Zapodaj coś ciekawego

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
To nie jest robienie z adwersarza idioty. Wraz z tymi pytaniami powtarzana jest usilna prośba o wskazanie jakościowej różnicy między przedstawianymi kazusami. Prośba ta nie spotkała się z żadnym odzewem. Jeśli ktoś tu robi idiotę z adwersarza, to jest to sam adwersarz, który kolejne kazusy rozstrzyga swoim absolutystycznym "oczywiście, że jest tak a nie inaczej" bez podawania uzasadnień dla wypowiadanych sądów.
Dla mnie żadne usprawiedliwienie, dla zastosowania "absurdalizowania". Jestem na to czuły ,bo to częsty "argument" lewactwa, no jakąkolwiek ideę idącą w stronę akapu czy nawet klasycznego liberalizmu.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Dla mnie żadne usprawiedliwienie, dla zastosowania "absurdalizowania". Jestem na to czuły ,bo to częsty "argument" lewactwa, no jakąkolwiek ideę idącą w stronę akapu czy nawet klasycznego liberalizmu.
Jaką metodę stosujesz podczas rozmów z lewakami, jeśli nie wykazywanie absurdów?
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Poprawność twierdzenia najlepiej się weryfikuje na przykładach krańcowych, gdzie jak gdzie, ale tu powinno być to dla każdego oczywiste.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Chada, poszukiwany listem gończym drecho-raper z kwadratowym flow i idol gimbusów postanowił zrobić osobisty przekaz dla psów. Nie czuję sympatii, ale sytuacja jest ewenementem:


Właśnie go zwinęli.

Policjanci zatrzymali po pościgu poszukiwanego listem gończym warszawskiego rapera Tomasza Ch. pseudonim Chada. Mężczyzna trafił już za kratki. Grozi mu od dwóch do trzech lat więzienia.

- 36-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Łodygowicach (woj. śląskie), a uciekając peugeotem 508 uderzył w drewnianą kapliczkę. Okazało się, że kierował pod wpływem alkoholu. Oprócz wcześniejszych zarzutów, będzie też odpowiadał za prowadzenie pojazdu na podwójnym gazie, spowodowanie kolizji drogowej i posługiwanie się fałszywymi dokumentami - poinformował WP rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji st. asp. Mariusz Mrozek.​

Gimbaza straciła idola.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
fundusz kościelny to (bardzo częściowa) reprywatyzacja.

No i ogromne w porównaniu z czym? Wydatki tylko budżetu centralnego to 400 miliardów czy coś koło tego.
 
R

Ronbill

Guest
W 2015 r. na kościół zostanie wydane dwa miliardy złotych ponad to kościół ma otrzymać ponad 100 mln zł z tytułu funduszu kościelnego i żeby kk nie czuł się pokrzywdzony to zostanie jeszcze dorzucone drugi rok z rzędu, 16 mln złotych na niekończącą się budowle o nazwie Świątynia Opatrzności Bożej.To mało?O czym tu rozmawiać i nad czym deliberować ? Państwem wyznaniowym już jesteśmy.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Jak taki zaczyna od żonglerki liczbami to jak skończy? Nie chcę się przekonywać więc eot.
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Wrzucam ładny obrazek:
image.0.png

http://www.vox.com/2014/12/29/7461009/culture-values-world-inglehart-welzel
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
wow. używa silnika elektrycznego by zasilać talerz, który działa jako generator prądu dla LEDy. wow. free energy. perpetuum mobile. wow.
 
A

Artur Nowak

Guest
Nie wiem co jest na filmie - aczkolwiek przypuszczam, że wykorzystanie magnetyzmu ziemi jest możliwe w pozyskiwaniu energii i rozwiązałoby to dużo problemów.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Ale ich zbudowanie i utrzymanie kosztuje, więc nie jest to darmowa energia. Nie ma darmowych obiadów - prawa ekonomii nawet za perpetuum mobile każą nam płacić! ;)
 
Do góry Bottom