Tak będzie w AKAPie

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 418
19 535
W akapie pożary w escape roomach będą elementem motywującym do szybszego poszukiwania rozwiązań zagadek. Nie umiesz myśleć pod presją, to giniesz i twoje geny odpadają z puli, jak Krzysio przykazał.

P.S. Pewnie chcieli odwzorować tę scenę z trailera, aby było bardziej holiłudzko, ale nie wyszło:
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 418
19 535
UIP wstrzymało dystrybucję w Polsce amerykańskiego filmu "Escape Room"
29 minut temu
United International Pictures, dystrybutor amerykańskiego horroru "Escape Room" w reż. Adama Robitela, wstrzymał - na czas nieokreślony - premierę filmu w Polsce. Decyzję podjęto w związku z tragicznym pożarem, do którego doszło w piątek w koszalińskim escape roomie.O wstrzymaniu dystrybucji filmu poinformowała Kinga Zych z United International Pictures.
Jak widać, nawet mi trailera z posta zdjęli. Nie mamy jednak tak bardzo krwiożerczego kapitalizmu w Polsce, skoro nie wykorzystują okresu naturalnego wzmożenia zainteresowania tematem tego rodzaju rozrywki do sprzedania większej liczby biletów.

Co by jednak nie mówić, ta tragedia sprawiła, że wielu ludzi dowiedziało się, że w ogóle istnieje taka metoda spędzania wolnego czasu.
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 549
W akapie zwierzęta i samochody autonomiczne nie będą miały żadnych praw, ponieważ nie mogą się samoposiadać.>>Autonomiczne pojazdy to przyszłość motoryzacji i wiadomo to nie od dziś, podobnie jak nie od dziś prowadzone są podobne testy w różnych częściach świata i przez różne firmy. Nie podoba się to jednak mieszkańcom Arizony, który atakują samochody należące do Waymo i grożą osobom, które siedzą na miejscu kierowcy, nadzorując pracę systemów.

Firma podaje, że wciągu dwóch lat testów zanotowano niemal 50 przypadków agresji. Były to zarówno akty stosunkowo niegroźne, jak obrzucanie kamieniami czy przebijanie opon, ale pojawiały się na przykład próby zepchnięcia samochodów Waymo z drogi. Jednemu z kierowców grożono gazrurką, a innemu bronią palną.<<

źródło:

https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-amerykanie-atakuja-autonomiczne-auta-doslownie,nId,2765748
 

nuri

Well-Known Member
298
1 737
Opis klasycznej bójki na krasnale.

...Poniektórzy zaczęli krzyczeć na Smygę, żeby Piegowi się odciął. Ale ten nic nie rzekł, jeno cichaczem Piega zaszedł i niespodziewanie wypalił go głowicą atomową, co ją miał schowaną za pazuchą. Pieg zatoczył się i zaczął promieniować, ale zdążył jeszcze guzik u surduta nacisnąć i z wyrzutni, co ją miał ukrytą w prawej nogawce, rakietę średniego zasięgu prosto w czoło tamtemu puścił. Byłby niewątpliwie Smygę wykończył, gdyby nie to, że mu ostatni człon rakiety nie odpalił i przez to nastąpiła dewiacja z kursu. Cofnął się Smyga, zakołysał i oparł o barierę cieplną, ale ta pękła i Smyga poleciał w głąb temperatury, przy stale wzrastającym jej współczynniku.

– Ludzie, co robita?! – zawołał ojciec panny młodej, wskazując na staroświecki ścienny licznik Geigera.

Ale już gwałt się podniósł i rwetes, i na środku izby zaczęły szybko wyrastać ogromne niebieskie paprocie – zwyczajna rzecz przy wzmożonej radioaktywności w zamkniętym pomieszczeniu. Już i inne rakiety latać zaczęły, jeden tylko Bańbuła zachował przyzwoitość i konwencjonalnie rżnął nożem. Wtem gwizd ostry się rozległ. To gospodarz, widząc, że inaczej gości nie uspokoi, skoczył do domowego rezerwuaru, odkręcił kurek i gazy bojowe na izbę puszczając, rozpoczął zakażanie. Rzucili się wszyscy do kombinezonów...
 
Do góry Bottom