Tak będzie w AKAPie

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Jestem trochę zawiedziony waszymi planami.
Myślałem, że w akapie będziecie robić to co teraz może tylko państwo. A więc:
- zakładać domy dziecka, porywać dzieci niegrzecznych rodziców
- podsłuchiwać i podglądać wszystkich dookoła
- posiadać własne drony do obserwacji i bombardowania niesłusznych środowisk
- produkować i używać bomby fosforowe i uranowe
- zakładać własną komunikację publiczną ;)
- zamykać w areszcie na długie lata ludzi, którzy wam podpadli
- tworzyć szpitale w których jedynym prawem będzie powolne dogorywanie
- tworzyć szkoły i tłoczyć sieczkę do pustych głów
itd itd
Tymczasem większość będzie robić to co do tej pory: narkotyki, alkohol i sex. Brak Wam wiary w możliwości akapu !
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
W akapie zajmę się handlem ludźmi (sługami i niewolnikami), będę miał największe koloseum na świecie. Zainwestuję też w inżynierię genetyczną, żeby hodować smoki, ogry i inne mutanty. Smoki będą po to, żeby w koloseum nie było nudno, a poza tym mięso smoka może być smaczne, więc to dodatkowy zysk (burżuje będą płacić miliony, żeby zjeść mięso smoka). Po pozbyciu się państwa pozostanie jeszcze jeden wróg do wyeliminowania - śmierć (zakładam, że zimę wyeliminuje technologia). Spróbuję też wyhodować nadludzi (wystarczy, że będą miały IQ jak w "Limitless", albo szybkość, zwinność i siłę jak wampiry + zdolność regeneracji) i stać się jednym z nich (zmutować swoje DNA). Jak interes z inżynierią genetyczną nie wypali zawsze pozostaje tradycyjne koloseum z lwami, waranami z komodo i inną zwierzyną oraz walki gladiatorów.
Rozwój technologiczny w akapie będzie niewiarygodnie wielki (jeśli obce cywilizacje istnieją zdziwią się na widok moich statków kosmicznych :)). Inwestycje w naukę będą bardzo ważne, bo społeczeństwo podzieli się na trzy klasy - plebs, klasa średnia i magnateria (oczywiście między tymi klasami będą swobodne transfery).Prole to będą ludzie bez kapitału, z pracą głównie fizyczną będą się modlić do magnaterii w celu skorzystania z drogich zabiegów w szpitalu (w akapie wynajdą lek na raka i 99% chorób), bo nie będzie ich na to stać. Magnateria będzie taką klasą jak w starożytnym Egipcie kapłani, będą wykorzystywać swoją wiedzę, by mieć wpływ na ciemną masę. W akapie ogłoszę się bogiem i będę spełniał życzenia (jeśli będą realne, niektórym ludziom). Elita będzie bardziej pyszna i chciwa niż obecnie, bo te cechy na wolnym rynku będą najbardziej pożądane, kto nie będzie posiadał genów chciwości i pychy, będzie prolem (chyba, że będzie miał bogatych starych, albo wygra na loterii organów :) ).
Loteria organów będzie czymś w rodzaju lottka, zastawiasz nerki i możesz wygrać dużo nerek. Klasa średnia nie będzie miała wielkich wpływów, ale będzie pożyteczna, bo większość z niej będzie wykształcona i może tak łatwo nie wierzyć w boskość magnaterii. Wszystkie klasy będą miały takie same prawa, ale będą się różniły majątkiem, pieniądz będzie bardzo ważny w akapie. Właściwie zainwestuje we wszystko co się da. Będę płacił kobietom, by hodowały geniuszy (eugenika, prawidłowe żywienie i takie tam), którzy będą dla mnie pracować i tworzyć nowe technologię, zainwestuję w naukę i edukację, by wprowadzić ludzkość nową epokę (będą trwały prace nad teleportacją i innymi bajerami). Rozwój architektury, też nastąpi gwałtowny ludzie będą budowali piramidy i inne monumenty, by pokazać moją potęgę i chwałę. Dzięki urządzeniom do zmiany klimatu każdy będzie mógł na swojej działce mieć dowolną temperaturę i klimat, a także hodować dowolną roślinę, a dzięki GMO, nawet rośliny obecnie nie istniejące. Ogólnie akap to będzie mieszanina barbarzyństwa (żegnajcie czebole, komunikacje publiczne i prawa człowieka) i wysokich technologii.
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Branża w którą celuje to alkohol od którego się ślepnie. Sprzedawany do sklepów z profesjonalnym designem butelki i porządną kampanią reklamową (taką która wywiera presje nie do pokonania na konsumencie). Będzie też wersja dla dzieci z kolorowanką na etykiecie.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Ja bym celował w wypasioną restaurację z zagrożonymi gatunkami w menu. Na bank bym nie wszedł w spółkę z Krzyśkiem mimo, że planował polowania na zagrożone gatunki, ale niestety przy użyciu helikopterów i karabinów maszynowych :( (lobby wege miało w Bielsku nietęgie miny ;) ). Dodatkowo obmyślone na starym forum połączenie black metalowej agencji koncertowej z wykonywaniem wyroków śmierci, dystrybucja DVD, PPV, koszulki ... zapach pieniędzy, rozmarzyłem się.
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Dodatkowo obmyślone na starym forum połączenie black metalowej agencji koncertowej z wykonywaniem wyroków śmierci, dystrybucja DVD, PPV, koszulki ...

Wymiarkuj to sobie tylko, koncert metalowy podczas którego w ofierze zostaje złożone sto ludzkich istnień. Stary "dobry" przedkolonialny Meksyk się kłania ;). Lancaster sprzedałby ci materiał.


