Breaking Bad

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
No jak antyrasiści, antyfaszyści i inne typy tego pokroju wrzucają na ten serial, to tym bardziej go trzeba oglądać :p . Urojenia się leczy, poważnie. Nie wiem w którym miejscu jest pokazana jakaś wyższość np. Waltera nad Gusem, Walter lepiej zna się na chemii bo jest chemikiem, to oczywiste, Gus był zdecydowanie lepszym biznesmenem, moralnie jak się okazało są siebie warci (spojler: Walter w postawie "po trupach do celu" okazał się nawet gorszy).

Pierwsza zasada hollywoodzkiego filmu akcji brzmi: czarny zawsze umiera jako pierwszy ;)


Taa a ja widziałem hollywoodzkie filmy gdzie zawsze heroiczny czarny poświęca się dla ogółu i ratuje świat, widziałem też kilka takich gdzie czarny był prezydentem, i to było jeszcze przed Obamą :D .
 

Hitch

3 220
4 872
5594614_460s.jpg
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
(zajebiste :D, ale NIE OGLĄDAJ TEGO jeśli nie widziałeś odcinka "Dead Freight"!)




de80d53e7503.jpg


A tak przy okazji. Jak wam się podobał pierwszy odcinek po przerwie? Pewne rzeczy mnie zaskoczyły, ale jest dobrze a nawet bardzo dobrze, przez cały odcinek siedziałem jak na szpilkach. Świetny początek, scena z sąsiadką miażdży :) .
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Wygląda na to, że "wujki" Todda ze swastykami na szyjach są kimś w rodzaju "prawicowych ekstremistów" :) . W ostatnim odcinku jest rozmowa o tym "co się dzieje z tym krajem" (USA), typy bluzgają na "nanny state", na to, że w samolotach nie ma popielniczek a dzieciaki jeżdżą w kaskach :) . Ciekawe jak ich dalej przedstawią, już w "Gliding over all" to nie był obraz zbyt pozytywny, ale mam wrażenie, że Walt będzie miał z ich powodu grube problemy.

Na razie ma inny problem. Wiedziałem, że tym razem deprecha Pinkmana to cisza przed zajebistą burzą, w "Confessions" udowodnił, że jest nie tylko średnio rozgarniętym, wrażliwym chłopakiem, który się pogubił w życiu, ale przede wszystkim bezmyślnym ćpunem ze zrytą psychą, całkowicie nieprzewidywalnym, kiedy się na serio wkurwi. Chata Waltera się raczej nie spali, bo jak widać w flashforwardach, nadal stoi, na promo następnego odcinka też nie widać śladów po pożarze. (spoiler off)
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Wygląda na to, że "wujki" Todda ze swastykami na szyjach są kimś w rodzaju "prawicowych ekstremistów" :) .

hehe, dokładnie. I kto powiedział, że z naziolami nie można się 100% zgadzać :)
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Walter też jest trochę libem. Co prawda łamie NAP (głównie ratując swój tyłek) i pracował w publicznej szkole, ale jak mu Gale nawijał o tym, że meta jest normalnym towarem na rynku takim jak każdy inny, to kiwał głową z entuzjazmem :p . Nawet z Hankiem gadał w tym klimacie.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Fakt. Ostatnia scena jest ostro przegięta, i w ogóle nie wiadomo po co. Drugą taką sceną był Gus po wybuchu. Ale to jak na razie takie dwie ryski na tym świetnym serialu :) .

W sumie cały czas mam nadzieję, że ta scena wcale nie była głupia, że naziole specjalnie pudłują i w następnym odcinku dostaniemy jakieś sensowne wyjaśnienie :) .

EDIT:

http://imgur.com/isL9d2o

Tu mamy tę scenę z perspektywy nazioli i wygląda to trochę sensowniej. Ale i tak Hank wychylający się z pistolecikiem mnie zażenował ;) .
 
Do góry Bottom