Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

military

FNG
1 766
4 727
Od leżących pod respiratorem ściągać wyższe podatki, bo większa szansa że umrą i nie będą płacić podatków. Podatek od ryzyka śmierci, a raczej podatek od ryzyka zaprzestania wspierania dobra wspólnego.
 

Cptkap

Well-Known Member
701
3 228
Już nie pierwszy raz robi kurwę z logiki.
Kiedyś z całą powagą stwierdził że Bęgowski jest kobietą bo tak ma w dowodzie wpisane i chuj.
Dowód osobisty jako wyrocznia prawdy, a każdy kto to podważa to niewyobrażalny cham i prostak.
Miałem aż ochotę napisać do chuja, czy jakby Bęgowski miał w dowodzie napisane że jest psem rasy kundel, to też by to było prawdą?
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Co się dziwicie, program Kuby Wątłego od samego początku reprezentuje poziom kloaki.

A tą "panią profesor" kojarzę z różnych programów publicystycznych, wystarczy na nią popatrzeć i posłuchać jej głosu, ta sama kategoria co Senyszyn, typowy pierdolog sowieckiego chowu.
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143


Małgorzata Marenin z Ruchu Kobiet (kandydatka do eurochlewa z list TREPa) wzywa na pojedynek bokserski Korwina Mikke, żeby na ringu udowodnić że.. kobiety nie są wcale głupsze od mężczyzn.

Może niech Korwin złoży jej kontrofertę i zaprosi ją na partyjkę szachów, albo brydża:D

p.s
tyle świeżego lolcontentu, już nie wyrabiam
 
Ostatnia edycja:

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
Małgorzata Marenin z Twojego Ruchu bije starców!!!!! Twój Ruch promuje krzywdzenie osób starszych, niczym Hitler. To jest FASZYZM. Uwaga!!!! Nietolerancyjni faszyści i gerontofoby chcą wejść do UE!!!!!!

to się w języku lewaków prawidłowo nazywa ageism ( czyt.: ejdżyzm )

trochę mi głupio, że wiem takie rzeczy :rolleyes:
 
D

Deleted member 4683

Guest
Tak przy okazji



"Liberalna" partia Twój Ruch wspomoże polskich komorników :)


To jest ta sama pani nauczyciel z dzieckiem co tutaj ( dała się zruchać, ma bękarta i pewnie nawet nie wie z kim - ale uważa że może decydować o milionach ) :)

 
D

Deleted member 4683

Guest
Coś w tej facjacie bardzo przypomina innego postępowego pokemona - niejaką katarzynę bratkowską ( tą od aborcji w Wigilię ). Te same wyskubane brwi, oczy bez wyrazu, blade ryło, pysk jakby z ciasta ulepiony:

92e69358b50902a8c2c7484b08853121,641,0,0,0.jpg
 
Do góry Bottom