Jeszcze jeden pomysł - gdyby akap miał zasięg globalny (lub po prostu zajął bardzo duży obszar) można by zbić kupę szmalu na wycieczkach w różne zakamarki anarchokapitalistycznego raju i robieniu materiału filmowego o obyczajach ludności tubylczej, wraz z historią tego co się działo po wyzwoleniu.


Odcinek 1: Piwniczne opowieści

Historie pięciu różnych ludzi, którzy pokazują nam swoje piwnice i opowiadają związane z nimi historie. Pan Józef z Lublina prezentuje nam swoją domową fabrykę LSD i opowiada jak pewnego wiosennego wieczoru dwóch nastolatków zakradło się do jego piwnicy, skąd zabrali pięć kilogramów tego narkotyku (jedna pięciolitrowa butla), a następnie wprowadzili je do miejskich wodociągów, doprowadzając do dwudziestu trzech tysięcy i trzystu czterdziestu siedmiu przypadków nieumyślnego zażycia LSD, skutkującego dwoma zgonami, pięcioma osobami w szpitalu i ponad dziewięcioma tysiącami, cytuje Dziennik Lubelski, "zajebistych tripów". Nastolatkowie zwrócili potem panu Józefowi pieniądze za skradzioną substancje, a większość osób zatrutych narkotykiem wybaczała chłopcom ten wybryk. Jednak jeden z mieszkańców lubelskiego przedmieścia, pan Marian, wynajął agencje, która schwytała sprawców i zabrała ich do jego domu gdzie utopił ich w specjalnie wykopanej do tego celu studni, która została natychmiast potem zasypana.

"Jestem niesamowicie szczęśliwa z tego że dyktat tej skorumpowanej militarno-politycznej organizacji i zdominowany przez nią etatystyczny dyskurs zostały obalone na rzecz skrajnie indywidualistycznego systemu społecznego, urzeczywistniającego zasady nieinicjowania agresji i wzajemnego poszanowania własności prywatnej." - mówi pani Irena, sąsiadka pana Józefa, którą spotkaliśmy na Placu Wisielców - "Gdybyśmy nadal żyli pod okupacją trzeciej rzeczpospolitej, ci którzy czuli się poszkodowani nigdy nie doszliby swoich praw, bo pieniądze które pan Marian przeznaczył na detektywów byłyby w dyspozycji skrajnie niewydajnej, skorumpowanej, nie poddanej mechanizmowi rynkowi regulacji organizacji służącej głównie opresji naszego narodu, tak zwanej policji, która nie poradziłaby sobie nigdy z odnalezieniem sprawców. Strach pomyśleć co by się stało z panem Józefem, pewnie ci bandyci zamknęliby go w więzieniu na długie lata, mimo że sam nie zrobił niczego złego."
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
:) :) :)

Prywatny sąd skazuje pedofila mordercę na KS, rodziny ofiar dyskutują czy sprzedać go na organy czy zajebać, wychodzę z propozycją na suty % za bilety etc. Organizuję black metalowy koncert na "Estadio de Kr2y510" (ex-Stadion Narodowy). Przez 6 godzin koncertów delikwent jest obrabiany a w finale Attila Csihar z Mayhem wykonuje "Deathcrush" z piłą mechaniczną i zrzuca szczątkami zwłok w publikę, widownia szaleje, ja w loży VIP pale cygaro. Hajs się zgadza.

Henry Rollins miał stand-up na podobny temat ;)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
W Czechach już akap sobie wprowadzali:

Klara, the loving mother, and Katerina, the doting auntie, went about breaking the boys’ wills with nothing short of torture. Eight months of torture apparently. Cigarettes were stubbed out on the boys’ flesh. Belts were used to whip them. The boys were almost drowned. They were sexually abused. They were kept in cages or handcuffed to tables for long periods. They were forced to stand in their own urine for days and days. The boys were also forced to cut themselves with knives. Forced to by their own relatives!
Ondrej the poor little guy was subjected to even worse torture. He was chained and locked up in the cellar for six months, gagged to stop his screaming. And Ondrej had good reason to scream. Those two hell bitches Klara and Katerina actually skinned one of his arms. Reports vary at this point as to whether the raw flesh was forced down Ondrej’s throat or if the family members ate it. Regardless, this poor boy’s skin was eaten.

http://www.hellbeasts.com/?p=749

#takbędziewakapie #proprietarianizm #dziecisąwłasnością

Ta strona to w ogóle jakaś galeria rasowych propretarian.
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Ja będę prowadził dom dziecka dla zbiegów z piwnic hard-propów
Myślę, że będzie ci ciężko rywalizować na rynku usług opiekuńczych z placówkami prowadzonymi przez pedofili oraz towarzystwa transplantologiczne, którzy będą skorzy do interesu dopłacać, no ale do odważnych świat należy.

Jadąc dziś autem zwróciłem uwagę na nazwy prywatnych przedszkoli, były "Gumisie", "Prymusikowo" itp. itd. i tak sobie pomyślałem, że w akapie nie będzie takich nazw, zwłaszcza tych darmowych placówek prowadzonych przez pedofili (dostępne na każdą kieszeń!). Będą za to "Lolitki", "Akademia Pana Kleksa", "Przytulisko Romualda B.", "Wesoła Piwniczka", no i oczywiście Ośrodek Opiekuńczo - Wychowawczo - Transplantacyjny "Nowe Życie" Akapo-Transplantu ...
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Może sieć restauracji ?

armin-meiwes3-300x300.jpg


Właśnie mi się przypomniało, że kiedyś na szałcie mówiliśmy o programie TV "Gotuj z Arminem" :D
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Wczoraj widziałam znak "Droga nieodśnieżana w okresie zimowym" tak będzie na co drugiej prywatnej drodze.
 
Do góry Bottom