1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Sport to zdrowie

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Ciek, 26 Grudzień 2014.

1. tomky

tomky Well-Known Member

Polubienia:
    1 919
    Bieganie to samo zdrowie, zaraz

sabat, snajper, wah oraz 2 uzytkowników lubi to.
  2. Tralalala

Tralalala Guest

Co one takie wyjebane?

xawas i Denis lubią to.
  3. tomky

tomky Well-Known Member

Polubienia:
    1 919
    3km na maksa to nie przelewki
    Kiedyś widziałem gościa jak robił test też na 3km; po biegu podobnie zdychał przez dłuższy czas

sabat, snajper, wah oraz 2 uzytkowników lubi to.
  4. Tralalala

Tralalala Guest

A to one biegały, a już chciałem pytać o linka do filmu. Niech darują sobie bieganie, lepiej zarobią przed kamerą.

sabat, wah i (deleted member) lubią to.
  5. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 910
    W akapie takie zawody będą szansą dla tych, co jeszcze nie zdążyli zaruchać. Zawodniczki dobiegną, padną a wtedy z trybun ruszą prawiczki wypuszczone w piwnic.

Zobaczcie, nawet położyły się już w odpowiednich pozycjach: na łyżeczkę, dwie na pieska, na misjonarza. Nic tylko korzystać.

sabat, snajper, wah oraz 15 uzytkowników lubi to.
  6. Antoni_Rzodkiewka

Antoni_Rzodkiewka Well-Known Member

Polubienia:
    514
    Ja - nie wiem czy ciężko bo od dziecka umiałem.

to samo co łyżwy praktycznie.

7. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 843
    Padłem. LOL kurfia :D

8. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 658
    Czy są na sali jacyś mysliwi albo przyrodnicy ? Mam takie pytanie. Otóż od pewnego czasu biegam. Głównie przełaje w lesie. Strasznie się podjarałem na tą forme aktywności. Pora roku jest taka, że koło 20-tej wieczorem jak mam czas na bieganie to w lesie jest już ciemno jak w dupie. Bieg przez taki pogrążony w ciemności las to niesamowite przeżycie. Mam czołówkę do oświetlania drogi ale martwią mnie zwierzeta - konkretnie dziki. Ludzie mówią, że jest ich tam sporo a podobno prowadzą nocny tryb życia. Po ciemku wyobraźnia zaczyna robić swoje więc jestem podwójnie zesrany tym bardziej, ze jak sie stanie i wsłucha w las to faktycznie czasem słychać że coś się w nim przewala. Jak się zachować w razie spotkania ? Czy dzik boi się swiatła ( latarka potrafi zaświecić naprawde mocno ). W razie czego uciekać czy stać w miejscu ? Czy jak rzuce mu np. jakies żarcie to się nim zajmie zamiast mną ? Co robić jak zaatakuje ? Czy można uciec dzikowi ?

Ostatnia edycja: 4 Listopad 2015
    lernakow i osman lubią to.
  9. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 472
    Jeśli nie jest to locha z warchlakami... to nie powinno być problemu. Do tego ta locha musi czuć zagrożenie... podsumowując... jeśli nie biegasz w Bieszczadach gdzie wilki i niedźwiedzie, to nie peniaj ;)

10. Cptkap

Cptkap Well-Known Member

Polubienia:
    2 753
    Jak nie chcesz by w lokalnej gazecie pojawił się pewnego dnia nagłówek: "Dziki zabiły biegacza. Próbował odpędzić je latarką",
    to biegaj w włócznią jak prawdziwy mężczyzna:

ale uważaj, bo króla Baratheona i tak dziki załatwiły.

11. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 592
    Jak na ciebie szarżuje, to musisz klęknąć i jak pikinier nastawić ją, żeby się nadział, a tylny koniec zaprzeć o ziemię. Włócznia powinna mieć taką poprzeczkę za ostrzem, żeby dzik się zatrzymał, a nie przebił się i cię i tak staranował i ugryzł.

12. vapaus

vapaus Active Member

Polubienia:
    234
    Jak biegasz po państwowym, to dokonaj zawłaszczenia trasy przełaju stawiając ogrodzenie.

13. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 484

Jaranek lubi to.
  14. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 560
    Zwierzęta nie atakują prawdziwych libów, bo czują kto jest dominującą formą życia. Spokojnie można wejść nawet między lwy, tylko trzeba zostawić im drogę ucieczki (#suntzu).

15. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    I znowu poruszasz się w ramach ideologii, która zakłada istnienie racjonalnych zwierzątek. Prawda jest taka, że większość zwierząt to roszczeniowe kurwy. Siedzą w tych państwowych lasach, żrą i tylko żyją. Żaden z tych ćwoków nie pomyśli o wyjściu z socjalnego kurwidołka, a tylko wychyla pyszczek w ramach "wypadu" w postaci podpierdalania czyichś kur.

sabat, tolep, Szynka oraz 1 użytkownik lubi to.
  16. mleko

mleko Obiektywistyczny transhumanista

Polubienia:
    205
    Najczęściej uprawiam sprint na 100-150 metrów, wprawdzie to tylko pogoń za autobusem kierującym się na przystanek, ale fakt gonienia pojazdu uwalnia sporo adrenaliny. Przy okazji warto pamiętać, że facet który "wymyślił" jogging umarł na zawał serca. Miłego biegania.

A tak na poważnie, macie jakieś sposoby na przełamanie się? Może to zabrzmi śmiesznie, ale wstydzę się kondycji swojego ciała - głównie z tego powodu nie chodzę na siłownię/biegać do parku.

osman lubi to.
  17. Grzechotnik

Grzechotnik Well-Known Member

Polubienia:
    1 994
    @Jaranek, może jakieś ultradźwiękowe odstraszacze? Widzialem kiedyś coś takiego.

18. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 560
    @Zdecyduj_się nie ma żadnych magicznych sposobów na przełamanie się. Wychodzisz i robisz, albo nie. Nie sądzę żeby ktoś się przejmował twoją formą, chociaż jeśli to dla ciebie problem to może zwyczajnie poszukaj bardziej ustronnego miejsca. Mogę tylko zasugerować żeby się nie bawić w "jutro", bo to zazwyczaj nie zadziała. Dzisiaj albo wcale :) Ewentualnie można sobie kupić jakiś drogi jak na swoje warunki sprzęt, wtedy jest motywacja by go używać dla wykazania sobie i innym, że ten zakup nie był zupełnie bezsensowny.

snajper, wah, mleko oraz 1 użytkownik lubi to.
  19. ultimate

ultimate Guest

xawas i kalvatn lubią to.
  20. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 526

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.