Wątek z życzeniami

osman

Well-Known Member
380
2 300
W grudniu wyjezdzam do roboty do niemiec a tam internet w kafejkach drogi jest to pisac nie będę.
dzisiaj wam życze zdrowych, bogatych świąt bożego narodzenia, żebyście dobrze wypoczęli a w nowym roku chwiejnego kroku, heh
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
W grudniu wyjezdzam do roboty do niemiec a tam internet w kafejkach drogi jest to pisac nie będę.
dzisiaj wam życze zdrowych, bogatych świąt bożego narodzenia, żebyście dobrze wypoczęli a w nowym roku chwiejnego kroku, heh
Starter jakis z minimalnym netem nie wchodzi w gre? Do samego pisania powinno chyba starczyc.
Tak czy inaczej też sie dołączam, najlepszego, powodzenia i żebys zarobił tyle, że od razu zachce ci sie tam wrócić :D
 
OP
OP
O

osman

Well-Known Member
380
2 300
Jaranek, niemcy dobrze płacą warto tam jezdzic do roboty juz byłem dwa razy, teraz bylem w weekend w domu już spakowany ale tutaj jeszcze drobna robotę zrobiliśmy i jutro rano kierunek niemcy, od poniedzialku robotę u nich zaczynamy pod hamburgiem a na świtea do polski.
 
U

ultimate

Guest
25514_jaguar-na-gwiazdke.jpg


Skoro choinka już przystrojona, to wnet należy zacząć świętować :D
Wesołego biesiadowania życzę wszystkim i do siego roku:).
 
T

Tralalala

Guest
Wprawdzie niezbyt święta obchodzę ale zawsze jakaś okazja aby złożyć życzenia ;D
A więc wszystkim anarchistom życzę przede wszystkim wolności. Potem to już co kto lubi, narkotyki, małolaty, faceci, ćpanie, komputery czy rowery.

Edytka:
Oczywiście również życzę dużej ilości btc :D
@kordek dzięki za prezent w postaci lajków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mati

Member
46
73
lubie swieta,boludzie na ulicy sie usmiechaja, w pracy choinki iozdoby, no i rachunek sumienia swoich dokonan, nie lubie spedu bezdomnych na darmowych wigilich, bo wtedy widac jak wielu glownie mezczyzn to dupki i alkoholicy,

images

.
 
Ostatnia edycja:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Chciałem życzyć moim kochanym libkom tego, aby każdy z nich odnalazł swój mały AKAP, na tym świecie...

Additional personal wishes:
Chciałem życzyć:
@tosiabunio Więcej cierpliwości, co do wznawiania przegadanych tematów i różnych kontrowersyjnych poglądów wypływających na libnetowej agorze,
@Ciek Szalonej przygody z młodą sex kochanką,
@pampalini Skończenia przełomowej gry i młodych siks na konwentach promocyjnych,
@Zbyszek_Z Bionicznych oczu,
@Taki Owaki Fajnego męskiego mięska,
@kr2y510 Stołu z akcesoriami z lat 90-tych,
@Volvek Udanego podrywu @Triss następnym razem,
@Sputnik Kurwa... idziesz na wygrywa... chyba nie mam czego ci życzyć ;)
@pLT Mocniejszej głowy,
@Mad.lock Leków na aspergera :D
@Triss Lepszych towarów w świecie libertarian, nie samych piwniczaków,
@Nene Spełnienia fantazji erotycznych... ps. Nie łapałem cię, za biust ;)
@jessod Kilku kilogramów więcej,
@Eliahu Kugielkopf Pogodzenia cebulackiej części duszy z parchacką :p
@Salem Żelaznej wątroby,
@libertarianin.tom Nawrócenia redaktorów lewrockwell.com,
@tomkiewicz Dowodów, na zabójstwo Kennedy'ego przez CIA i znalezienia pisemnego zobowiązania do współpracy podpisanego przez niejakiego Tomasza Płókarza,
@krystkon Zostania kapitalistą,
@Hitch Zrealizowania filmu/serialu, na podstawie tego świetnego scenariusza, który napisałeś,
@Imperator Zostania libem,
@FatBantha Sek... Znaczy grupy wyznawców ;)
@tolep Sukcesów w hodowli,
@piezol Paczki tabletek z kofeiną,


Niewymienieni... nie martwcie się, po prostu nie zdążyliśmy się poznać, dlatego nie wiedziałem co wam życzyć ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom