Bezlitosna masakra kuców na Wykopie

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
"Wyjedź do Somalii" to już ta zajebiście merytoryczna dyskusja, czy jeszcze nie? Czemu mam gdzieś wyjeżdżać jak mieszkam tutaj? :(

Terytorium Polski to jakieś 312 tys. km kwadratowych. Czy twój model ekonomiczny sprawdzi się tylko gdy będzie obejmować te 312 tys. km, a zupełnie nie sprawdzi się gdy obejmie 311999?
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
O masz! A ja myślałem że to już tak jest.... Wiesz jak Ci się nie podoba to wyjedź sobie do Liberlandu albo do waszej słynnej Somalii. Nikt kuców nie trzyma za kopytka w Polsce. Ci co wyjechali na zachód jakoś już nie narzekają. A przecież w takiej Anglii czy Niemczech wcale nie ma polityki neoliberalnej.
No to zamknij japę i jedź do Skandynawii...
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Zły wybór.
Skandynawia to za duży liberalizm gospodarczy. Chłopak to nazwie socjalem i wynikną nieporozumienia.
Nie róbmy z chłopaka ukrytego neoliberała.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
O masz! A ja myślałem że to już tak jest.... Wiesz jak Ci się nie podoba to wyjedź sobie do Liberlandu albo do waszej słynnej Somalii. Nikt kuców nie trzyma za kopytka w Polsce. Ci co wyjechali na zachód jakoś już nie narzekają. A przecież w takiej Anglii czy Niemczech wcale nie ma polityki neoliberalnej.
A dlaczego my Słowianie, którzy jesteśmy tu od tysiącleci, mamy wyjeżdżać z naszych Słowiańskich Ziem i porzucać naszą własność?
To może WY sobie pojedźcie z powrotem na chazarskie stepy, czy tam skąd przybyliście?

No a jeśli nie, to wcześniej czy później WY, którzy zostaliście umocowani przemocą u władzy przez sowieckie barachło, taką samą przemocą zostaniecie zmieceni jak Mohamed Said Barre w Somalii, czy Tutu w Ruandzie. W Ruandzie do czystki wystarczyły maczety! A wcześniej czy później zostaniecie zmieceni, bo jesteście zwykłym pasożytem, na zdrowej tkance każdego narodu, a jak wiadomo pasożyty się tępi. Wystarczy zmiana konionktury w historii i przyjdzie po WAS coś podobnego do Państwa Islamskiego, tyle że bez Allaha. Ot takie coś jak Wołyń.
 
Za prawdę cieszę się że znalazłem to forum, zaiste bogata skarbnica kuc contentu.

Zapamiętaj to zdanie i nie biegnij na skargę, że liberalizm znowu zawiódł, kiedy przyjdzie jakiś ekonomiczny kryzys, OK?

Tylko że gdzie ja obwiniam liberalizm gospodarczy za całe zło ekonomicznego świata? Sprawa jest zbyt skomplikowana aby jednoznacznie obwiniać którąś z doktryn gospodarczych za niepowodzenia które są wypadkową wielu czynników i złożonych procesów rynkowych... Z tym właśnie próbuje walczyć - ze ślepą wiarą kuc bandy w wolny rynek. Doskonale zdaje sobie sprawę z niedoskonałości socjalizmu oraz z problemów jakie ten system generuje. Dlatego nigdy nie będę adwokatem czystego socjalizmu, bo to droga donikąd.

Czemu mam gdzieś wyjeżdżać jak mieszkam tutaj?

To czemu mieszkasz w miejscu dla Ciebie wrogim? Kto był tu pierwszy, Polska jako państwo, czy Ty? Jak Ci się nie podoba na biegunie północnym bo Ci zimno to osadź się tam gdzie będzie cieplej. Czyż to nie jest logiczne? Kup se jakiś grunt i tam realizuj swoje fantazje. Z innej mańki, jak kuce wprowadzą państwo przyjazne Korwiniątkom to co wtedy ze mną? Wtedy będziecie gadać tak samo, czyt. "wyjedź sobie do Szwecji". To czemu mam wyjeżdżać z Korwinistanu jak mieszkam tutaj?

Terytorium Polski to jakieś 312 tys. km kwadratowych. Czy twój model ekonomiczny sprawdzi się tylko gdy będzie obejmować te 312 tys. km, a zupełnie nie sprawdzi się gdy obejmie 311999?

