Ukraina w Uni Europejskiej

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Zielone ludziki to takie same komuchy albo i lepsze, działają z polecenia i na rzecz państwa i to megapaństwa. Więc wspieranie ich wolnościowo mi sie nie kojarzy. A tatarzy to mała społeczność która od ruskich latami dostawała w dupę. Nie są libami to prawda, ale cieszy mnie że sie stawiają.

Kogo to obchodzi? Jak ci banderowcy zablokują transport z Ukrainy do twojego sklepu to też będziesz uradowany?

A tatarzy to mała społeczność która od ruskich latami dostawała w dupę. Nie są libami to prawda, ale cieszy mnie że sie stawiają.

Taka sama sytuacja jak z rolnikami albo związkowcami blokującymi autostradę w proteście. Zwykłe embargo czyli komunizm.
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 671
Kogo to obchodzi? Jak ci banderowcy zablokują transport z Ukrainy do twojego sklepu to też będziesz uradowany?

Po prostu prywatyzują troszkę drogę, bo jest państwowa czyli bezpańska. Jak to mówił Korwin "zawsze się troszkę prywatyzuje"


Taka sama sytuacja jak z rolnikami albo związkowcami blokującymi autostradę w proteście. Zwykłe embargo czyli komunizm.

O, nie taka sama. Autostradę powołało do życia partnerstwo prywatno-publiczne, a więc nie jest całkiem bezpańska. Rolnicy do odjebania, i to razem z trzodą chlewną.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Po prostu prywatyzują troszkę drogę, bo jest państwowa czyli bezpańska. Jak to mówił Korwin "zawsze się troszkę prywatyzuje"

Dobra, sprywatyzuje sobie drogę która prowadzi do twojego domu i przy każdej próbie twojego wyjścia przez furtkę spotka cię siarczysty wpierdol. Z drugiej strony, skoro droga bezpańska to ci kierowcy ciężarówek mogę rozjechać to tatarskie komusze bydło które blokuje im drogę. Skoro tatarskie ścierwo może prywatyzować, to może więc każdy.

O, nie taka sama. Autostradę powołało do życia partnerstwo prywatno-publiczne, a więc nie jest całkiem bezpańska. Rolnicy do odjebania, i to razem z trzodą chlewną.

A na Ukrainie jest jakoś inaczej? Znowu po mocarzu ktoś pisze.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Taśmy prawdy po ukraińsku: Saakaszwili, Awakow (MSW), Jaceniuk, Poroszenko:

Poroszenko: Arsen! Zamykam naradę!
A: Jesteś ostatnią kreaturą.
S: Złodziej!
A: Tak, złodziej...
S: Będziesz siedział, dlatego że... I ty będziesz siedział.. Łajdak.
A: Swój kraj doprowadził... Paszol won z mojego kraju! Łajdak. Weź idź w p***u!
S: Z twojego kraju? Jestem również Ukraińcem, jak inni.
A: Ja też jestem Ukraińcem
S: Nie! Jesteś złodziejem!
A: A ty jesteś gadającym zerem i klaunem.
J: Jesteś gadającym zerem.
A: Kuglarz, j***any. jarmarczny artysta. Swołocz taka...
J: Wędrowny aktor.
A: Gówniarz
J: Zaproszono Cię do tego kraju byś zajmował się problemami, a nie byś był aferzystą politycznym.
S: Obrażacie kraj , obrażacie posłów, obrażacie naród Ukrainy... Będziecie za to odpowiadać!
http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/te..._przedstawia_komedie_pt_walka_z_korupcja/2774
 

Solitary Man

Człowiek raczej piwnicy
492
2 216
Na zachodzie obalają pomniki Lenina, a w Ługańsku odsłonięto popiersie Stalina.

