1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Takie rzeczy to tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni :)

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Kelsi, 25 Listopad 2014.

1. Kelsi

Kelsi https://www.youtube.com/watch?v=rKsZG2gSuWs

Polubienia:
    10 125
    Japonia ma bardzo bogata kulturę i podobno jest jednym z najbezpieczniejszych krajów świata - spokojnie można iść nocą a jeśli ktoś ukradłby na przykład torebką to byłby wielki wstyd i hańba.
    Czy na pewno jest najbardziej bezpiecznym krajem ?
    Niektórzy twierdzą, że wręcz przeciwnie:- jest tam największa przestępczość na świecie
    Nie będę się rozpisywała na ten temat bo prawie nic nie wiem Muszę zapoznać się dokładnie z historią tego kraju
    Temat jest o japońskich dziwactwach :)
    Każdy kraj ma na pewno swoje różne ,szalone pomysły ale Japonia chyba jest na pierwszym miejscu?
    http://www.geekweek.pl/galerie/3879/takie-rzeczy-tylko-w-japonii/
    Podobają mi się zdjęcia 8,18,19
    Parasol na 19 to super sprawa;)

Ciekawy dla mnie jest też temat o nowej formie pochówku
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo..._po_zyciu_w_Japonii__Az_trudno_uwierzyc_.html

2. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
  3. GoldenColt

GoldenColt Well-Known Member

Polubienia:
    3 033
    Też słyszałem taką opinię, że trudno w Japonii trafić na kieszonkowca, gdyż taka kradzież uchodzi tam za coś bardo żałosnego i niehonorowego i przywiązują do tego dużą wagę. Ale nigdy tam nie byłem, więc nie wiem ile w tym prawdy.

Co do odjechanych rzeczy to przyznam się że bardzo lubiłem swego czasu oglądać Inazumę Eleven, taki piłkarski Dragon Ball :D

Ogólnie tzw. anime dzielą się na dwie kategorie: totalnie i beznadziejnie głupie oraz te wprost zajebiste :)

nazimno, sabat, wah oraz 5 uzytkowników lubi to.
  4. ppeb

ppeb New Member

Polubienia:
    0
    Gdyby nie było tam tak drogo - to przeprowadziłbym się do Japonii bez dwóch zdań. Jedno z lepszych miejsc do życia wg mnie.

5. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    672
    Jeśli zdj. to tylko 14.
    Natomiast jeśli chcesz obejrzeć japoński absurd to polecam film Funky Forest.
    Ostatnio czytałem"Tokijskie ABC" książka wydana pod koniec lat 60-tych. Autora zszokował obraz pełzającej po pomieszczeniach na klęczkach, upokorzonej, nie patrzącej w oczy,usługującej kobiety- żony w czasie wizyt domowych. Z tego co mi wiadomo od znajomych to pozycja kobiety w Japoni nic się nie zmieniła .Maja pracować do czasu wyjścia za mąż a potem siedzieć w domu i wychowywać dzieci. W Japonskiej kulturze wychowywanie dzieci jest bardzo, ale to bardzo ważną sprawą.
    Jeśli chodzi o obecną Japonię to nie podobaja mi się subkultury młodzieżowe wraz z całą tą otoczką , gdyż tak bardzo odbiegają od dawnego obrazu Japonii - Japonii do końca II Wojny Światowej. No, ale wiadomo, świat się zmienia, po za tym 50-letnia obecność Amerykanów robi swoje.Jednak powoli zatracają to co czyni ich naród tak odmiennym.

6. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 796
    Artur Nowak lubi to.
  7. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 759
    Japończycy są pierdolnięci, m.in. na punkcie higieny, bezpieczeńśtwa itp., dlatego że żyją w potwornym zagęszczeniu.

8. Kelsi

Kelsi https://www.youtube.com/watch?v=rKsZG2gSuWs

Polubienia:
    10 125
    Przeczytam.
    Ja nie jestem hoplofobem i taki karabin mogłabym nosić ze sobą przez cały czas i strzelać też bym mogła.
    Najlepsza byłaby dla mnie broń automatyczna z celownikiem laserowym;)

9. krasnys

krasnys Guest

Dziwne podejscie.Co potencjalnego trupa obchodzi w czym zjedzą go robaki? Mnie jako potencjalnego nieboszczyka to zupelnie nie obchodzi... Moge zostac zakopany w worku po cemencie.Tak czy siak czeka nas rozklad i powrot do ziemi jako garstka minerałów.
    Japończycy to dziwny naród.

10. ernestbugaj

ernestbugaj kresiarz umysłów

Polubienia:
    2 414
    Od znajomego, który kręcił kiedyś z kilkoma Azjatkami słyszałem, że skośnookie dziewczyny śmierdzą "chińczykiem". A konkretnie chińskim żarciem. I podobno nie chodzi tylko o zapach z ust.

kordek lubi to.
  11. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    Yhm, a Polki capio schabem...

snajper, kordek i Eli-minator lubią to.
  12. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 178
    Podobno ludzie różnych ras pachną inaczej, nie wiem nie sprawdzałem. Ale może warto przywołać klasyka.

13. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 285
    Tego nie znałem. Dziwne , że nikt tego nie wyciągnął przy okazji Nigrów w Europarlamencie.

Non Serviam lubi to.
  14. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 178
    Wróćmy do Japończyków. W Internecie znani są m.in. z ciekawych programów TV, nasączonych specyficznym humorem i erotyką :)

kordek, osman, mleko oraz 4 uzytkowników lubi to.
  15. Fpff

Fpff New Member

Polubienia:
    12
    Rock Fujiyama - program, który prowadził swgo czasu w japońskiej telewizji Marty Friedman.

16. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 836
    Ja czułem się tam

17. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    Ja czułem się tam bardzo bezpiecznie. Podobnie w Hondurasie, który zajmuje miejsce czołowe pod względem ilości zabójstw popełnianych z broni palnej. Czasami najbardziej niebezpiecznie czuję się w Polsce.

kordek, osman i Kelsi lubią to.
  18. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    Natomiast jest niemożliwe dla europejczyka aby tam zamieszkać. Zbyt duże różnice kulturowe.

sabat i (deleted member) lubią to.
  19. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 717
    sporo dziwnych gatunków muzycznych, które trudno określić... ja przynajmniej mam z tym problem...
    patrząc na opis na wiki to jest to troche tego i tego i tego i tego i jeszcze troche tego, wszystko zmieszane i nic nie pasuje do siebie...
    ale i tak lubie, w temacie z muzą wklejałem juz japońskie kawałki to tu też wkleje...

snajper, wah, osman oraz 7 uzytkowników lubi to.
  20. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    Nie, kiedyś pracowałem z hindusami przez kilka miesięcy. Pomijając ich kuchnie ( raz na miesiąc tak ale nie dzień w dzień na Boga ), mentalność i niemożność nawiązania bliższego kontaktu, jakieś przyjacielskie zbliżenie ( poza rutyną zawodową ) jest bezdyskusyjna. Hindusów mógłbym polecić najgorszym swoim wrogom. Innym razem pracował z nami chińczyk 28 letni, z nami czyli europejczykami. Całkowite wyalienowanie się, brak chęci na jakiekolwiek kontakty w czasie wolnym ( ostentacyjne zamykanie się przed nami ), ba nawet w czasie pracy przy kawie na jakkolwiek pytanie odpowiadał owszem z uśmiechem ale z wyraźnym trudem. Był nieobecny. Dosłownie. Nie rozumiał naszych żartów i widać było, że nie miał ochoty na więcej niż trzy słowa.

sabat, kordek, osman oraz 4 uzytkowników lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.