Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
comment_ek0cW9JgDN4E1VJDprEofdml8m44Q1cI,wat400.jpg
 
D

Deleted member 4476

Guest
Tak, powiedział nawet więcej:
W Polsce w czasach komunizmu było ciężko, uwierał nas brak wolności i puste półki. Ale ta nasza bieda była w miarę równo rozłożona. Nie było takich przepaści, jakie dziś widzimy i jakie powodują walkę już nie na słowa i postulaty, ale na śmierć i życie
Mniej więcej z tego samego okresu pochodzi też ta wypowiedź:
Trzeba wymusić: kapitaliści, jesteście odpowiedzialni za bezrobocie, jesteście odpowiedzialni za pracę. Jeśli nie macie pracy, budujcie piramidy. Robota musi być, ludzie muszą zarabiać i muszą być traktowani porządnie.
Nawet Wałęsa ma na tyle rozumu by zdawać sobie sprawę, że to o co walczy on i Solidarność to komunizm i Adolf Hitler.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Ten człowiek chyba nigdy nie wymyślił nic własnego, a tylko modyfikował zasłyszane gdzieś przemówienia innych.

Teraz mówi o tęsknocie za komuną, ale jakby dać mu do ręki zbiór pozycji seksualnych to w następnym przemówieniu nawiązałby do tego.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 863
12 252
dataskin, dałbym ci lajka za ten cytat, ale, kurwa, nie mogę pozwolić sobie na to, żeby ktoś pomyślał, że polubiłem pomysł komuny. To niesamowite, wiedziałem, że z tym gościem jest coś bardzo nie tak, ale ten cytat mnie zwyczajnie rozjebał ...
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
[Mój mąż] działa tylko i wyłącznie jako osoba prywatna, wszystkie jego wypowiedzi są prywatnymi poglądami i w żaden sposób nie odzwierciedlają pracy Komitetu – odcina się Jagna Marczułajtis od działań swojego męża, który wedle serwisu Lovekrakow.pl za wiedzą posłanki chciał przekupić dziennikarzy, by pozytywnie pisali o pracy Komitetu Konkursowego Kraków 2022.
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Dataskin, odnośnie Wałęsy-komucha XXI wieku.
To co zalinkowałeś, ja linkuję od miesięcy, gdzie tylko się da. Tu też to zrobiłem. W CoachStacji praktycznie nikt się tym nie interesował. No bo niby czym? Przecież Wałęsa nie może być komuchem, bo dostał bonusy za jego zwalczanie. Poza tym, J.M.Fijor zdaje się, ceni tego przychlasta.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
"Dostaliśmy informację, że w piątek na AGH przebywać będzie Premier Donald Tusk. Przygotowania do wizyty podobno już trwają, a frekwencja ma być doskonała"

01vyhGC_G43f4UKuUw9VQKHRVdrtx4G2hdatu0l0,wat600.jpg




Szanowni Państwo,
Zgodnie z wytycznymi profesora [Z...] proszę o przekazanie tej informacji studentom uczestniczacym jutro w zajęciach dydaktycznych.

"Jutro w godzinach od 12:00 do 14:00 odbędzie się wizyta premiera Tuska na AGH oraz w naszej katedrze.

W związku z tym bardzo proszę o obecność (aby budynek tętnił życiem).
Proszę także przesłać informację do studentów aby byli na wykładach. (Premier nie może wejść do prawie pustej sali.)"


http://www.wykop.pl/link/1944056/premier-tusk-na-agh/

comment_AlwV0OaL3Xt5i1YJFOOpWVDlY2iybKGI,w400.jpg
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 983
15 147
He, he, parę dobrych lat temu zostałem oddelegowany z zakładu pracy na UJ, gdzie miłościwie panujący Tusku wizytował. Pojechałem do Kraka, uścisnąłem rękę rudego, pokazałem mu filmik z Wiedźmina, wymieniłem parę uwag i wróciłem do tymczasowej stolicy. Ale nie było na uczelni specjalnej mobilizacji. No i spóźnił się.
 

military

FNG
1 766
4 727
Rozmawiał przypał z przypałem:



disgusted-Al-Bundy.gif


W skrócie:
- Państwo!
- Nie, więcej państwa!
- Więcej państwa, ale po mojemu!
- Nie, bo po mojemu!

Kraśko z jego dziecięcym wręcz zachwytem Unią bije rekordy żenady. Winnicki tak skręca w lewo, że jeszcze moment i zacznie obracać się na krześle.
 
Do góry Bottom