Tak będzie w AKAPie

D

Deleted member 427

Guest
america-school-Teacher-guns-GQ.jpg
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
A propos: czy drony bombowe są do kupienia na Ali? No wiecie, takie które na sygnał zrzucą/rozpylą coś śmierdzącego na przykład.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
SZOK: 8-latek za kierownicą pędził po autostradzie z prędkością 140 km/h! „Chciałem tylko trochę pojeździć” - tłumaczył policjantom

8-letni chłopiec ukradł rodzicom samochód i wjechał na autostradę

Chłopiec jechał z prędkością nawet 140 km/h!

"Chciałem tylko trochę pojeździć" - tłumaczył się 8-latek policjantom


8-letni chłopiec ukradł rodzicom we wtorek wieczorem samochód Volkswagen Golf i popędził autostradą z prędkością 140 km/h. Po przejechaniu kilku kilometrów chłopiec źle się poczuł i stanął na poboczu autostrady czekając na pomoc.

Do zdarzenia doszło w zachodnich Niemczech. 8-letni chłopiec, mieszkający na co dzień w Soest, postanowił we wtorkowy wieczór ukraść rodzicom samochód i pojechać w stronę Dortmundu. Chłopiec już wcześniej wykazywał zainteresowanie motoryzacją, chętnie wsiadając do samochodzików „bumper cars” w wesołym miasteczku albo ścigając się na gokartach. Tym razem jednak 8-latek postanowił spróbować swoich sił w samochodzie dla dorosłych...

Młody Niemiec skorzystał z faktu, że należący do jego rodziców Volkswagen Golf miał automatyczną skrzynię biegów i ruszył w kierunku Dortmundu. Według świadków zdarzenia chłopiec pędził po autostradzie z prędkością nawet 140 km/h! Jednak po przejechaniu kilku kilometrów 8-latek źle się poczuł i stanął na poboczu drogi. Chłopiec włączył światła awaryjne i ustawił za samochodem trójkąt ostrzegawczy.

Rodzice chłopca zauważyli jego zniknięcie dopiero po północy dnia następnego, o czym szybko zawiadomili policję. 8-latka po niecałej godzinie znalazła jego mama, a na miejscu zjawili się także policjanci. „Chciałem tylko trochę pojeździć” - tłumaczył się chłopiec funkcjonariuszom, którzy nie stwierdzili, aby 8-latek dokonał jakichkolwiek szkód.

Nie zajeżdżał innym drogi, nie płoszył brzemiennych, nie płoszył starowinek, włączył awaryjne, ustawił trójkąt... No Wersal. Jak mawiają Rosjanie - Зух молодец.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
SZOK: 8-latek za kierownicą pędził po autostradzie z prędkością 140 km/h! „Chciałem tylko trochę pojeździć” - tłumaczył policjantom

Nie zajeżdżał innym drogi, nie płoszył brzemiennych, nie płoszył starowinek, włączył awaryjne, ustawił trójkąt... No Wersal. Jak mawiają Rosjanie - Зух молодец.

I nie dostał wpierdolu od starego, bo dwa dni później już rozjebał tego Golfa.

https://www.rtl.de/cms/achtjaehriger-aus-soest-unternimmt-wieder-spritztour-unfall-4392609.html

(autotranslate)

According to police Dortmund, the eight-year-old had apparently caught the keys of the car at midnight on Friday, with whom he was already on Wednesday. With the automatic car he drove on the A 44 direction Dortmund. At about half past one o'clock, a witness reported a fast-moving car in the city center. Red traffic lights and the Highway Code did not seem to interest the driver. At the wheel of the car, a child should sit.

While police were still looking for the car in the city center, the primary school student drove back onto the highway. On the A1 we went to Cologne. At the service area Lichtendorf near Schwerte, the child left the A1 and hit the Golf on a parked truck trailer. The child was unhurt. The car was badly damaged.
 

akapek

Member
31
90
Czy w akapie będą pieniądze? bo ja sobie wyobrażam akap jako inteligentny barter (powstaną aplikacje na telefon wykorzystujące gps i będą parowały osoby chcące się wymienić czymś i aplikacja będzie dopasowywała te osoby podobnie jak pary w tinderze) oczywiście w akapie nie będzie prawa więc jak ktoś będzie chciał kogoś oszukać będzie się musiał liczyć z tym że dostanie kulkę albo przynajmniej solidny wpierdol natomiast uważam że na wirtualnych pieniążkach ludzie się przejadą i to szybko zresztą już teraz widać to jakich anomalii prowadzą pieniądze taki Lewandowski kopnie kilka razy w piłę i ma za to grube miliony a jakiś Kowalski ciężko garując na zmywaku czy w innym przeciętnym zawodzie dostanie 13-20 zł za godzinę no przecież to jest popierdolone i nienaturalne, dziewczyny żenią się nie z przystojnymi młodymi facetami tylko z jakimiś starszymi panami +(50-70) bo starsi częściej mają więcej pieniędzy dla mnie to jest zwykłe niewolnictwo doskonały ustrój wyobrażam sobie właśnie jako akap anarchię bez pieniędzy na całym świecie tylko barter i niech sobie ludzie radzą zlikwiduje to też problem nierówności w dużym stopniu.
Wg. mnie jak ludzie będą "dobrzy" tj. nie będą kraść ani zabijać się bez powodu to taki system ma spore szansę na powodzenie jak będą źli i będą chcieli kraść to jaki system by ludzie nie stworzyli i tak będzie do dupy... tyle
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Czy w akapie będą pieniądze?
Obawiam się że ludzkość, wbrew marzeniom lewactwa wszelkiej maści, nigdy nie zrezygnuje z tego wynalazku. Albo będą złote lub srebrne monety, albo muszelki. ;)
A na poważnie, to moim zdaniem kryptowaluty będą wyglądały inaczej. Będą to cyfrowe certyfikaty na określone nominały kruszcu składowane w jakimś skarbcu. Czyli coś jak kiedyś było e-gold lub coś co kiedyś opisywał James Orlin Grabbe. Może to też być połączone z blockchainem, może to np. wykorzystywać blockchain do rejestracji i uwierzytelnienia transakcji.
Poczytaj sobie stare prace w tym temacie z Liberty Magazine, Laissez Faire City i Laissez Faire Electronic Times.
 
Do góry Bottom