Tak będzie w AKAPie

Slavic

Wolnorynkowiec
466
1 316
Kraków. W lesie pod miastem koczuje bezdomny... z Korei Południowej

Niecodzienny patrol w Dobczycach pod Krakowem. Małopolscy policjanci natknęli się w lesie na 60-latka z Korei Południowej, który postanowił koczować na łonie natury. Mężczyzna przyznał, że prowadzi taki tryb życia z własnej woli.

prawę nagłośnili funkcjonariusze z Myślenic. W ramach akcji "Zima, bezdomni" sprawdzali miejsca, gdzie przebywać mogły osoby potrzebujące pomocy. Jeden z dzielnicowych z Komisariatu Policji w Dobczycach w lesie natrafił na 60-letniego Koreańczyka, który pośrodku dziczy rozbił prowizoryczny szałas.

Jak twierdzi, koczowniczy tryb życia prowadzi z własnej woli. Mężczyzna przyznał również, że póki co dobrze sobie radzi, a zimno mu nie doskwiera. Mimo to dzielnicowy ostrzegł go, że już niedługo aura będzie nieprzyjemna - szykują się mrozy i opady śniegu. Koreańczyk oświadczył, że i tak wkrótce zamierza wyjechać z Polski i udać się w cieplejsze miejsce

Mundurowi apelują o zwracanie uwagi na każdą osobę, która od dłuższego czasu siedzi na przystanku, w parku, a także znajdującej się pod wpływem alkoholu. - Nie przechodźmy obok takich ludzi obojętnie. Wystarczy, że w takim przypadku zareagujemy i powiadomimy odpowiednie służby - apelują funkcjonariusze.


Tak będzie w akapie. Powróci koczowniczy tryb życia a ludzie będą wędrownymi handlowcami
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 295
4 053
Dokładnie tego oczekuję od Akapu...

Na Florydzie pies przez godzinę jeździł samochodem
Arkadiusz Grochot

Niedziela, 24 listopada (10:52)

W Port St. Lucie na Florydzie przez godzinę przy jednym z osiedli na wstecznym biegu krążył samochód. Okazało się, że pojazdem kierował pies.


Samochód zauważyła Anne Saboul. Zobaczyła, jak pojazd na wstecznym biegu krąży powoli na placu przy jednym z osiedli w Port St. Lucie. Na początku myślała, że to jakiś nieudolny, młody kierowca uczy się jazdy.
Na początku widziałam jak ktoś się wycofuje, ale potem kierowca nadal to kontynuował - mówi CNN kobieta.
Po chwili na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. Funkcjonariusze z daleka zauważyli, że to pies kieruje samochodem, który kręci się w kółko na wstecznym biegu. W pewnym momencie pojazd uderzył w skrzynkę pocztową i kilka pojemników na śmieci, a następnie zwolnił.
Wtedy policjanci otwarli drzwi pojazdu, a ze środka wybiegł duży, czarny labrador Retriver.
Okazało się, że włączony samochód pozostawił jeden z mieszkańców. Do środka wbiegł jego pies i przez prawie godzinę kręcił się wokół własnej osi.
Na szczęście nikt nie został poszkodowany w tym incydencie. Właściciel czworonoga obiecał naprawić zepsutą skrzynkę pocztową swojego sąsiada.

... chodzi mi oczywiście o fragment ze skrzynką pocztową - nie pozwolimy chyba, żeby nasz jeżdżący na wstecznym pies popsuł stosunki sąsiedzkie i naprawiamy szkodę bez sądu arbitrażowego i interwencji PAO.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 848
14 238
His name is Dorsen and he is one of an army of children, some just four years old, working in the vast polluted mines of the Democratic Republic of Congo, where toxic red dust burns their eyes, and they run the risk of skin disease and a deadly lung condition. Here, for a wage of just 8p a day, the children are made to check the rocks for the tell-tale chocolate-brown streaks of cobalt – the prized ingredient essential for the batteries that power electric cars.
And it’s feared that thousands more children could be about to be dragged into this hellish daily existence – after the historic pledge made by Britain to ban the sale of petrol and diesel cars from 2040 and switch to electric vehicles.

