Zapodaj coś ciekawego

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Ale ich zbudowanie i utrzymanie kosztuje, więc nie jest to darmowa energia.
a to ja gdzieś pisałem że darmowa? choć w sumie jak skoczysz z dachu to jebniesz o ziemie napędzony darmowa grwitacyjną energią...
no ale w sumie coby skoczyć z dachu trza tam wpierw wyleźc a to juz inwestycja bo sie zużywa energie...

nic nie ma za darmo...

i coby nie było offtopa to mniej wiecej tak by wyglądała polityczna mapa afryki gdyby komuchy od łacińskiej cywilizacji białego człowieka nie rozjebały tam napotkanych stosunków i struktur, w ramach naprawiania świta i nawracania go na jedynie słuszną najlepszą na swiecie cywilizacje...
ps: nie wiem czemu kontynent na tej mapie jest do góry nogami...
4prNXcI.jpg
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Gebelsówa TVN24 zadebiutowała ... 9.08.2001. Wiedzieli, kiedy najlepiej wystartować, nie powiem.

Ciekawe:
Pierwszy okres działalności TVN24 naznaczony był ogromnymi trudnościami w dotarciu do odbiorców. Negocjacje z reprezentantami największych sieci telewizji kablowej przeciągały się – zdaniem drugiej strony – przez zbyt wygórowane warunki finansowe stawiane przez TVN24
To jeszcze lepsze:
Pierwszy przełom nastąpił 11 września 2001. TVN24 jako pierwsza polska stacja podała informacje o zamachach w Nowym Jorku i Waszyngtonie i rozpoczęła relacjonowanie na żywo wydarzeń w USA. Relacja ta stała się punktem zwrotnym w historii TVN24, na kilka godzin TVN zawiesił emisję normalnego programu i zamiast tego udostępnił swoją antenę dziennikarzom TVN24. Po raz pierwszy program TVN24 dotarł do tak licznych odbiorców. Dzięki tej promocji, a także stopniowemu finalizowaniu umów z operatorami kablowymi – TVN24 wkrótce osiągnął 1% udziałów w rynku.
Co oni, oglądali "The Lone Gunmen"? ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/TVN24
 
Ostatnia edycja:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Gozdyra.



Chociaż możliwe że dałem się strollować.
Nie dałeś, bo podobieństwo jest bardzo duże. Ale co w tym Ciekawego to nie wiem... dobrze wygląda... dla mnie który lubi bardziej średnią ale naturalną od ładnej ale sztucznej to wygląda sporo lepiej niż w make-upie, który fundują jej w polsacie....
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
http://www4.rp.pl/apps/pbcs.dll/art...S&lopenr=302209993&Ref=AR&profile=1089&page=1

Nie wiem gdzie wkleić link, ale to jeden z lepszych artów dotyczących obronności jakie ostatnio czytałem i zwyczajnie cieszy oko w porównaniu z zalewem antyrosyjskiej, prymitywnej propagandy. Tworzenie partyzantki warto wspierać, bo jak ona będzie gotowa to zawsze można powiedzieć, że władza centralna nie jest już potrzebna, skoro o bezpieczeństwo dbamy sami :)
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Wszyscy piszą od dawna, że powinna być niewielka armia zawodowa (w porównaniu do armii z poboru) i wielka armia obrony terytorialnej. To chyba jest nawet w polskich podręcznikach wojskowych. Ale pobór znieśli, obrony terytorialnej jak nie było, tak nie ma, a armia urzędników w mundurach pewnie się jeszcze zwiększyła zamiast zmniejszyć.
Ale nie ma się co przejmować, bo tu i tak nie ma czego bronić.
 
Do góry Bottom