Zapodaj coś ciekawego

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Boże, wszystkie zdjęcia są z makijażem, ale ten jest z normalnym, a te z tv są z z takim co jej robią w tv, żeby się wydawała bardziej wyrazista. Że niby ogarnia co się tam podczas wywiadu dzieje.
Ja to bym i tak jej nie rozpoznał, obojętnie jakie zdjęcie by nie było.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Boże, wszystkie zdjęcia są z makijażem, ale ten jest z normalnym, a te z tv są z z takim co jej robią w tv, żeby się wydawała bardziej wyrazista. Że niby ogarnia co się tam podczas wywiadu dzieje.
Ja to bym i tak jej nie rozpoznał, obojętnie jakie zdjęcie by nie było.
Jeśli na takiej jakości zdjęciu jesteś w stanie powiedzieć, że makijarz to gratuluję oka...
 
Ostatnia edycja:

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
źródło http://like-a-geek.pl/lifestyle/ile-kosztuje-zycie/

Weźmy Jana Kowalskiego, który pracuje na etacie i zarabia średnia krajową od skończenia studiów (26 lat) do końca życia (czyli pracując zarabia więcej niż średnia, a na emeryturze zarabia mniej). Na emeryturę idzie mając 66 lat i żyje do 76 roku życia.
[...]
Zakładamy również, że Kowalski żyje z partnerką i mają 1,5 dziecka. Na wszystko składają się po połowie.
[...]
wydatki2.png

[...]
Jakie płyną z tego wszystkiego wnioski?
[...]
  1. Bardzo dużo pieniędzy przeznaczamy na składki na ZUS, NFZ i na podatki, nawet jeśli ich nie widać,
  2. osoby pracujące płacą dużo większe podatki niż niepracujące,
  3. są okresy w których pracujemy i są takie, w których nie pracujemy – wykresy byłyby w nich znacząco różne, ale ja liczę wszystko w skali całego życia,
  4. po prostu nie ma możliwości, żeby oszczędzając na konsumpcji uzbierać pieniądze na mieszkanie – mieszkanie jest droższe niż codzienne koszty życia przez 50 lat,
  5. …co innego oszczędzając na podatkach, na przykład prowadząc własną firmę,
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
co innego oszczędzając na podatkach, na przykład prowadząc własną firmę,

Prowadzę własną firmę, staram się oszczędzać na podatkach (w miarę swoich skromnych możliwości), ale mieszkania ani widu, a na koncie minus. To nie jest pewne rozwiązanie :)
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Robert Budd Dwyer, znany jako R. Budd Dwyer
Ożesz w mordę! Zabrał ze sobą armatę? Że mu urzędniczy łeb nie odleciał po czymś takim, ale chyba przestrzelił se tętnicę szyjną, bo naprawdę popłynęło. Dżizas, filmik trzeba podesłać temu polskiego nieudacznikowi (wiem, to ustawka była), co na komisariacie chciał się odstrzelić, ale nie wyszło.

W sumie, dobra lekcja praktyczna dla wierchuszki urzędniczej i bandziorów z Wiejskiej. Panowie, zabijcie się właśnie TAK!! Raz a dobrze.
 
Do góry Bottom