[WiplerGate] Sprawa bójki Przemysława Wiplera z KNP z Policją

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
O czym Ty człowieku do mnie rozmawiasz? Twierdzisz, że go napierdalają pięścią na tym nagraniu to mi to udowodnij, a jak nie, to skończ wrzucać te swoje wymijające odpowiedzi.
Ale ja ci nic nie muszę udowadniać, zwisa mi to, jak chcesz to wykonasz minimum wysiłku:
Po prostu odpal sobie nagranie i przewiń do momentu tuż przed tym jak zaczyna wierzgać nogami. To od ciosu pięścią zaczął pedałować w powietrzu.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Ale ja ci nic nie muszę udowadniać, zwisa mi to, jak chcesz to wykonasz minimum wysiłku:
To po co rozpoczynasz rozmowę?

Po prostu odpal sobie nagranie i przewiń do momentu tuż przed tym jak zaczyna wierzgać nogami. To od ciosu pięścią zaczął pedałować w powietrzu.
Rzeczywiście widać spadającą rękę policjanta [6:26] Może to być uderzenie pięścią, może być otwartą ręką. Może to być też wyślizgnięcie się ręki policjanta po tym jak chciał złapać Wiplera za rękę. Przypomnę, że @dataskin widział tam, że dostaje on pięścią też w twarz.
 
C

Crank

Guest
Antoni Wiech
Nie rób kurwa chryi. Jebie od ciebie agentem distrupterem. Czyli na nagraniu nie widać nic, tym bardziej nie widać twarzy więc to pewnie nie leją Wiplera. Rozprysku gazu też nie widać czyli nic takiego nie miało miejsca. Wypierdalaj.

EDIT
specjalnie dla ciebie przypomnę mojego posta.


5:32 to pewnie też wyślizgnięcie ręki, takie podwójne i bardzo szybkie.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
To po co rozpoczynasz rozmowę?


Rzeczywiście widać spadającą rękę policjanta [6:26] Może to być uderzenie pięścią, może być otwartą ręką. Może to być też wyślizgnięcie się ręki policjanta po tym jak chciał złapać Wiplera za rękę. Przypomnę, że @dataskin widział tam, że dostaje on pięścią też w twarz.
Ok, widać spadającą rękę, nie widać dokładnie czy trafia i w co. Ale właśnie po tym ruchu zaczyna machać nogami, wcześniej tego nie robił! Tak zachowuje się człowiek, który poczuł ból, został uderzony. Dla mnie nie ma dyskusji.

Właściwie po co to drążysz, co to zmienia? Pałowania przez psychiczną sukę też nie było?
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Haha, obejrzałem to nagranie jeszcze raz i rzeczywiście ci tajniacy go oklepują po kieszeniach, jakby portfela szukali, haha, co za degeneraci.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Antoni Wiech
Nie rób kurwa chryi. Jebie od ciebie agentem distrupterem. Czyli na nagraniu nie widać nic, tym bardziej nie widać twarzy więc to pewnie nie leją Wiplera. Rozprysku gazu też nie widać czyli nic takiego nie miało miejsca. Wypierdalaj.

Jeszcze jeden taki post w tej formie a dostaniesz bana.

@Staszek Alcatraz

Właściwie po co to drążysz, co to zmienia? Pałowania przez psychiczną sukę też nie było?
Drążę, bo przy całej mojej niechęci do psów, lubię wiedzieć jak było. A nie, ktoś coś zauważył, nie do końca wiadomo co i jazda w stylu indymedia, że policja bije anarchistów. A jak np. antifa napierdala ludzi albo rzuca cegłówkami to już jest walka np. z faszyzmem.

Dodatkowo Wipler jest politykiem, może ten z tzw. "uczciwszych" ale jednak i jak napisałem wcześniej najprawdopodobniej jest legalistą. Nie będę się, więc jakoś nad nim litował i mogę drążyć temat, skoro uważa się za ofiarę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Rzeczywiście widać spadającą rękę policjanta [6:26] Może to być uderzenie pięścią, może być otwartą ręką. Może to być też wyślizgnięcie się ręki policjanta po tym jak chciał złapać Wiplera za rękę.
Jakby chciał go skuć, to by usiadł okrakiem, to samo zrobiłaby policjantka, ew. zawołaliby trzeciego do pomocy. Tymczasem kładą go bokiem (zamiast twarzą do ziemi) i dociskają kolana do żeber/brzucha/podbrzusza. I bawią się w "młotki". Potem podchodzi trzeci tajniak, który w ogóle na początku nie reaguje.. Masz już 3 osoby, które mogą bezproblemowo skuć leżącego na glebie Wiplera. Co się dzieje? Policjantka wstaje i biega dookoła Wiplera, pałując go po nogach, gdy tymczasem drugi policjant zajmuje się duszeniem. A tajniak wpierw się przygląda, potem sobie podchodzi i.. pryska parę razy gazem Wiplerowi prosto w oczy z odległości dużo mniejszej niż 1 metr..

Dla mnie sprawa jest ewidentna. Mam komentować dalej to, co w sposób jasny i klarowny widać na tym nagraniu? Serio?
 
