Wielka chwilka Jacka Wilka

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
20150331221234-17-12.jpg


No i Wilk wygryzł JKM-a skutecznie - zostanie posłem, a Korwin nie. Proponuję utworzenie osobnego wątku na ciepłe słowa i szybko rozrastającą się listę wolnościowych osiągnięć pana adwokata w nowo tworzącym się sejmie. Ja trzymam kciuki, Tomkiewicz czeka na pierwsze potknięcia, a Jacek na pierwszą wypłatę.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Ma wiedzę prawniczą i umiejętność przemawiania i 4 lata zapewnionej uwagi chociażby jako jeden z liderów partii w sejmie. Następny etap: biorące miejsce w jakiejś pewnej partii, bo tego tworu Kukiza nie można nazwać partią – ich gadanie o JOW-ach i zmianie konstytucji znudzi się, o ile już się nie znudziło i było dla wielu zapewne tylko pretekstem do wbicia się na listę.
Dla mnie jest spalony od momentu, gdy dowiedziałem się, że jego żona, też prawnik, grała w bardzo popularnym serialu TVN. To oznacza przynależność do sitwy albo w optymistycznym wariancie: brak interesu w istnieniu wolnego rynku, a na ideowca, sorry, nie wygląda.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Tomkiewicz czeka na pierwsze potknięcia, a Jacek na pierwszą wypłatę.
Bardziej na transfer do PiS-u lub w szeregi Nowoczesnej. Ale myślę, że PiS jednak.

ps: Swoją drogą, rzeczony kolejny raz udzielił wywiadu Wojakowi (w KontestSrace). Raczył się w nim zadeklarować, że mimo socjalistycznego charakteru obietnicy 500zeta na dziecko (a on jest, jak sam określił, zajadłym jego - socjalizmu - przeciwnikiem), warto bardziej szczegółowo przyjrzeć się PiS-owskiemu projektowi, bo może a nuż... ale to jest menda piekielna!

Druga ważna rzecz. Wilk u Wojaka niespodziewanie wszczął temat służb specjalnych i powtarzał po Michalkiewiczu, że to one realnie trzymają stery. IMO, gdyby to powiedział JKM, Wilk natychmiast użyłby paskudnego narzędzia globalistycznych lewaków - frazeologii spiskowej.

Wojak milczał, Wilk snuł opowieść o razwiedce, a po mojemu jest to odwrócenie od siebie uwagi. Musi wiedzieć, że internety sugerują mu krecią robotę, więc wybrał idealny sposób: oskarżanie służb specjalnych o pracę dla obcych interesów, co jest oczywiście 100% prawdą. Jeśli wytykają ci agenturę, rozpowiadaj o tym publicznie. To zapewne działa.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Pewnie nic nie będzie robił, bo co ma robić. A razwiedka ma bystrzejszych agentów niż ten pajac. Szczerze mówiąc, teraz chyba wolę że on się dostał a nie pszemek, bo Wilk przynajmniej nie chce odebrać ludziom prawa do obrony przed sądem ani nie chce zamykać na 3 lata za bluźnierstwo
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Pajac? To bardzo inteligentny człowiek. Zdołał wraz z kilkoma osobami doprowadzić do kolejnego rozłamu w partii Korwina i wywalić go na zbity pysk. Doskonale też lawiruje, świetnie panuje nad rozmową, jest wzorowo opanowany, potrafi wytrącić z równowagi samemu pozostając niewzruszonym.

W powyższy sposób możesz każdego tak ocenić: pajac i tyle. Kimże w takim razie jest zwykły kret? Jakimś półbogiem? Tworem wyobraźni zrytej wyobrażeniami z filmów?
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
nie pszemek, bo Wilk przynajmniej nie chce odebrać ludziom prawa do obrony przed sądem

O co chodzi?

Raczył się w nim zadeklarować, że mimo socjalistycznego charakteru obietnicy 500zeta na dziecko (a on jest, jak sam określił, zajadłym jego - socjalizmu - przeciwnikiem), warto bardziej szczegółowo przyjrzeć się PiS-owskiemu projektowi, bo może a nuż... ale to jest menda piekielna!.

Z tego co pamietam Sommer i Braun popieraja becikowe bo lepiej aby kase dostaly biedne dzieci niz politycy na limuzyny. Strasznie mnie takie rozumowanie wkurwia. Przypomina mi "poki jest panstwo to musi byc to czy tamto".
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Szczerze mówiąc, teraz chyba wolę że on się dostał a nie pszemek, bo Wilk przynajmniej nie chce odebrać ludziom prawa do obrony przed sądem ani nie chce zamykać na 3 lata za bluźnierstwo
pszemek chce zlikwidować np. pojęcie znikomej szkodliwości czynu oraz prawa do kłamstwa dla oskarżonych
niejaki pszemek mordował Polaków na Wołyniu
jeszcze ktoś broni pszemka wiplera? trzeba być popierdolonym
ja wysiadam, ta menda jest za uchwaleniem zakazu oddychania!!!

Chodzi o to:
8210830-643-385.jpg

z18824516Q,Miriam-Shaded-i-Przemyslaw-Wipler.jpg

4f60876c538b0d8f623803e23df72e3f.jpg

cffcb99b238170086802e63288f62841,640,0,0,0.jpg

miriam6.jpeg

korwin_23.jpg

bfdc5dcac452f42853ed6704134ffb7b43cb8403.jpg
 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Mnie interesuja jego poglady (ktore notabene coraz mniej sa koszerne)
A mnie nie interesują wariactwa konserwatywnych liberałów, bo nie utożsamiam się z tym środowiskiem. Podejrzewam, że musiałbym się tłumaczyć z prawie każdego członka tego środowiska.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Amel, naprawde zajebistą cezurę sobie wystwiasz powyższym postem. Tak boli cie dupa że nie wielbie pszemka
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Amel, naprawde zajebistą cezurę sobie wystwiasz powyższym postem. Tak boli cie dupa że nie wielbie pszemka
Przepraszam, że nie tłumaczę się ze wszystkich bzdetów wychodzących spod pióra Korwina, Wiplera i tym podobnych. Niektórzy chyba mylą pojęcia i oczekują od nich bycia libertarianami. Jeszcze zabawniejszym jest zjawisko, gdzie wybiela się wszelkie głupoty Korwina. Jeśli ktoś na nich zagłosował i mu teraz świat legł w gruzach, trudno. Ja na nich głosowałem ze świadomością tego, że nie są wystarczająco koszerni.
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Z tego co pamietam Sommer i Braun .
O Sommerze już dawno się wypowiedziałem - NEGATYWNIE. Braun wyłożył się u mnie na niechęci do koalicji z Korwinem, przez co nabrałem przekonania, prawie graniczącego z religijną wiarą, że wysyp małych partyjek "antysystemowych" miał na celu secesję elektoratu, który normalnie zagłosowałby za Krulem. Znów się udało. Teraz już tylko można obserwować powolną erozję zainteresowania JKM-em.

W nagrodę za to macie Wilka i Kukiza w Sejmie.
 
Do góry Bottom