1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Temat ogólny o policji

Temat na forum 'Copwatch' rozpoczęty przez Hitch, 8 Grudzień 2012.

1. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 878
    Policja odwiedza Wardęgę

workingclass i tosiabunio lubią to.
  2. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 424
    Chciałbym tylko przypomnieć wszystkim (ku przestrodze), że Mark Kessler (gość wypuszczał kiedyś filmiki, jak z karabinem maszynowym masakruje wyimaginowane lewactwo) okazał się informatorem FBI i ogólnie współpracownikiem służb federalnych. Celem podpuchy było ujawnienie "politycznych ekstremistów". To tak apropo pana Stonogi.

3. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 815
    Albo Turczyna:)

kr2y510 lubi to.
  4. kawador

Polubienia:
    19 424
    Turczyn jest zbyt mało radykalny. Nie wiem, kogo on mógłby "ujawnić". W USA byłby traktowany jak liberał/demokrata w kwestii dostępu do broni palnej.

5. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 815
    Chociażby mnie za to, że chciałem sobie zawiesić ich banner na własnym domu.;)

6. kawador

Polubienia:
    19 424
    Czy widzicie to, co ja widzę?

Claude mOnet lubi to.
  7. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 575
    Ktoś mu zhackował konto? :)

8. kawador

Polubienia:
    19 424
    Podobno nie. Podobno na serio pisał. To może być wolta w stylu tej kobiety:

9. kawador

Polubienia:
    19 424
  10. kawador

Polubienia:
    19 424

Szynka i kr2y510 lubią to.
  11. kawador

Polubienia:
    19 424
    Krótka piłka - "W mordę jebane kurwy rozjeżdżałbym walcem"

Roberwak lubi to.
  12. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 184
    Nie wiedziałem, gdzie dać:
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...book.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

Komentarze póki co krytykujące działania policji i bezsens przepisu o 50 km/h w wypadku niezabudowanych dróg (ale zaraz pojawią się te chwalące działania policji).

A kolo to musi być wyjątkowo poddany i uległy jak pies. Plus cyt. jeden comment:
    "dziwne że dojrzał wbiegającego policjanta skoro tak za szybko jechał to za przejściem powinien się zatrzymać..."

13. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 503
  14. simek

simek Well-Known Member

Polubienia:
    1 919
    Jak to możliwe? Przecież nawet u nas policja częściej strzela, a ludzi mniej.

15. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 503
    Bo społeczeństwo jest większymi owcami? Bo w Anglii na jednego awanturnika wypada 15 bobbies? Nie mam pojęcia...

16. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 897
    W Anglii krawężniki w ogóle nie noszą broni. Trzeba by było zbadać ile procent policjantów na służbie nosi broń. Tak czy owak to się zmieni w miarę jak będzie przybywać gangów muzułmańskich i murzynów.

17. ultimate

ultimate Guest

Świat urzekła fotografia, która przedstawia funkcjonariusza policji kupującego od małej dziewczynki lemoniadę. Fotografia zrobiła też furorę w Polsce, z tą różnicą, że internauci zastanawiali się, czy mogłoby to się stać w naszym kraju. Temat podjął Janusz Korwin-Mikke, który opisał, jak taka sytuacja wyglądałby w Polsce.
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zdje...wiedz-janusza-korwin-mikkego-zaskakuje/40secg

Bo w Polsce policja to tylko twórcy statystyk wykrywalności i nałożonych mandatów.

18. Kompowiec2

Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

Polubienia:
    152
    - Przyjmuje pan mandant, czy nie?
    ....
    A wystarczyło by jedno magiczne słowo: Dlaczego? I by nie zapłacił, frajer.

19. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    6 220
    Praca w policji degeneruje:
    ''Kij prawdy'', jazda po pijaku i święte statystyki. Była policjantka o tym, co się naprawdę dzieje w policji
    ''Chyba dobrze, że już nie pracuję, bo teraz to nie ręczę, czy bym kogoś nie zastrzeliła''

Pewnie łatwiej się to wszystko znosi na bani. Z jakiej okazji piło się w policji?
    - Z każdej. Pije się za to, że jest piątek. Ale może być i za to, że jest środa. Można pić za zakończenie sprawy. Można pod awans. Pije się non stop. Ktoś dostawał awans, to szli do komendanta, on im wręczył akty i za cztery minuty już ze skrzynką wódki szli ze sklepu.
    Pani pierwszy kieliszek?
    - Przeszłam na etat policyjny z pracownika cywilnego, to było normalne, żeby zrobić imprezę. No, jak na weselu, straszne picie. Tańce na stołach, latające żyrandole. Morze wódki. Zarzygane było pół jednostki, leciały krzesła przez okna.
    I wszystko dzieje się na komendzie?
    - Jak nie, jak tak? Był taki policjant, Listewka go nazywali, bo był taki chudy. Jak się kompletnie nawalił, to koledzy dawali mu kluczyk do samochodu i wystawiali przed komendę. On ruszał przed siebie i jak trafił kluczykiem do zamka, to wsiadał i jechał.

kr2y510 lubi to.
  20. Kurier

Kurier Najpiękniejszy

Polubienia:
    363
    Swego czasu myślałem, że "The Shield" i skandal w Rampart to największa sprawa korupcyjna w US. Może, nie wiem, ale, to co zobaczyłem w poniższym dokumencie jest z pewnością lepiej udokumentowane*, chcą robić fabułę z tego, nie dziwię się;

Kto kuma angielski to spoko online można obejrzeć.

PS Tam odwołują się do tzw. "the thin blue line", zupełnie niezwiązane, ale to o psiarni, i przypomina m się kolejny kultowy doument - .

Z podobnych to niby chciałbym polecić serię "Paradise Lost", ale w ogólnym rozrachunku HBO za bardzo tam się opowiadało za jedną ze stron, a po odczytaniu dodatkowych materiałów to wcale nie jestem pewien czy słusznie. Ale jedynkę można obejrzeć, a dalej to polecam se poczytać. I tak pojebana sprawa, cała.

"Capturing the Friedmans" też kultowy, rzecz o podłożu seksualnym, ale fajnie pokazane relacje rodzinne w trakcie procesu.

A jakby ktoś chciał coś nowszego, coś co można na raz obejrzeć, każdy mógłby, bo tak zmontowane. To to rozjebuje mózg, historia, montaż, mega, a do tego pokazuje, jak wadliwy jest państwowy system;

*No nie jest, ale pamiętajmy, że w sprawie Rampart nie było konfiskaty pełnej, i typy co zaraz wychodzą (albo już wyszli) na wolność, mają pochowane miliony, więc nie dziwota, że żadnego dokumentu nie będą robić.

Ostatnia edycja: 7 Grudzień 2015
    kawador lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.