Tak będzie w AKAPie

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
comment_HZGw0uLTGrsU2nCL7nsHDWwGZaAIbvez.gif
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
To jeszcze raz ja:


Ciekawy sport, w dzieciństwie jedną moich ulubionych zabaw było robienie armaty poprzez podpalanie puszek z dezodorantem w starej rynnie.

Ale z tym publicznym sraniem to szerzysz bardzo nieciekawą wizję akapu, takie zachowania tworzą się raczej w społeczeństwach o słabo rozwiniętej instytucji własności prywatnej.
 

Mercatores

Well-Known Member
269
821
Jak nas zaleje imigracja z krajow III Swiata to nie bedzie wybacz i gadki o slabym rozwinieciu instytucji wlasnosci prywatnej :)

Tu z Niemiec, ale mialem podobna akcje w pociagu z Dalston do Croydon (okolica karaibska w strone Afryka/Bliski Wschod), typ zaczal szczac ot tak sobie na fotel:



Co do zabawy z materialami wybuchowymi to za dzieciaka sruby, a potem juz zabawy z prochem i benzyna. Wioska wczesnych lat 90. to bylo to.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Jak nas zaleje imigracja z krajow III Swiata to nie bedzie wybacz i gadki o slabym rozwinieciu instytucji wlasnosci prywatnej :)

Tu z Niemiec, ale mialem podobna akcje w pociagu z Dalston do Croydon (okolica karaibska w strone Afryka/Bliski Wschod), typ zaczal szczac ot tak sobie na fotel:



Co do zabawy z materialami wybuchowymi to za dzieciaka sruby, a potem juz zabawy z prochem i benzyna. Wioska wczesnych lat 90. to bylo to.


Od razu widać, że jesteś pizdą, która wcale nie ma pojęcia jak będzie w AKAPie.
 
  • Like
Reactions: Alu

Mercatores

Well-Known Member
269
821
Porazajaca sila argumentow, zbulwersowales sie niczym ci sojowi rewolucjonisci, ktorzy placza, ze 100 lat komuszych mordow to przeciez nie byl prawdziwy Marksizm.


Nie chce ci przebijac balonika samozadowolenia, ale nikt nie ma pojecia jak bedzie w AKAPie - tj. mozesz sobie zakladac ideologiczne ogolniki, wraz z utopijnymi wariacjami, ale nie zmieni to faktu, ze temat jest na wpol bekowy i na wpol jest gdybologia.


Dla mnie jak najbardziej nalezy brac pod uwage zachowania i zwyczaje lawinowo rosnacej imigracji z krajow III Swiata (z kultura i intelektem wlacznie - mam spore watpliwosci, czy chlopcy na afrykanskich pontonach czytaja regularnie Rothbarda, Misesa, Hayeka i Rockwella), w teoretycznym akapowaniu zza „bialej” klawiatury, w wygodnym mieszkaniu zamordystycznej, acz bardzo bezpiecznej i coraz bardziej „cywilizowanej” (w skali reszty Europy) Polski.


Ps. Mam w Polsce ok 47ha dzialke rolna z kawalkiem lasu przylegajacym do jeziora.

Moze ja, jako prywatny wlasciciel bede chciec, zeby mi czarni bracia z Afryki regularnie srali w dolki na polu i myli dupy w jeziorze, zebym mogl potem bez problemu sprzedawac na straganie rosnace jak posladki czarnych kobiet kabaczki i kapuste w cenie: tona warzyw za skrzynie amunicji?

Tak bedzie w AKAPie (ok)
 
Ostatnia edycja:

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Ps. Mam w Polsce ok 47ha dzialke rolna z kawalkiem lasu przylegajacym do jeziora.

Moze ja, jako prywatny wlasciciel bede chciec, zeby mi czarni bracia z Afryki regularnie srali w dolki na polu i myli dupy w jeziorze, zebym mogl potem bez problemu sprzedawac na straganie rosnace jak posladki czarnych kobiet kabaczki i kapuste w cenie: tona warzyw za skrzynie amunicji?

Ze 100 do 99 spadła ci ocena w AKAPowej skali pizdowatości.

Nie chce ci przebijac balonika samozadowolenia, ale nikt nie ma pojecia jak bedzie w AKAPie - tj. mozesz sobie zakladac ideologiczne ogolniki, wraz z utopijnymi wariacjami, ale nie zmieni to faktu, ze temat jest na wpol bekowy i na wpol jest gdybologia.

Wyjaśniaj mi więcej jeszcze jaki to jest temat.
 
Do góry Bottom