Wątek z życzeniami

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Bez przesady. Starania w takich kwestiach powinny być obustronne. Zresztą przecież nie mówię, że wszelkie mosty zostały spalone. Po prostu inicjatywa teraz nie leży już po mojej stronie.
Może to była Twoja życiowa szansa?:D
Ja tam lubię symetrię w życiu, dlatego równie dobrze mogę zapytać: "A może to ja byłem jej życiową szansą?".

Walentynki nie wyślę, ale nie odmówię też jej przyjęcia. O...
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Żałuję, że nie urodziłem się kobietą. Żeby załapać sie na imprezę konto bym założył przed zlotem (..) I nie musiałbym mieć długiego stażu na forum.
Chyba pan żartuje sobie? No a jeśli poważnie to bardzo przepraszam, ale zasmucił mnie pan troszeczkę:(
Proszę tak nie myśleć o Kobietach .

Piszę tylko w swoim imieniu i ja nigdy bym nie zaproponowała libertarianom, że chcę być na ich zlocie, nawet przez chwilę bym o tym nie pomyślała. Dlatego, że zawsze myślałam i chyba tak jest?, że spotkania, zloty są dla libertarian, którzy coś pozytywnego i potrzebnego zrobili dla tego miejsca, dla społeczności libertariańskiej w Polsce i chyba nie tylko libertariańskiej ? którzy tu prowadzą poważne dyskusje. No ja na tym wszystkim nie znam się, nie uczestniczę w tym, nie lubię polityki i mam świadomość tego, że nic tu nie znaczę. Ale pisałam też o tym, że popieram działania ludzi, którzy dążą do tego,żeby nie być zniewolonymi w wielu obszarach życia.Staram się być blisko nich i jestem z nimi myślą i duchem. Tak, duchem:) tak napisał mi jeden z Szanownych Libertarian i za te słowa bardzo dziękuję
dyg_2014-11-04.gif


Po drugie, mam tylko 2 latka na tym forum:) inni są tu 3, 4, 5, i więcej lat Jejku,tyle lat i zawsze razem:).
No i mówiłam,że nie jestem libertarianką, bo tak jest, dlaczego miałabym oszukiwać,że jestem? żeby zabiegać o uznanie, akceptację, szacunek?Nigdy tego nie robiłam i robić nie będę.Każdy ma swój kodeks postępowania, swoje wartości, zasady którymi kieruje się w życiu, ja mam swoje i staram się ich przestrzegać.
Oczywiście jestem za tym, żeby ludzie spotykali się, dobrze bawili w swoim gronie i mam nadzieję,że każde spotkanie libertarian jest pozytywne, w radosnym nastroju i takich spotkań życzę Wam Wszystkim.

No i dziękuję, za to,że niektórzy czekali na mnie, że będę na letnim zlocie. Przykro mi, nie mogłam być, ale myślami byłam z Wami:)To chyba też jest ważne?

Za godzinę Ten Dzień, ale gdzie są Walentynki:@jessod
może single wyślą im Walentynki?
ja przesyłam starą piosenkę



Dziękuję za życzenia, śliczna polska piosenka, no łezki mi pokapały. No ale pyta pan o Dzień Mężczyzn ,czy wiemy , ja nie wiem kiedy jest ten Dzień, ale czy takie dni muszą być? Codziennie mówimy sobie miłe słowa, zapewniamy o naszych uczuciach.No ja tak mam, w najgorszej sytuacji, jeśli nie jestem blisko, nie mogę się przytulić to zostaje rozmowa telefoniczna:)
 
D

Deleted member 4683

Guest
No właśnie zastanawiałem się co się z Tobą stało że cie nie ma. Ale lajki poszły się jebać :)
 
U

ultimate

Guest
No właśnie zastanawiałem się co się z Tobą stało że cie nie ma. Ale lajki poszły się jebać :)
Za często i tak jestem. Muszę ograniczyć bo żona rozwodem grozi. A drugiej szukać nie będę.Za stary jestem.Żeby tylko libnet był ale na Onecie dużo stukam i w innych jeszcze miejscach. Miałem urlop i zagadałem się z jakąś kobitką, dobrze nam się gadało i zapomniałem, że miałem obiad gotować. Wchodzi żona po 10 godzinach w pracy a obiadu brak. Po co tak długo siedzi w tej głupiej robocie to nie wiem. Chyba lubi. Zaczęła szaleć ale bez powodu. Lodówka pusta nie była. Miała w niej torta to mogła się najeść:D Ale nie, zupa musi być i coś jeszcze.

Dobra, zmerdżowałem hensleya z ultimatem i przeszły lajki i posty.
jprdl, dzięki ale nie miałem 7 314 !:D Postów to chyba tyle było ale lajków to miałem chyba 3640 i te z nowego konta sześć albo siedem.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Najwyraźniej doszło do cudownego rozmnożenia lajków. Teraz powinienneś je rozdać innym.
 
OP
OP
O

osman

Well-Known Member
380
2 300
Za trzy dni komunistyczne świeto kobiet ale czy komunistyczne albo inne to kobitkom kwiat się należy nie tyko w taki dzień, a kto nie szanuje kobitek nie jest wart nawet kopa w dupe, heh
ja znam takiego dupka z PEŁO, komuchem jest co kobitę swoją bije i mu powiedzialem , że w dzień sznura pierwszy na nim zawiśnie !
dla kobitek boys!

 
Do góry Bottom