570x380.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Trzeba opracować jakiś schemat przerabiania pomników Lenina na pomniki Pierona, a pomników Stalina na pomniki Swarożyca, czy na odwrót. Tak by wszystkie pomniki były przerobione tanio podobnie. Przypomina mi się historia pewnego jegomościa, który za PRL-u przerabiał portrety Lenina na wizerunki św. Józefa, które potem sprzedawał na odpustach.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Zabójcą Szeremieta może być widoczny na wideo mężczyzna z laską

- Co rzuciło się panu w oczy na tym nagraniu?

– Mężczyzna w czapce i z laską zachowuje się nienaturalnie. Proszę zwrócić uwagę – na początku wideo ten mężczyzna idzie z kierunku, z którego jedzie samochód Szeremieta. Dochodzi do skrzyżowania i się zatrzymuje! Po co? Samochód jeszcze nie dojechał, a on już się zatrzymał. Stoi tyłem do ulicy. W chwili wybuchu stoi tyłem, nawet nie drgnął podczas eksplozji. Po wybuchu proszę spojrzeć na jego lewą rękę – jakby nią coś poprawiał, żeby nie wypadło z kieszeni.

– Wyciąga rękę z lewej kieszeni i przekłada laskę z prawej ręki pod lewą pachę i zaczyna biec.

– Dopiero po chwili się odwraca i kiedy widzi, że do samochodu biegną ludzie, też zaczyna biec. I laska już nie jest mu potrzebna. Najpierw myślałem, że jest głuchy, ale wydaje się, że to osoba przyzwyczajona do wybuchów. Biegnie jak młody chłopak, a nie osoba, która używa laski. Dziwne zachowanie. Czapka, laska, biegnie jak młody. Powstaje pytanie: czy ten mężczyzna zaczekał na policję i złożył zeznania? Bo jeśli oddalił się od samochodu, to istnieje prawdopodobieństwo, że podbiegł do niego tylko po to, aby sprawdzić, czy zabójstwo się udało i czy Szeremiet zginął. Niewykluczone, że to on mógł zdetonować ładunek wybuchowy.

– Mamy lato. Prawie nikt nie chodzi w czapkach, a tym bardziej w czarnych kurtkach. Widać to na wideo opublikowanym przez telewizyjny Kanał 17.

– Laska i czapka to kamuflaż.

– W trudnych latach 90. pracował pan w warszawskiej policji i walczył pan z przestępczością zorganizowaną. Czy widział pan podobne zabójstwa w swojej karierze i czy zauważył pan coś charakterystycznego?

– Tak. W tego rodzaju zamachach wykonawca znajduje się blisko i obserwuje. Chce potwierdzić, że ofiara jest martwa. Moje doświadczenie podpowiada, że to właśnie taki przypadek.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Reporters.pl ⇨ Na Ukrainie żądają od Polski zwrotu ziem! Ambasador oskarża Polaków o… ludobójstwo!

Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca publicznie oskarżył Polaków o dokonanie ludobójstwa na Ukraińcach. Z kolei ukraiński doradca rządowy Ołeksij Kurinnyj związany z nacjonalistyczną Partią Swoboda zapowiedział rozpoczęcie w Radzie Najwyższej prac nad ustawą o roszczeniach terytorialnych wobec Polski.
Reagując na Facebooku na uchwałę polskiego parlamentu w sprawie oddania hołdu ofiarom ludobójstwa na Wołyniu ambasador Deszczyca napisał, że w odpowiedzi „ukraińscy politycy i parlamentarzyści słusznie będą udowadniać, że miało miejsce i ludobójstwo na Ukraińcach ze strony Polaków”.
Oskarżenie nas o ludobójstwo jest zawarte w tym jednym, ale jakże znamiennym słowie pana ambasadora: „słusznie”. Przy okazji zwracamy uwagę na jeszcze jedno malutkie słowo, które chyba wymknęło się panu ambasadorowi niechcący: „i”. Tym samym wbrew swoim intencjom przyznał faktycznie, że miało miejsce „i” ludobójstwo na Polakach.
......
Tymczasem znany kijowski adwokat, działacz społeczny i ekspert rządowy Ołeksij Kurinnyj związany z nacjonalistyczną Partią Swoboda zapowiedział, że rozpocznie pracę nad ustawą zawierającą roszczenia terytorialne wobec Polski.
Jeśli dokument ten zyska poparcie w Radzie Najwyższej to władze w Kijowie będą zobligowane wystąpić do Polski o „zwrot” terytorium dawnego „ukraińskiego” Księstwa Halicko – Wołyńskiego z XIII w. w postaci tzw. Zakerzonia, czyli Chełmszczyzny, Przemyśla, Jasła, Rzeszowa, Białej Podlaskiej, a być może nawet Lublina, jako „ukraińskich ziem etnicznych”.
......​

