1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Temat ogólny o policji

Temat na forum 'Copwatch' rozpoczęty przez Hitch, 8 Grudzień 2012.

1. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 796
    Grubo:

What do we want? Dead cops! When do we want it? Now!

2. Grzechotnik

Grzechotnik Well-Known Member

Polubienia:
    1 996
    kr2y510 lubi to.
  3. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 716
    tak a propos kanady, co z justinem??? była już rozprawa?

4. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 831
    http://www.nowastrategia.org.pl/policja-dostanie-kalasznikowy/

POLICJA DOSTANIE KAŁASZNIKOWY.

5. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 716
    przecie kbk akms jest od dawna na stanie u wszystkich jednostek policji jak i przedtem był u milicji... przedtem był to pps

6. workingclass

Polubienia:
    2 831
    Widocznie bedą mieli o 2.5 tysia więcej, co "z pewnością wpłynie pozytywnie na stan polskiego bezpieczeństwa zarówno w wymiarze zewnętrznym jak i wewnętrznym":D

7. Zbyszek_Z

Zbyszek_Z Well-Known Member

Polubienia:
    2 178
    Tak, genialny pomysł! Wystarczy spojrzeć na USA gdzie ludzie z karabinami codziennie zabijają dzieci w szkołach. Jeszcze tego brakuje aby polska policja, która nie ma kultury używania broni długiej biegała po ulicy z kałachami. Mało to psycholi jest? Ochrona przed terroryzmem? Jasne, terroryści zaraz odbiorą broń policji i użyją jej przeciwko nim. Zwiększanie obronności? Wolne żarty, od dawna wiadomo, że na współczesnym polu walki liczą się tylko czołgi, artyleria i samoloty a nie jakieś śmieszne karabinki. Dodać można jeszcze to, że broń w rękach policji tylko sprowokuje do agresji, a napastnicy po prostu wrócą po bazooki widząc lepiej uzbrojonych policjantów. To tylko zwiększy eskalacje przemocy.
    Nie tędy droga. <hoplofob mode off>

8. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    19 112
    W polskiej policji? No fakt.
    Wardęga to zrobi i nakręci o tym filmik na jutubie.

Ale można byłoby uzbroić polską policję a potem dla równowagi pozostałych, aby mogli się przed nią bronić.

9. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 810
    Albo ja czegoś nie zrozumiałem, albo nietrafiona ta ironia. Ja bym nie chciał żeby policja miała lepszą broń niż ja (której nie mam, więc każda lepsza to punkty minusowe dla mnie), więc uzbrajanie jej [policji] to słaby pomysł dla mnie.

10. Oreł

Oreł Well-Known Member

Polubienia:
    420
    Przynajmniej zostaną w kraju i kiedyś będzie je można na normalnych warunkach sprywatyzować.

11. Antoni Wiech

Polubienia:
    4 810
    Że cywile bez broni będą mogli zabrać uzbrojonym mundurowym broń? :D Nie no, Panowie, bo dojdziemy do punktu, że dozbrajanie psiarni jest w naszym interesie..

workingclass lubi to.
  12. Zbyszek_Z

Zbyszek_Z Well-Known Member

Polubienia:
    2 178
    Tu nie o to chodzi czy to jest dobry pomysł czy nie. Tu chodzi o to, że używam argumentów hoplofobów przeciw powszechnemu dostępowi do broni w temacie o dozbrajaniu policji. Coś w klimacie rozmów socjalistów z socjalistami. Nawet miałem tam napisać coś podobnego.

Inna sprawa, że część z nich akurat jest całkiem trafnych w stosunku do policji co zauważył fat.

O, zapomniałem dopisać, że przecież mają dostęp do równie skutecznych paralizatorów i gazów wiec po co im taka śmiercionośna broń, a w razie zagrożenia zawsze można wezwać pomoc NATO, siły państwowe to relikt XIXw. kiedy nie można było liczyć na demokratycznych sojuszników.

13. Antoni Wiech

Polubienia:
    4 810
    Ale czemu ma służyć używanie takiej argumentacji jak to napisałeś socjalistów przeciw socjalistom? Co to ma wykazywać? Czepiam się, bo zbicie argumentów tych których ośmieszasz prowadzi wprost (chcesz tego czy nie) do uznania, że dozbrajanie psów jest ok.

14. Oreł

Oreł Well-Known Member

Polubienia:
    420
    No jak zapłacą, to chyba będą mogli, co?

15. workingclass

Polubienia:
    2 831
    Komu mają płacić? Mundurowi sobie ich nie kupili za swoje.

16. kawador

Polubienia:
    19 796
  17. kawador

Polubienia:
    19 796
    Trzeba przyznać - Murzyni się nie pierdolą z retoryką:

"A pig is a pig that's what I said, the only good pig is a pig that's dead".

"Oink! Oink! Bang! Bang!"

Austin, TX:

18. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 177
    Nawet jedna świnia z nimi maszeruje :D

19. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 177
    Bandyci napadli na kogoś na ul. Szewskiej w Krakowie, lokalna ludność nie reaguje.

20. Tralalala

Tralalala Guest

Więzienie, prostytucja (strażniczek), czarny rynek. Nie wiem gdzie to wrzucić a więc wrzucam tu. Jak ktoś ma lepszy pomysł to przenosimy. A może oddzielny temat o więzieniach?

A disgraced former correction officer — convicted of smuggling drugs onto Rikers Island — claims in a sensational new book that he also pimped out a trio of female colleagues to inmates and jail bosses.

http://www.nydailynews.com/new-york...pimped-female-officers-book-article-1.2149561

Claude mOnet i kr2y510 lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.