To nie do mnie pytanie. Mnie tam nie obchodzi jakiś mały skrawek gdzie kuce zrobią sobie swoje mini państewko, gdzie będą się brandzlować przy ognisku do ustaw ordoliberalnych. Tak samo jak nie interesuje mnie co kto sobie robi w szarej strefie. Pogadaj z kim trzeba i wydziel sobie część terytorium, nawet zróbcie sobie tą waszą ukochaną monarchię.

A dlaczego my Słowianie, którzy jesteśmy tu od tysiącleci, mamy wyjeżdżać z naszych Słowiańskich Ziem i porzucać naszą własność?

No właśnie, dlaczego? Ostatnio jak sprawdzałem to Słowianie nie chcieli liberalizmu gospodarczego tylko więcej socjalu. I widać to po głosowaniach. Korwin ma poparcie na granicy progu wyborczego a jego elektorat to przeważnie dzieci i młodzież na garnuszku rodziców. Oni nawet nie wiedzą co to jest praca. W większości studenciaki, liceum i gimnazjum. Boli was po prostu że jesteście w mniejszości.

No a jeśli nie, to wcześniej czy później WY, którzy zostaliście umocowani przemocą u władzy przez sowieckie barachło, taką samą przemocą zostaniecie zmieceni jak Mohamed Said Barre w Somalii, czy Tutu w Ruandzie.

Pan ma chyba jakieś schizy. Obecnie nie jestem u władzy choć bardzo bym chciał. Odebrałbym wtedy prawa wyborcze wszystkim kucom. Sowieckie barachło zostało umocowane przez waszych braci Słowian bo tak tego chcieli i nadal chcą. Chcą socjalu a nie populizmów Korwina.



Ogólnie rzecz ujmując to jak na stajnię pełną kucy prezentujecie całkiem ciekawy punkt widzenia
 
D

Deleted member 4683

Guest
Ja pierdolę, ale atencjusz. xD

Bez przesady. Przecież facio naprawdę się przyłożył żeby wykazać, że nasz gang jest lepszy niż inne. Tabelki wyraźnie dowodzą, że inne gangi łamią ludziom obie nogi a nasz tylko jedną. Dla ciebie i dla mnie gang to gang - obojętnie czy łamie ci tylko jedna czy też obie nogi, ale nie każdy tak to widzi.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
koroluk słuchaj powiedz mi czy popierasz całym sercem całkowicie swobodny dostęp do jakiejkolwiek broni dla osoby prywatnej bez jakiejkolwiek ewidencji? wydawanie reszty przez sprzedawcę bez ciągłego jęczenia klientowi a może ma pan/pani końcówkę drobnych?;) i czy lubisz serniki?;)
 
D

Deleted member 4151

Guest
To czemu mieszkasz w miejscu dla Ciebie wrogim? Kto był tu pierwszy, Polska jako państwo, czy Ty? Jak Ci się nie podoba na biegunie północnym bo Ci zimno to osadź się tam gdzie będzie cieplej. Czyż to nie jest logiczne? Kup se jakiś grunt i tam realizuj swoje fantazje. Z innej mańki, jak kuce wprowadzą państwo przyjazne Korwiniątkom to co wtedy ze mną? Wtedy będziecie gadać tak samo, czyt. "wyjedź sobie do Szwecji". To czemu mam wyjeżdżać z Korwinistanu jak mieszkam tutaj?
To forum libertarian a nie Korwinistów ale szkoda czasu by to wyjaśniać takiemu zadufanemu ignorantowi jak ty. Wiesz jaka jest różnica między libertarianizmem a obecnym systemem? W libertarianiźmie możesz sobie realizować swój system jeśli znajdziesz sobie ludzi którzy dobrowolnie będą chcieli z tobą go tworzyć, ale nie ty chcesz by plany wymyślone w twojej bucowatej głowie były realizowane przez wszystkich jako najsłuszniejszy rozkaz a ci, którym się to nie podoba mają wypierdalać. A czemu Ciek mieszka w miejscu wrogim dla siebie? Bo np. ma tu rodzinę, dom i jakoś ułożone życie? I z jakiej racji ma mieć jakiekolwiek zobowiązania wobec III RP?
Pogadaj z kim trzeba i wydziel sobie część terytorium, nawet zróbcie sobie tą waszą ukochaną monarchię.
Weź poczytaj to forum a potem zacznij pierdolić.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
No właśnie, dlaczego? Ostatnio jak sprawdzałem to Słowianie nie chcieli liberalizmu gospodarczego tylko więcej socjalu. I widać to po głosowaniach. Korwin ma poparcie na granicy progu wyborczego a jego elektorat to przeważnie dzieci i młodzież na garnuszku rodziców. Oni nawet nie wiedzą co to jest praca. W większości studenciaki, liceum i gimnazjum. Boli was po prostu że jesteście w mniejszości.