Operetka się rozpoczęła...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Putin o doniesieniach FSB ws. Krymu: Ukraina wybrała drogę terroru
Świat
8 minut temu

Komentując doniesienia Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB), że doszło do ukraińskiego zbrojnego wtargnięcia na Krym, prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w środę, że władze w Kijowie wybrały drogę terroru zamiast pokoju.

Putin podkreślił, że w związku z "zatrzymaniem dywersantów" na Krymie uważa, że nie mają sensu rozmowy tzw. czwórki normandzkiej (Rosja, Ukraina, Francja, Niemcy) na temat procesu pokojowego na Ukrainie, do których miało dojść w kuluarach szczytu G20 w Chinach.

Uznał, że Stany Zjednoczone i Europa muszą podjąć konkretne kroki, aby wymóc na Ukrainie zmianę postępowania.

Zapowiedział podjęcie nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa na Krymie.

Doniesieniom FSB o zbrojnym wtargnięciu na Krym zaprzecza strona ukraińska.

Na wschodzie coś drgnęło...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no odessy jeszcze nie zajęli, w donbasie też zero postępów...
trza zaangażować siły i sprzęt które już trudno bedzie nazwać ochotnikami i rebeliantami i sprzęt ze sklepu...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Na Ukrainie mamy typowe wschodnie standardy.
Parezja.pl ⇨ Bandyci z ukraińskiego batalionu „Tornado” gwałcili nieletnich
Tatiana Czarnowoł, liderka Frontu Narodowego poinformowała, że w telefonach aresztowanych dowódców batalionu „Tornado” znaleziono filmy, na których zarejestrowano gwałty – również na nieletnich.

Gdy aresztowano dowódców „Tornada” zabrano im telefony komórkowe. Znaleziono w nich straszne wideo, które obecnie znajduje się w aktach sprawy. To wideo z rozlicznych seksualnych orgii i gwałtów. Są tam także nieletni – poinformowała Czarnowoł.

Liderka Frontu Narodowego dodała, że bandyci z „Tornada” grozili śmiercią matkom, jeśli ich dzieci nie będą uprawiały z nimi seksu. Jej zdaniem deputowany Rady Semen Semenczenko, który bronił żołnierzy „Tornada”, wie o całej sprawie.

On wie, że jakich zwierząt by nie bronił, będzie to dla niego korzystne – stwierdziła Czarnowoł.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Bukowina. Zły news. Ukraińscy pogranicznicy (Державна прикордонна служба України) przejęli karawanę wiozącą papierosy na rynek UE.


Ale nie wszyscy Ukraińcy nie są aż tak głupi, by wcześniej czy później dać się aresztować. Stosują tresowane konie, które są sterowane zdalnie przez radio.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Bandycie Arsenowi Awakowowi pali się grunt pod nogami.
wklejam chronologicznie:
Atak na biura ukraińskiej telewizji! Budynek w ogniu
20-osobowa bojówka zaatakowała i podpaliła budynek centrum telewizyjnego „Inter” w Kijowie. Są ranni. Policja biernie się przyglądała.

