraged to judge ALL gun owners by the actions of a few lunatics.]
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Jeśli o mnie chodzi, to wolę pięćdziesiąt tysięcy karabinów niż poparcie pięciu milionów wyborców.

-- Benito Mussolini

[For my part I prefer fifty thousand rifles to five million votes.]
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Źródłem zła jest nienawiść i pazerność fabryk i sprzedawców broni
- papież Franciszek (Jorge Mario Bergoglio), wizyta w Jordanii, 24.czerwca 2014r.

Przerwał lekturę przemówienia i dodał: - Źródłem zła jest nienawiść i pazerność fabryk i sprzedawców broni. (...) - Kto daje krajom pogrążonym w konflikcie broń, by go kontynuowały? - zapytał papież. Ludzi tych nazwał "nędznikami" i "kryminalistami", którzy muszą się nawrócić.
źródła:
http://www.polskieradio.pl/5/3/Arty...k-o-wojnie-w-Syrii-zrodlem-zla-jest-nienawisc
http://www.polskatimes.pl/artykul/3...dlem-zla-jest-nienawisc-i-pazernosc,id,t.html
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiado...ech_ustanie_przemoc_w_Syrii__niech_swiat.html
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
KK w USA rozwija te nauki i nakłania wiernych do popierania gun control. Wg. episkopatu amerykańskiego rząd powinnien zakazać wszystkiego poza jakimiś prostymi strzelbami.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
KK w USA rozwija te nauki i nakłania wiernych do popierania gun control. Wg. episkopatu amerykańskiego rząd powinnien zakazać wszystkiego poza jakimiś prostymi strzelbami.
Nie tylko KRzK, baptyści Kongregacji Północnej, których tam jest więcej niż katolików też.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Nie tylko KRzK, baptyści Kongregacji Północnej, których tam jest więcej niż katolików też.

A jest taka kongregacja? Ja coś wiem tylko o południowej :). I w dodatku nic mi nie wiadomo o tym, żeby byli anti-gun, choć w wielu kwestiach są bardziej pojebani niż katolicy.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ja coś wiem tylko o południowej :). I w dodatku nic mi nie wiadomo o tym, żeby byli anti-gun,..
Południowi nie są anti-gun (są nawet pro - przy niektórych kościołach są strzelnice i do niektórych kościołów można wchodzić z bronią) i między innymi dlatego są nielegalni we Francji. Tak! Wszystkie kościoły (zbory) francuskich baptystów, które by powiązane z Kongregacją Południową, zostały zdelegalizowane w latach 70-tych.
 
Ł

Łaszcz

Guest
"Bóg stworzył człowieka, ale to Colt uczynił go równym"
- Hasło reklamowe Colt's Manufacturing Company
 
Do góry Bottom