1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Broń palna - cytaty

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez kawador, 8 Marzec 2013.

1. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 424
    A memy z nożami? Hoplofoby nie zdaja sobie sprawy, ze zyja w kraju, gdzie kazdy moze wejsc do tramwaju z toporkiem strażackim.

2. Zbyszek_Z

Zbyszek_Z Well-Known Member

Polubienia:
    2 092
    Te dwa moim zdaniem są dobre, może i lepsze niż wcześniej wymienione, chociaż paskudna literówka w drugim bije po oczach.

3. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 503
    lepiej im tego nie mówmy ;)

4. military

military FNG

Polubienia:
    4 546
    Fajne, ale podejrzewam, że mało kto zajarzy analogię z bronią.

Voy lubi to.
  5. kawador

Polubienia:
    19 424
    pampalini wrzucał ją do "Spoko ludzi". Dla mnie filmik roku, a może i dekady. Skrajna lewaczka-feministka Żydówka z samego centrum Nowego Jorku cytuje right wing rednecków poganiających bydło na terenach dawnego Pogranicza i... kurva sami posłuchajcie :)

tosiabunio, Denis i van_troff lubią to.
  6. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 503
    Synu! tyś zawsze ze mną, a wszystkie dobra moje twoje są.
    Lecz trzeba było weselić się i radować, że ten brat twój umarł był, a zasię ożył, i zginął był a znaleziony jest.

ŁK 15, 31-32

7. kawador

Polubienia:
    19 424
    Jeśli nie można ufać człowiekowi z bronią, to nie można go puścić wolno bez nadzorcy.

[If a person can’t be trusted with a firearm then they can’t be trusted without a custodian.]

-- David Codrea

Wolność posiadania i noszenia dowolnej broni jest naturalnym, fundamentalnym i niezbywalnym konstytucyjnym prawem każdej jednostki ludzkiej i nie może ona być zależna od demokratycznego głosowania ani konkluzji wysnutych z utylitarnej argumentacji.

[The freedom to own and carry the weapon of your choice is a natural, fundamental, and inalienable human, individual, civil and Constitutional right — subject neither to the democratic process nor to arguments grounded in social utility]

-- L. Neil Smith

8. kawador

Polubienia:
    19 424
    Żeby wam pokazać, jakim jestem radykałem - chcę martwych złodziei samochodów*, chcę martwych gwałcicieli, chcę martwych włamywaczy, chcę martwych obmacywaczy dzieci. Chcę, żeby wszyscy źli byli martwi. Bez sądu, bez zwolnień warunkowych. Chcę widzieć ich martwych. Weź broń i kiedy cię zaatakują - zabij ich.

-- Ted Nugent

[To show you how radical I am, I want carjackers dead. I want rapists dead. I want burglars dead. I want child molesters dead. I want the bad guys dead. No court case. No parole. No early release. I want 'em dead. Get a gun and when they attack you, shoot 'em.]

* carjackers - złodzieje terroryzujący kierowców na skrzyżowaniach/światłach i kradnący im samochody

9. kawador

Polubienia:
    19 424
    Mówi się nam, byśmy nie oceniali wszystkich muzułmanów przez pryzmat incydentów sprowokowanych przez paru świrów, ale jednocześnie zachęca się nas, by z powodu czynów kilku psychopatów piętnować wszystkich posiadaczy broni.

-- gunwatch

[We are advised to NOT judge ALL Muslims by the actions of a few lunatics, but we are encouraged to judge ALL gun owners by the actions of a few lunatics.]

tomky i luke27 lubią to.
  10. kawador

Polubienia:
    19 424
    Jeśli o mnie chodzi, to wolę pięćdziesiąt tysięcy karabinów niż poparcie pięciu milionów wyborców.

-- Benito Mussolini

[For my part I prefer fifty thousand rifles to five million votes.]

father Tucker lubi to.
  11. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 267
    Źródłem zła jest nienawiść i pazerność fabryk i sprzedawców broni
    - papież Franciszek (Jorge Mario Bergoglio), wizyta w Jordanii, 24.czerwca 2014r.

źródła:
    http://www.polskieradio.pl/5/3/Arty...k-o-wojnie-w-Syrii-zrodlem-zla-jest-nienawisc
    http://www.polskatimes.pl/artykul/3...dlem-zla-jest-nienawisc-i-pazernosc,id,t.html
    http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiado...ech_ustanie_przemoc_w_Syrii__niech_swiat.html

12. kawador

Polubienia:
    19 424
  13. pikol

pikol Od humanitarystów nie biorę.

Polubienia:
    1 582
    Czy ten plastikowy dureń cokolwiek mądrego kiedyś powiedział? A handlarzy bronią potępił już Janusz Pawlacz i Benek chyba też. Establishment KK to ten sam chuj co państwo.

Ostatnia edycja: 25 Maj 2014
    luke27, Racibor i Hitch lubią to.
  14. pikol

Polubienia:
    1 582
    KK w USA rozwija te nauki i nakłania wiernych do popierania gun control. Wg. episkopatu amerykańskiego rząd powinnien zakazać wszystkiego poza jakimiś prostymi strzelbami.

15. kawador

Polubienia:
    19 424
    Odkrycie broni palnej czyni równymi na polu bitwy chłopa i pana.

-- Alexis de Tocqueville

luke27, Gekon, Hitch oraz 2 uzytkowników lubi to.
  16. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 575
    Taki nietypowy cytat:

17. kr2y510

Polubienia:
    19 267
    Nie tylko KRzK, baptyści Kongregacji Północnej, których tam jest więcej niż katolików też.

luke27 lubi to.
  18. pikol

Polubienia:
    1 582
    A jest taka kongregacja? Ja coś wiem tylko o południowej :). I w dodatku nic mi nie wiadomo o tym, żeby byli anti-gun, choć w wielu kwestiach są bardziej pojebani niż katolicy.

19. kr2y510

Polubienia:
    19 267
    Południowi nie są anti-gun (są nawet pro - przy niektórych kościołach są strzelnice i do niektórych kościołów można wchodzić z bronią) i między innymi dlatego są nielegalni we Francji. Tak! Wszystkie kościoły (zbory) francuskich baptystów, które by powiązane z Kongregacją Południową, zostały zdelegalizowane w latach 70-tych.

20. Łaszcz

Łaszcz Guest

"Bóg stworzył człowieka, ale to Colt uczynił go równym"
    - Hasło reklamowe Colt's Manufacturing Company

luke27 lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.