Tak będzie w AKAPie

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Tylko państwo powstrzymuje nas przed barbarzyńskim okaleczaniem roślin z młodych pędów i liści.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Wszyscy znamy problem półtuszy wieprzowych których zawsze jest za dużo i trzeba je interwencyjnie skupować. W akapie rolnicy żeby nie umrzeć z głodu, będą starali się dywersyfikować produkcję np. półtusze tygrysie etc.

z13473950Q,Raport-EIA-ujawnilo-szokujace-okrucienstwo-z-jakim.jpg
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Żadne mięso w sklepie nie będzie podpisane, a na pytanie o jego pochodzenie będzie zawsze ta sama odpowiedź: "kurwa, człowieku, z choinki się wczoraj urwałeś? Mamy akap, za chuja nie zaryzykuję podpisania mięsa i narażenie się na sprawę o odszkodowanie. Dostawca mógł mnie nabrać, jego mógł nabrać rolnik, rolnika weterynarz, weterynarza profesor, a profesora inny profesor".
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Nie dramatyzuj. Sprzedawcy będą mieć układy z laboratoriami i będą podawać szacunkowy skład mięsa z ostatniej partii. 60% wieprzowina, 21% cielęcina, 10% konina, reszta przemielone płody ludzkie. Nie należy jeść przecież monotematycznie. Dywersyfikacja pożywienia to podstawa zdrowej diety. W akapie wszyscy będą się zdrowo odżywiać, żeby móc później dobrze sprzedawać organy wewnętrzne i mieć za co żyć.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Hitch napisał:

Ja wiem, że ten kotek by mnie bez mrugnięcia ślepiem tak rozerwał ale i tak mi szkoda tego pięknego zwierzęcia :( .

Na szczęście w akapie nie wyginą :) . Będę je hodował, żeby można było sobie na nie popatrzeć. Będę też organizował różne atrakcje np. kupieni przez mnie zwyrole, będą rzucani na pożarcie (coś jak piknik w trakcie egzekucji) :) .

FatBantha napisał:
reszta przemielone płody ludzkie

Kurwa, w klinice u Nene nic się nie zmarnuje :p .
 

cojaturobie

Member
91
91
Jako, że ruchome obrazki najlepiej trafiają do świadomości, to podsyłam filmik:



Tak będzie wyglądać prywatna egzekucja prawa! Przecież nie będzie państwa, które czuwa nad tym by bomby atomowe nie były w obiegu i nie groziło nam żadne zagrożenie z tej strony. :)
 
D

decha_131

Guest
Każdy właściciel będzie miał broń nuklearną, więc będzie równowaga "mocarstw" i nikt nie będzie broni nuklearnej używał.
 
N

nowy.świt

Guest
Copyright team z dużych korporacji i wytwórni płytowych w Akapie będą tyle mogli co:

 

Hitch

3 220
4 872
Z tego, co pamiętam Bomba Cara ma swoiste trzy fazy, które można uaktywnić. Ruscy nie wyzwolili jej pełnego potencjału w obawie, że skutki dosięgną Rosji. Tak więc testy zakończyli tylko na pierwszej fazie.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
A meteroid nad Czelabińskiem wybuchnął z siłą 500 kT. Też pięknie.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Na szczęście w akapie nie wyginą :) . Będę je hodował, żeby można było sobie na nie popatrzeć. Będę też organizował różne atrakcje np. kupieni przez mnie zwyrole, będą rzucani na pożarcie (coś jak piknik w trakcie egzekucji) :) .
panie, panie, kup pan komucha... ;)
 
  • Like
Reactions: Avx

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Państwowe szpitale zostaną zlikwidowane - dzień po tym, ludzie będą umierać na proste choroby typu grypa na ulicy - Prywatne karetki nie będą wyjeżdżać po ludzi - bo to się zwyczajnie nie będzie opłacać.
No nie wiem. Gdybym był właścicielem ulicy, to nie pozwoliłbym ludziom na niej umierać. Niech se umierają u siebie w domu.
 
Do góry Bottom