Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Coś w tej facjacie bardzo przypomina innego postępowego pokemona - niejaką katarzynę bratkowską ( tą od aborcji w Wigilię ). Te same wyskubane brwi, oczy bez wyrazu, blade ryło, pysk jakby z ciasta ulepiony:
Jeśli babiszcz popełnił REALNIE aborcję, to mi meksykański kaktus wyrośnie na pośladach! :) Podobny przypadek już miał miejsce w USA - to zwykła propaganda pro-aborcyjna i tyle. Chodzi o przekonanie odbiorców, że czyn aborcji to takie och ach jakie super zajebiste trendy cool wydarzenie Z Którego Należy Być Dumnym.
 
D

Deleted member 4476

Guest

Mógłby na koniec polecić Rothbarda, albo przekazać jej ważną wiadomość.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
"Unia Europejska powinna zacząć skręcać w lewo" - Janusz Zemke w dzisiejszym TVN
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
533af7c6-e1b5-11e3-972e-0025b511226e.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 723
"Jestem przekonany, że wielu ludzi, którzy chcą na nas głosować, wstydzi się sami przed sobą".

Jan Hartman, kandydat TREP

A to akurat dobrze o nich świadczy!
Ktoś ich poprosił o kandydowanie, ci się zgodzili i dopiero wtedy otworzyły im się oczy.
Tak to jest, gdy ktoś cały czas postrzega świat przez meRdia, zlewaczałe otoczenie, czy konfidentów bezpieki.
 

Hitch

3 220
4 876
Ja nie tykałem tego gówna jeszcze przed zostaniem libem. FG to marna kalka "Simpsonów", siląca się na dodatkowo na "szokowanie" w stylu "South Park".
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Pierwsze trzy sezony i część czwartego sezonu były niezłe. Nie tylko były dość zabawne, ale brak w nich też takiego natężenia propagandy politycznej. Potem poziom spadł na łeb na szyję. Żałosne "gagi" plus pojawiająca się co chwilę myśl: "MacFarlane ty nieuczciwa intelektualnie lewacka gnido!".
 

military

FNG
1 766
4 727
Akurat w późniejszych sezonach MacFarlane tylko podkładał głosy i nie miał większego wkładu w scenariusze.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
FG zawsze śmierdział mi lewacką propagandą, ale jak zobaczyłem ten fragment, który wrzuciłem parę postów wcześniej to normalnie włosy stanęły mi dęba, takie to jest żałosne. Najlepszą "reklamą" dla tego serialu jest to, że to niby "głos polityczny współczesnej amerykańskiej młodzieży". Tak samo programy Billa Mahera i inne takie gówniane tokszoły. Kolejną rzeczą z USA, której nie mogę zdzierżyć jest reddit. Wiem, że to nie wina strony samej w sobie, tylko użytkowników, ale subreddity dot. broni palnej to chyba jedyna od których lewactwo trzyma się dosyć daleko. Nawet r/libertarian dosyć ciężko się czyta, bo zaraz wpierdalają się tam jacyś "mutualiści", "anarcho-komuniści" i inni z libertarian-left. Ja mam taki charakter, że żadnych dyskusji i przekonywania lewaków nie chcę. Taki już jestem, niech bardziej wytrzymali się tym zajmują. Ja chcę jedynie forum w kulturalnej atmosferze bez lewaczenia. Dzięki użytkownikom takim jak kr2y510 udało się to :). A jakieś główne subreddity to już kompletna kloaka, masturbująca się nad wspaniałą unijną Europą z wspaniałą publiczną służbą zdrowia, a nie jak USA w których ludzie umierają na ulicach i boją się wyjść z domu z powodu broni palnej.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 723
Kolejną rzeczą z USA, której nie mogę zdzierżyć jest reddit. Wiem, że to nie wina strony samej w sobie, tylko użytkowników, ale subreddity dot. broni palnej to chyba jedyna od których lewactwo trzyma się dosyć daleko.
Z subredditami jest tak, że wszystko zależy od moderatorów i adminów.

Nawet r/libertarian dosyć ciężko się czyta, bo zaraz wpierdalają się tam jacyś "mutualiści", "anarcho-komuniści" i inni z libertarian-left.
Mnie też wkurwiają. To jest zwykła czerwona zaraza, która jest się w stanie podpiąć pod niemal każdą ideologię.

Ja mam taki charakter, że żadnych dyskusji i przekonywania lewaków nie chcę. Taki już jestem, niech bardziej wytrzymali się tym zajmują.
Moim zdaniem przekonywanie lewactwa jest bez sensu. Moim zdaniem lewak jest lewakiem, bo ma takie geny. Jak poznasz lewaka, to zobaczysz, że ten jest pitololkiem, który ma problemy ze zrozumieniem najprostszych technicznych urządzeń. Ma też problemy, z myśleniem indukcyjnym, które jest niezbędne do wykonywania zawodu farmera, hodowcy, rolnika, sadownika czy ogrodnika. To chwasty ludzkie, zrodzone dzięki, chrześcijaństwu, przymusowi edukacji, rozbrojeniu ludzi, wiekom etatyzmu i socjalizmu.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Co do genetyczności lewactwa to jest to kwestia dla mnie kontrowersyjna. Ja nie widzę u moich rodziców żadnych wolnosciowych cech, które mogliby mi genetycznie przekazać, ale z drugiej strony pamiętam, że od dziecka żadnych zamordyzmów nie absorbowałem, tak samo jak chrześcijaństwa. Jak byłem młody i głupi próbowałem flirtować z tymi ideologiami, ale zawsze kończyło się to fiaskiem i w tamtych czasach, powrotem na łono Korwina :).
 
Do góry Bottom