To szef MSW stoi za podpaleniem biura telewizji w Kijowie! Dymisja?
Oskarża go o to deputowany z Bloku Petro Poroszenki, który zażądał dymisji ministra Arsena Awakowa, stojącego nieprzerwanie na czele ukraińskiego MSW od czasu rewolucji na Majdanie.​
„Freedom House” potępił „podpalanie” wolności słowa na Ukrainie. OBWE i UE oburzone
Z całego świata napływają protesty po niedzielnym ataku i podpaleniu biura prywatnej telewizji „Inter” w Kijowie dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów z batalionów ochotniczych MSW.​
Ukraiński minister w ogniu! Oficer ujawnia, że działał na polecenie szefa MSW
Były wysoki rangą oficer ukraińskiej policji ujawnił, że minister spraw wewnętrznych Arsen Awakow zlecił mu koordynowanie działań w czasie niedawnej akcji podpalenia biur telewizji „Inter” w Kijowie.

Dziennikarze zauważyli Ilję Kiwę – byłego szefa ukraińskiej policji antynarkotykowej – przed gmachem telewizji „Inter” w czasie protestu przed tą stacją w niedzielę 4 bm., którego uczestnicy podpalili budynek. Przypomnijmy, że w czasie ewakuacji pracowników kilka osób zostało rannych.

Potem w mediach pojawiły się informacje ze środowisk ukraińskich nacjonalistów, że to właśnie Kiwa kierował tą akcją na osobiste zlecenie ministra Awakowa. Teraz były oficer policji przyznaje, że rzeczywiście Awakow kazał mu tam pojechać, pomimo że formalnie Kiwa nie jest już jego podwładnym.

„Jestem zamieszany w tę akcję z powodu mojej postawy obywatelskiej” – przyznaje Kiwa w rozmowie z ukraińskim portalem „Strana” i przypomina, że prywatna telewizja „Inter” uprawia na Ukrainie prorosyjską propagandę. Nie mogłem zabronić moim ochotnikom z Donbasu udziału w akcji. Mogłem tylko obserwować i koordynować ich działania” – zapewnia.

Były oficer twierdzi, że Awakow kazał mu przyjechać pod gmach telewizji, ale tylko po to, żeby „nie dopuścić do konfliktu i starcia” pomiędzy protestującymi ochotnikami i policją. Przypomnijmy, że według świadków, policja biernie przyglądała się podpalaniu stacji i dopiero potem zaczęła zatrzymywać sprawców, których zresztą wkrótce wypuściła.

„Kiedy przyjechałem na miejsce funkcjonariusze już pakowali chłopaków do radiowozów. Jestem przekonany, że robili to bezprawnie, kilka osób zostało pobitych” – twierdzi Kiwa. Przypomina, że od dwóch lat jest szefem Związku Weteranów z wojny w Donbasie i to właśnie dlatego przyjechał na ich akcję.​


A to nie koniec operetki. Krążą pogłoski że Ruscy chcą zrobić desant na Mariupol i potem odciąć całą Ukrainę od Morza Czarnego, by nie dopuścić do powstania Międzymorza. Południe Ukrainy jest w większości prorosyjskie.
 
Ostatnia edycja:

Kammil

Member
34
100
Ukraińców chwalących Polskę wysłałbym do UK. Niech pomieszkają miesiąc, dwa. Wracając.. chuja, nie wrócą do żadnej śmiesznej Polski.
Byłem w UK cztery lata, poza 4 razy lepszą kasa nic mnie tam nie trzymało. Szkocja, tam gdzie byłem, to syf brud i chujnia, deszcz i szarzyzna. Jeśli chodzi o resztę to standardy w Polsce są podobne. W Polsce czuję więcej swobody, np.
Nikt mi nie będzie groził więzieniem za posiadanie noża, mogę se postrzelać z wiatrowki bez zezwolenia i etc.
Gdyby w Polsce był lepszy klimat dla przedsiębiorców, niższe podatki, czy zus- byłby k#rwa raj.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Wszystko kwestia gustu. Ja pochmurną, ponurą, wcale nie brudną, tam gdzie mieszkam, Szkocję uwielbiam. Z nożami to absurd, ale powiedz mi, ile razy w Polsce chodzisz na spacery z nożem?
 
Do góry Bottom