1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Wielka chwilka Jacka Wilka

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez pampalini, 31 Październik 2015.

1. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 147

No i Wilk wygryzł JKM-a skutecznie - zostanie posłem, a Korwin nie. Proponuję utworzenie osobnego wątku na ciepłe słowa i szybko rozrastającą się listę wolnościowych osiągnięć pana adwokata w nowo tworzącym się sejmie. Ja trzymam kciuki, Tomkiewicz czeka na pierwsze potknięcia, a Jacek na pierwszą wypłatę.

2. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 673
    - nie obniży podatków
    - nie przyczyni się do popularyzacji Tora
    ... ale może komuś obciągnie wora i taka będzie w tej kadencji jego rola.

3. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 543
    Ma wiedzę prawniczą i umiejętność przemawiania i 4 lata zapewnionej uwagi chociażby jako jeden z liderów partii w sejmie. Następny etap: biorące miejsce w jakiejś pewnej partii, bo tego tworu Kukiza nie można nazwać partią – ich gadanie o JOW-ach i zmianie konstytucji znudzi się, o ile już się nie znudziło i było dla wielu zapewne tylko pretekstem do wbicia się na listę.
    Dla mnie jest spalony od momentu, gdy dowiedziałem się, że jego żona, też prawnik, grała w bardzo popularnym serialu TVN. To oznacza przynależność do sitwy albo w optymistycznym wariancie: brak interesu w istnieniu wolnego rynku, a na ideowca, sorry, nie wygląda.

Filip i Jaranek lubią to.
  4. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 967
    Dla mnie jest spalony od momentu donosu na krula.

5. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 436
    Najlepiej będzie jak oszczamy dziada. Szkoda czasu na jego hejtownie. Raz kurwa, zawsze kurwa. Oszczać i zapomnieć. A jak się wychyli, to wtedy coś się wymyśli...

Jaranek i luke27 lubią to.
  6. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 818
    Bardziej na transfer do PiS-u lub w szeregi Nowoczesnej. Ale myślę, że PiS jednak.

ps: Swoją drogą, rzeczony kolejny raz udzielił wywiadu Wojakowi (w KontestSrace). Raczył się w nim zadeklarować, że mimo socjalistycznego charakteru obietnicy 500zeta na dziecko (a on jest, jak sam określił, zajadłym jego - socjalizmu - przeciwnikiem), warto bardziej szczegółowo przyjrzeć się PiS-owskiemu projektowi, bo może a nuż... ale to jest menda piekielna!

Druga ważna rzecz. Wilk u Wojaka niespodziewanie wszczął temat służb specjalnych i powtarzał po Michalkiewiczu, że to one realnie trzymają stery. IMO, gdyby to powiedział JKM, Wilk natychmiast użyłby paskudnego narzędzia globalistycznych lewaków - frazeologii spiskowej.

Wojak milczał, Wilk snuł opowieść o razwiedce, a po mojemu jest to odwrócenie od siebie uwagi. Musi wiedzieć, że internety sugerują mu krecią robotę, więc wybrał idealny sposób: oskarżanie służb specjalnych o pracę dla obcych interesów, co jest oczywiście 100% prawdą. Jeśli wytykają ci agenturę, rozpowiadaj o tym publicznie. To zapewne działa.

luke27 lubi to.
  7. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 523
    Pewnie nic nie będzie robił, bo co ma robić. A razwiedka ma bystrzejszych agentów niż ten pajac. Szczerze mówiąc, teraz chyba wolę że on się dostał a nie pszemek, bo Wilk przynajmniej nie chce odebrać ludziom prawa do obrony przed sądem ani nie chce zamykać na 3 lata za bluźnierstwo

8. tomislav

Polubienia:
    11 818
    Pajac? To bardzo inteligentny człowiek. Zdołał wraz z kilkoma osobami doprowadzić do kolejnego rozłamu w partii Korwina i wywalić go na zbity pysk. Doskonale też lawiruje, świetnie panuje nad rozmową, jest wzorowo opanowany, potrafi wytrącić z równowagi samemu pozostając niewzruszonym.

W powyższy sposób możesz każdego tak ocenić: pajac i tyle. Kimże w takim razie jest zwykły kret? Jakimś półbogiem? Tworem wyobraźni zrytej wyobrażeniami z filmów?

9. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 770
    To akurat potrafi każdy. Korwin jeśli chodzi o dobieranie współpracowników nie jest zbyt rozgarnięty, nie Wilk pierwszy go wyjebał z jego własnej partii i pewnie nie ostatni...

vast, Filip, ultimate oraz 1 użytkownik lubi to.
  10. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 423
    O co chodzi?

Z tego co pamietam Sommer i Braun popieraja becikowe bo lepiej aby kase dostaly biedne dzieci niz politycy na limuzyny. Strasznie mnie takie rozumowanie wkurwia. Przypomina mi "poki jest panstwo to musi byc to czy tamto".

Eli-minator lubi to.
  11. father Tucker

Polubienia:
    5 523
    pszemek chce zlikwidować np. pojęcie znikomej szkodliwości czynu oraz prawa do kłamstwa dla oskarżonych

12. libertarianin.tom

Polubienia:
    5 423
    Mysle, ze chodzi tu o kieszonkowcow, ktorzy czesto unikaja kary bo zawsze kradna tylko troche. Ale fakt faktem w obecnej sytuacji najbardziej oberwaliby niewinni ludzie, np. palacze trawki.

Non Serviam lubi to.
  13. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 673
    Chodzi o to:

Ostatnia edycja: 1 Listopad 2015
  14. libertarianin.tom

Polubienia:
    5 423
    Kogo rucha Wipler to sprawa Wiplera i jego sumienia. Mnie interesuja jego poglady (ktore notabene coraz mniej sa koszerne)

15. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 673
    A mnie nie interesują wariactwa konserwatywnych liberałów, bo nie utożsamiam się z tym środowiskiem. Podejrzewam, że musiałbym się tłumaczyć z prawie każdego członka tego środowiska.

16. father Tucker

Polubienia:
    5 523
    Amel, naprawde zajebistą cezurę sobie wystwiasz powyższym postem. Tak boli cie dupa że nie wielbie pszemka

17. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 673
    Przepraszam, że nie tłumaczę się ze wszystkich bzdetów wychodzących spod pióra Korwina, Wiplera i tym podobnych. Niektórzy chyba mylą pojęcia i oczekują od nich bycia libertarianami. Jeszcze zabawniejszym jest zjawisko, gdzie wybiela się wszelkie głupoty Korwina. Jeśli ktoś na nich zagłosował i mu teraz świat legł w gruzach, trudno. Ja na nich głosowałem ze świadomością tego, że nie są wystarczająco koszerni.

Ostatnia edycja: 1 Listopad 2015
  18. father Tucker

Polubienia:
    5 523
    Przecież nikt ci nie każe

19. tomislav

Polubienia:
    11 818
    O Sommerze już dawno się wypowiedziałem - NEGATYWNIE. Braun wyłożył się u mnie na niechęci do koalicji z Korwinem, przez co nabrałem przekonania, prawie graniczącego z religijną wiarą, że wysyp małych partyjek "antysystemowych" miał na celu secesję elektoratu, który normalnie zagłosowałby za Krulem. Znów się udało. Teraz już tylko można obserwować powolną erozję zainteresowania JKM-em.

W nagrodę za to macie Wilka i Kukiza w Sejmie.

Hitch i kr2y510 lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.