Ostatnia edycja:
A

Antoni Wiech

Guest
Jakby chciał go skuć, to by usiadł okrakiem, to samo zrobiłaby policjantka, ew. zawołaliby trzeciego do pomocy. Tymczasem kładą go bokiem (zamiast twarzą do ziemi) i dociskają kolana do żeber/brzucha/podbrzusza. I bawią się w "młotki". Potem podchodzi trzeci tajniak.. Masz już 3 osoby, które mogą bezproblemowo skuć leżącego na glebie Wiplera. Co się dzieje? Policjantka wstaje i biega dookoła Wiplera, pałując go po nogach, gdy tymczasem drugi policjant zajmuje się duszeniem. A tajniak wpierw się przygląda, potem sobie podchodzi i.. pryska parę razy gazem Wiplerowi prosto w oczy z odległości dużo mniejszej niż 1 metr..

Dla mnie sprawa jest ewidentna. Mam komentować dalej to, co w sposób jasny i klarowny widać na tym nagraniu? Serio?

Przecież oni próbują go przepchnąć na brzuch, ale on blokuje kolanem. Poza tym gdzie Ty widzisz te młotki? Młotek ewentualnie pojawia w tym momencie co go być może uderza w brzuch. Serio, czy my oglądamy różne filmy???
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
W 5:32 wyraźnie widać, że go tajniak mundurowy wali pięścią, nie widać w co.
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
s7agqT.gif
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Antoni, Ty masz jakiś internet inny niż ja? Już chyba dwukrotnie został tu wklejony filmi, który pokazuje zapętlony 2 sekundowy moment lania Wiplera w mordę. To chyba dostatecznie dobre przybliżenie, nie?
 
A

Antoni Wiech

Guest
Antoni, co chcesz udowodnić tymi postami? Pytam z ciekawości.

https://libertarianizm.net/threads/...lera-z-knp-z-policja.4723/page-17#post-123974

No tak, to już mission impossible w sytuacji 3,4,5:1
Nie rozumiem.

W przerwach pomiędzy ciągłym duszeniem i wciskaniem kolan w żebra

Ja pierdolę.. Dobra, nie dogadamy się.

Antoni, Ty masz jakiś internet inny niż ja? Już chyba dwukrotnie został tu wklejony filmi, który pokazuje zapętlony 2 sekundowy moment lania Wiplera w mordę. To chyba dostatecznie dobre przybliżenie, nie?

Nie wiem czy Ci chodzi o ten filmik powyżej, ale @dataskin skin mówił o waleniu w twarz (zamiennie w brzuch) w momencie kiedy Wipler leży na boku. Te uderzenia, które są na filmiku zapętlonym wyżej nie wiadomo gdzie dokładnie spadają i są później. Internet mam dobry.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Nie wiem czy Ci chodzi o ten filmik powyżej, ale @dataskin skin mówił o waleniu w twarz (zamiennie w brzuch) w momencie kiedy Wipler leży na boku. Te uderzenia, które są na filmiku zapętlonym wyżej nie wiadomo gdzie dokładnie spadają i są później. Internet mam dobry.

Jeśli mówisz o tym: https://libertarianizm.net/threads/...lera-z-knp-z-policja.4723/page-16#post-123959
to rzeczywiście coś z oczami musisz mieć. Bo ja tu widzę próby ciosów (nie wiem, czy doszły) w głowę i brzuch. Wipler leży tam na boku. Czy chodzi o jakieś inne leżenie na boku i inne bicie?
 
A

Antoni Wiech

Guest
Jeśli mówisz o tym: https://libertarianizm.net/threads/...lera-z-knp-z-policja.4723/page-16#post-123959
to rzeczywiście coś z oczami musisz mieć. Bo ja tu widzę próby ciosów (nie wiem, czy doszły) w głowę i brzuch. Wipler leży tam na boku. Czy chodzi o jakieś inne leżenie na boku i inne bicie?

Obejrzyj sobie film, a nie ten skrót. W przypadku tego uderzenia w głowę jest to zmanipulowane, policjant ma ręce przy jego twarzy, a później je odrywa. Zapętlone wygląda tak jakby go uderzał. Co do uderzenia w brzuch już się wypowiadałem.

edit: Lol, przeglądarka, na której odpalam forum nie obsługiwała mi filmów Stonogi dlatego nie widziałem co mi @Staszek Alcatraz oraz @dataskin wrzucił. Co nie zmienia faktu, że ten filmik jest słaby.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Przed chwilą naszła mnie taka myśl. Dlaczego akurat teraz taśmy ujrzały światło dzienne? Dlaczego niektórzy wrogowie polityczni stoją za Wiplerem? Przypuszczam, że chodzi im o udupienie Sienkiewicza i zdyscyplinowanie Kopacz. Kopacz jak była marszałkiem Sejmu, miała obowiązek z urzędu zająć się sprawą Wiplera. Taśmy miał Sienkiewicz. Sienkiewicz blokując sprawę Wiplera, albo okłamał Kopacz, albo działał tak na jej polecenie. Tak czy siak oberwie Sienkiewicz, albo oberwie politycznie, albo będzie musiał się przed kimś ukorzyć i ustąpić. Po roszadzie w rządzie i odejściu ryżego, nadszedł czas rozliczeń. Na celowniku są Sienkiewicz i Sikorski. Sikorski nie utrzymał się za darmo. To tylko moje domysły...
 
Do góry Bottom