 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 295
4 053
some just four years old, working in the vast polluted mines of the Democratic Republic of Congo, where toxic red dust burns their eyes, and they run the risk of skin disease and a deadly lung condition
Ja ostatnio w autobusie widziałem kilkuletnie dziecko z ułożoną kostką Rubika i myślałem "Oby ktoś ci to wcześniej zrobił skurczybyku, ja chyba nigdy jednego rzędu nie złożyłem ". Może za mało wymagamy od dzieci.
 

kompowiec

Open Source Boy
1 752
1 812
czysty biedyzm, hyhy


Twierdzi, że gdy miała kilkanaście lat zmuszano ją do seksu z bogaczami. Na tej liście miał znaleźć się nawet syn królowej. Została „zrekrutowana” w wieku 15 lat. Później poddano ją „szkoleniu”. Codziennie uczono w jaki sposób ma zadowalać starszych mężczyzn oraz posługiwać się seks-zabawkami. – „To było jak chodzenie do szkoły” – opisywała prokuraturze Virginia Roberts Giuffre.


„MailOnline” dotarł do akt sprawy Virginii Roberts Giuffre, która w 2015 roku ujawniła opinii publicznej, że miliarder Jeffrey Epstein zmuszał ją do seksu ze swoimi wpływowymi, bogatymi znajomymi. Pokazała także zdjęcie z księciem Andrzejem twierdząc przy tym, że spotkała się z synem królowej trzy razy. W sądzie na Florydzie mówiła, że z jej informacji wynika, iż prokuratorzy federalni posiadają kasety wideo i zdjęcia, na których jako nieletnia „uprawia seks z Epsteinem i niektórymi spośród jego potężnych przyjaciół”.


Virginii Roberts Giuffre poznała Epsteina w wieku 15 lat. 35-latka twierdzi, że została „zwerbowana” przez byłą dziewczynę miliardera Ghislaine Maxwell, by stać się jego „seksualną niewolnicą”. „Przez następne kilka tygodni Jeffrey Epstein i Ghislaine Maxwell trenowali mnie do robienia tego, czego chcieli, włączając w to seksualną aktywność i używanie zabawek seksualnych” – przytacza zeznania Roberts Giuffre „MailOnline”.


Seks-szkolenia jak lekcje w szkole


„Szkolenia odbywały się w Nowym Jorku i na Florydzie, w rezydencjach Epsteina. Zasadniczo każdego dnia i były jak chodzenie do szkoły. Wielokrotnie musiałam też uprawiać seks z Epsteinem” – relacjonowała wówczas Amerykanka. Do akt dołączono zdjęcia, które miały zostać zrobione przez samego miliardera. Virginia Roberts Giuffre mówiła, że nie uciekła od Epsteina i milczała przez tyle lat z obawy o to, co może jej zrobić. Wiedziała z kim się przyjaźni, dlatego była przekonana, że jest bezkarny.


Niewykluczone, że wpływowi znajomi pomogli mu w 2005 roku, gdy rodzice 14-letniej dziewczynki oskarżyli go o jej molestowanie. Wszczęte wówczas śledztwo wykazało, że Epstein płacił nieletnim dziewczynom za seks. Bogacz nie stanął jednak przed ławą przysięgłych, w ramach ugody został skazany na 18 miesięcy więzienia (wyrok skrócono później do 13 miesięcy). Miliarderowi pozwolono mu na odbycie kary w prywatnym skrzydle więzieniu hrabstwa Palm Beach, zatrudnienie własnej ochrony, a także dojeżdżanie do biura w mieście. Poza murami więzienia przebywał dziennie przez 12 godzin 6 dni w tygodniu.


Na początku lipca miliarder trafił do więzienia i usłyszał zarzut niewolnictwa seksualnego nieletnich. Biznesmen twierdzi, że jest niewinny. Oskarżenia Roberts Giuffre odrzucają także książę Yorku oraz Maxwell.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
23 282
Na początku lipca miliarder trafił do więzienia i usłyszał zarzut niewolnictwa seksualnego nieletnich. Biznesmen twierdzi, że jest niewinny. Oskarżenia Roberts Giuffre odrzucają także książę Yorku oraz Maxwell.
Jeśli dupczenie było "na chama", to karą za to może być obcięcie narzędzia gwałtu. Ochroniarze nie pomogą. Obiekt będzie przedmiotem polowań i łowów. Cenne trofeum zostanie zlicytowane.
 

Cptkap

Well-Known Member
689
3 009
Dop9zF4.png


 
Do góry Bottom