Takie rzeczy to tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni :)

OP
OP
Kelsi

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Przy tych gigantycznych pomnikach, które wymienił @aluzci203 i których jest wiele na świecie, nasz Jezus jest skromniutki,maleńki:) Dodam jeszcze pomnik Świętej Panienki, który mieści się w Wenezueli, 1600 metrów nad poziomem morza i przewyższa nawet Statuę Wolności. Jest największym na świecie pomnikiem Maryi .
z17722727IH,Virgen-de-la-Paz.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
"Niezwykłe posągi, które się podobają libertariańskim nieszlachcicom"? Za dużo już tych tematów. Na Fejsbuniu jest co do zasady jeden temat i medium to odniosło światowy sukces. Być może działa tu, na libnecie, na zasadzie podobieństwa, zasada wyrażona przez Hawkinga we wstępie do "Krótkiej historii czasu", że każdy wzór w publikacji popularnonaukowej zmniejsza liczbę czytelników o połowę i każdy nowy temat też zmniejsza liczbę potencjalnych użytkowników o połowę. Zbyt słaby jestem z matematyki by to policzyć, ale to się może zgadzać, biorąc pod uwagę, że tematów jest więcej niż użytkowników. Tak więc nie warto ryzykować i mogę to co najwyżej przenieść do "Sztuka, która się podoba" albo "zapodaj coś ciekawego", bo ciekawe to może jest, natomiast szpetne w chuj. Poczekamy i zobaczymy czy jest w tym jakiś potencjał.
 
OP
OP
Kelsi

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Jesteśmy lepsi, bo da się go przerobić na Swarożyca.
Swaro%C5%BCyc.jpg


Swarożyca kochała dziewczyna, Sołnka, która dzięki tej miłości stała się słonecznikiem:)
„Powiadają, że wszystkie ziemskie słoneczniki są potomkami Sołnki zamienionej w ten kwiat przez Swarożyca. Dlatego zawsze obracają swoje głowy za słońcem, gdy ono w wędruje po niebiosach, bo darzą go takim samym uczuciem jako ich matka.”
http://www.edukacja.edux.pl/p-12080-mity-slowian.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
Kelsi

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Japoński super samochód.
Toyota 2000GT.
Jeśli wierzyć w to co piszą to był pierwszym samochodem, który miał wysuwane lampy.
Razem z Seanem Connerym grał główną role w filmie Agent 007
Ale na potrzeby filmu stworzono dwa auta, ponieważ Connery nie mieścił się coupe
toyota_2000gt_agenta_007_20150301_1181970718.jpg


toyota_2000gt_agenta_007_20150301_1439434926.jpeg


Dziś rzadko spotykany- egzemplarzy jest zaledwie 330.
Kto chce mieć takie cacko musi przygotować milion dolarów:)
 
OP
OP
Kelsi

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Japonia fascynuje mnie coraz bardziej.O ile dobrze pamiętam to wszystko zaczęło się od "Shoguna".
Dziś o modzie, która jest bardzo różnorodna i moim skromnym zdaniem jest prawdziwą sztuką.Japończycy maja niesłychaną wyobraźnią.No i są bardzo tolerancyjni.Jest wielka swoboda.Można się przebierać za różne postacie z filmów, gier, mange,anime itd.
we_dwoje_4_18680.jpg



swwt-n-gothic.jpg
TK-2013-01-20-019-001-Harajuku-600x900.jpg


Najbardziej imponuje mi styl lolitek, jest bajkowy :) Japończycy tworząc ten styl inspirowali się epoką wiktoriańską.Kupiłam sobie sukienkę ale w subtelniejszej wersji, dokładnie w stylu Casual Lolita, i odpowiednie do niej dodatki.To jest styl bardziej swobodny, uproszczony może być do codziennego użytku,
no dokładnie jak na tym zdjęciu:
jqrred1398225794241.jpg

Ale brakuje mi odwagi, żeby u nas wyjść w takim stroju na ulicę w obawie przed wyróżnianiem wyśmianiem.Chyba ubiorę się dopiero, kiedy wybiorę się do Japonii. Są różne style np. punk lolita, gothic, ero, country,,sweet,może nawet więcej o których jeszcze nie wiem.
Dużo rzadziej ubierają się w tym stylu mężczyźni, częściej można ich zobaczyć w muzycznym świecie, zwłaszcza gotyckim
WithinTemptation-628x356.jpg

u nas czarną damą jest znana nam Anja Orthodox

6a1a0106e38ce8dfc43fab11418c318c.jpg



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
W mojej głowie myśli wojna. Czy napisać brutalistycznie, że dwie bomby to za mało. Czy płakać nad infantylizacją kultury prowadzącą do budowy cywilizacji MCPiBOHS. Czy jak normalny człowiek napisać, że w sumie kolorowo jest i ciekawiej popatrzeć na cosplaye/lolity, niż ciężarne żulice.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
W Japonii fallus odgrywa ważną rolę religijną. Uczestniczy w procesjach przy różnych okazjach.
Kanamara Matsuri - to festiwal stalowego penisa. Najbardziej znany. Więcej w tekście na Wikipedii. Jest też Hōnen Matsuri, święto pomiędzy festiwalem płodności, a naszymi dożynkami. Ale najfajniejsze w tym wszystkim są fallusy, bo one są tam głównymi bohaterami.
http://www.huffingtonpost.com/2014/04/07/japan-penis-festival-kanamara-matsuri_n_5106378.html
http://gakuran.com/japanese-penis-festival/
penis-festival-5.jpg

penis-festival-10.jpg

penis-festival-11.jpg

penis-festival-9.jpg

penis-festival-7.jpg

why-am-i-even-surprised-that-japan-has-an-annual-penis-festival-23.jpg

why-am-i-even-surprised-that-japan-has-an-annual-penis-festival-4.jpg
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
..cd..
Nie ma to jak panny czczące penisa ;)
why-am-i-even-surprised-that-japan-has-an-annual-penis-festival-17.jpg


Panny muszą też obowiązkowo dosiadać penisa ;)
why-am-i-even-surprised-that-japan-has-an-annual-penis-festival-11.jpg

kanamara-three-riders.jpg

why-am-i-even-surprised-that-japan-has-an-annual-penis-festival-2.jpg

slide_344534_3591001_free.jpg

why-am-i-even-surprised-that-japan-has-an-annual-penis-festival-13.jpg


Panny muszą też posmakować penisa, choć głodni panowie też to popełniają ;)
Penisy są sewrowane na zimno i na ciepło.
20130501020237554.jpg

why-am-i-even-surprised-that-japan-has-an-annual-penis-festival-25.jpg

why-am-i-even-surprised-that-japan-has-an-annual-penis-festival-1.jpg


Reasumując, Japonki ciągną penisa, noszą penisa, wielbią penisa, dosiadają penisa, liżą penisa i łykają penisa. Cóż więcej można wymyślić?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom