Zapodaj coś ciekawego

tolep

five miles out
8 556
15 443
Ciekawostka o Anglikach. Dosyć powszechnie są oni uważani za ostrych imprezowiczów, że tak to ujmę eufemistycznie.

Robiąc swego czasu swój risercz na temat dawkowania MDMA dowiedziałem się że angielski konsument tej substancji przyjmuje przeciętnie 480 mg w czasie nocnej imprezki i jest to dwa razy więcej niż druga europejska nacja na tej liście (OIDP, Niemcy).

A teraz w łapki trafił mi raport o rynku napojów bezalkoholowych w Polsce, a tam taki obrazek dotyczący napojów energetyzujących:
energetyki.PNGWidać, że i kofeinę Brytyjczycy tankują na potęgę.

Podsumowując: angielska flegma bardzo potrzebuje stymulantów.

PS. Polska to jeden z bardzo niewielu krajów, w których Red Bull nie jest liderem sprzedaży w tej kategorii produktów. A Red Bull jest bardzo bardzo wysokomarżowy. U nas rządzą napoje tańsze, co ładnie widać po średniej cenie. Konkurencja dziwko! U nas rządzi wartościowo Black (Foodcare) przed Red Bullem i Tigerem (Maspex, dawniej FoodCare)
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
"American Serial Killer John Wayne Gacy dressed as his alter-ego "Pogo" the clown at a young boy's birthday party, ca. 1973"

20770016_804842823026934_7885726374826442113_n.jpg
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Zapomniana historia podniebnego terroru. W latach 1961-1973 w USA porwano setki samolotów
...
- Ostatni porywacze zagrozili, że uderzą samolotem w reaktor atomowy. Dopiero ta groźba zmusiła polityków do podjęcia działań - na lotniskach wprowadzono obowiązkową kontrolę bezpieczeństwa.

Dzisiaj nie do pomyślenia jest, żeby politycy zwlekali z uchwaleniem ustawy o bezpieczeństwie powietrznym przeszło 10 lat. Dlaczego tyle czasu im to zajęło?

- Korporacje lotnicze były niebywale zamożne i potężne, dlatego za każdym razem, gdy ktoś w Kongresie napomykał o konieczności zadbania o bezpieczeństwo pasażerów samolotów, dokładano wszelkich starań, by go skutecznie uciszyć. Linie lotnicze bały się, że przymusowa kontrola zniechęci podróżnych do wybierania tego środka komunikacji. Dodatkowo prowadzono też rachunek ewentualnych zysków i strat związanych z koniecznością zainwestowania w detektory metalu, urządzenia do skanowania czy personel je obsługujący. Okazało się, że polityka zgadzania się na wszelkie żądania porywaczy jest znacznie bardziej opłacalna niż wprowadzenie powszechnej kontroli bezpieczeństwa. Porwania być może sprawiały kłopoty, ale były zwyczajnie najtańsze.
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 876


spociłem się

Ja się prawie ze***łem. Zadaje sobie pytanie, czy to na jakichś dragach, czy po prostu psychole? Genetyczne freaki, którzy nie odczuwają lęku? A może to rodzaj uzależnienia, gdzie potrzebujesz silniejszej dawki. Zaczynali od trzepaka, potem chodzili po garażach, potem blokach itd? A może to ja jestem nienormalny, że mi takie coś flaki wywraca?
 
Do góry Bottom