Elektorat to od dawna 18-30 lat. Prekariat. Polska to bankrut bez kasy na socjal, nawet ktoś będący socjalistą rozumie to. Nie ma skąd wziąć kasy na socjal, jak ludzie stąd spierdalają, nie ma bogactw naturalnych, rodzimy biznes ledwo zipie, międzynarodowemu gdyby przykręcić śrubę, to wycofa się w 5 sekund. Wieloletnia praca u podstaw, jak w XIX wieku kiedy chłopstwu wpajano tożsamość narodową, bez problemu zwiększy poparcie. Ludzie pracują na śmieciówkach i popierają Korwę. Tylko, że Korwin musi bardziej stanowczo odciąć się od konserwatyzmu. To bunt społeczny napędza mu poparcie, a to wymaga partii i idei rewolucyjnej.

Poza tym MY nie jesteśmy ze środowiska Korwina, lecz niektórzy z nas głosują na Korwina. To jest różnica.
 
koroluk słuchaj powiedz mi czy popierasz całym sercem całkowicie swobodny dostęp do jakiejkolwiek broni dla osoby prywatnej bez jakiejkolwiek ewidencji?

Szczerze to nie interesuje mnie to zupełnie.... I tak w szarej strefie można kupić broń. Chociaż uważam że powinna być jakaś ewaluacja czy nie kupi sobie jakiś świr. Albo żeby chociaż sprzedawca nie sprzedawał pojebom.

To forum libertarian a nie Korwinistów ale szkoda czasu by to wyjaśniać takiemu zadufanemu ignorantowi jak ty.

To ciekawe, bo ja tutaj widzę że JKM jest ceniony przez większość użytkowników. Ma też zbieżne postulaty programowe.

Polska to bankrut bez kasy na socjal, nawet ktoś będący socjalistą rozumie to. Nie ma skąd wziąć kasy na socjal, jak ludzie stąd spierdalają, nie ma bogactw naturalnych

Polska to zaledwie 25 lat normalności, wcześniej było syf i bankructwo. obok siebie mamy Niemcy które mocno nas ograniczają. Ale kuc tego nie zrozumie. Kuc nie rozumie polityki, jak bardzo nieprzyjazny i brutalny to świat. Obawiam się że Tusk zrobił co mógł, i nie zaprzeczam że nie dorobił się na tym. Założę się że każdy kuc by się skusił na taką ofertę gdyby był na miejscu Tuska. Polska ma mnóstwo zasobów naturalnych. A to że nie rozwijamy się jak Chiny - przykro mi ale nie mamy aż tak potężnej siły roboczej (i tak taniej jak ichnia) oraz nie produkujemy takiej ilości taniochy na eksport.

Poza tym MY nie jesteśmy ze środowiska Korwina, lecz niektórzy z nas głosują na Korwina. To jest różnica.

Nie ma żadnej różnicy. Na Tuska i Bronka też głosują różni ludzie ale Wy i tak zaliczycie ich do jednej grupy, jednego środowiska - do lemingów.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
I tak w szarej strefie można kupić broń.
nie w szarej strefie ino na czarnym rynku...

Polska to zaledwie 25 lat normalności, wcześniej było syf i bankructwo.
no dla polski syf jest normalnością od tysiaca lat lest mniejszy lub większy syf...

obok siebie mamy Niemcy które mocno nas ograniczają.
mnie niemcy nie ograniczają

Polska ma mnóstwo zasobów naturalnych.
śląsk ma miedź i węgiel, małopolska odrobinke ropy i sól, siarka, na rusi też troche ropy, pomorze też troche ropy, poza tym to ino ziemia i lasy...
najwiekszymi zasobami są naturalne odnawialne źródła energii chyba nacjozjeby katotaliby i inne komuchy...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
czyli co ludzie co znają definicje i znaczenie wyrażeń jak szara strefa / czarny rynek są kucami?

Szara strefa (ang. informal economy, informal sector) – finansowy obszar zdrowej gospodarki państwa, którego dochody osiągane z działalności niezakazanej przez prawo, są ukrywane w całości lub w części przed organami administracji państwowej, podatkowej, celnej itp. Jest nielegalnym obrotem legalnymi towarami i usługami. Nie należy jej mylić z czarnym rynkiem, który obejmuje nielegalne towary i usługi.
 
Do góry Bottom