1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Śmieszne newsy z rana

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Trigger Happy, 10 Luty 2012.

 1. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 543
  Polubienia:
  12 487
  Mnie też, dlatego wstawiłem do Śmieszznych.

  A poza tym ""Przyjacielu, nie czynię ci krzywdy; czy nie o dzieło umówiłeś się ze mną? Weź, co twoje i odejdź!"
   
 2. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 102
  Polubienia:
  7 265
  https://www.planeta.fm/Czarna-dziur...najomo-i-rasistowski-wystep-boogie-jako-drake

  Polsat powinien teraz obrać taktykę Hugo-Badera :).

  Choć SJW mają rację. Ta stacja od dawna stosowała praktykę blackface'u...
  [​IMG]
  [​IMG]
  :D
   
  Ostatnia edycja: 7 Listopad 2018
 3. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 102
  Polubienia:
  7 265
 4. The Silence

  The Silence Well-Known Member

  Posty:
  307
  Polubienia:
  1 671
  Ryszard "wpadka" Petru zakłada nową partię.

  Petru powołuje partię Teraz!; jej filarami gospodarka i społeczeństwo

  Nowe ugrupowanie założone m.in. przez b. polityków Nowoczesnej Ryszarda Petru oraz Joannę Scheuring-Wielgus będzie nosiło nazwę Teraz! Gospodarka i społeczeństwo - to dwa filary, które będą budowały nasze ugrupowanie - zapowiedział w sobotę Petru.

  "W Polsce w debacie publicznej po stronie szczególnie opozycji, brak jest oferty na przyszłość. Nie mówimy o tym, jaka może być Polska za 5, 10, 20 lat. Hasło +antyPiS+ nie wystarczy do tego, żeby z PiS wygrać" - podkreślił Petru.

  "Chcemy złożyć ofertę dla Polaków przedsiębiorczych i aktywnych, ale także tych, którzy nie radzą sobie i trzeba im pomóc, i również tych, którzy tak naprawdę zostali skrzywdzeni" - mówił Petru. "Chcemy wzmocnić ofertę partii opozycyjnych" - zaznaczył.

  "Dwa filary będą budowały nasze ugrupowanie: gospodarka i społeczeństwo" - powiedział polityk. Zapowiedział na 9 grudnia konwencje założycielską partii w Warszawie.

  Były lider i założyciel Nowoczesnej Ryszard Petru opuścił partię w maju. Obecnie wraz b. posłankami Nowoczesnej Joanną Scheuring-Wielgus i Joanną Schmidt jest w sejmowym kole Liberalno-Społeczni.

  Scheuring-Wielgus: Teraz! będzie propozycją dla wszystkich
  Nowo powstała partia Teraz! będzie propozycją dla wszystkich, którzy chcą czuć się godnie i bezpiecznie - powiedziała posłanka Joanna Scheuring-Wielgus, która w sobotę wraz z Ryszardem Petru ogłosiła powstanie nowego ugrupowania.

  Scheuring-Wielgus podkreśliła, że ostatnie wybory samorządowe nie dały jednoznacznego rezultatu. "Z jednej strony mieliśmy pełną mobilizację ludzi, Polek i Polaków, którzy poszli i zagłosowali na swoje ugrupowania. Z drugiej strony ten, z kim walczy cała opozycja demokratyczna, okazał się nadal silnym przeciwnikiem. Po trzecie wniosek też jest taki, że ta oferta polityczna, która jest po stronie opozycji demokratycznej, jest niewystarczająca. Jest więc miejsce na to, aby powstało nowe ugrupowanie" - oceniła posłanka.

  Jak dodała, "nie ma na scenie politycznej ugrupowania, które nie rozdaje pieniędzy na prawo i lewo". "Nie ma na scenie politycznej ugrupowania, które twardo wyraża swoje poglądy, jest odważne w tym, co mówi. Nie ma na scenie politycznej ugrupowania, które troszczy się o tych, którzy są wykluczeni lub dyskryminowani" - oświadczyła.

  "Ja marzę, my marzymy razem, o takiej Polsce, w której każdy z nas czuje się bezpiecznie i godnie, w której nie ma znaczenia, skąd jesteśmy, w co wierzymy, jakie poglądy wyznajemy, czy jesteśmy kobietą, czy mężczyzną. Nasza propozycja będzie propozycją dla wszystkich i każda osoba, która będzie chciała na nas zagłosować, albo będzie chciała być z nami, będzie czuła się godnie i bezpiecznie" - zapewnił Scheuring-Wielgus.

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Pe...arami-gospodarka-i-spoleczenstwo-4177586.html
   
 5. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 748
  Polubienia:
  4 697
  Dojrzewanie w rytmie techno i innych gatunków muzycznych

  [​IMG]

  Beat Wampfler, serowar z doliny Emmental w Szwajcarii, eksperymentuje z różnymi gatunkami muzycznymi, by przetestować ich wpływ na rozwój, cechy i smak sera.

  Eksperyment trwa od września. Szwajcar wierzy, że wilgotność czy temperatura nie są jedynymi czynnikami, które kształtują smak sera. Wg niego, nie bez znaczenia są też dźwięki, ultradźwięki i muzyka.

  Wydawałoby się, że pomysł jest raczej dziwny, Wamplerowi udało się jednak nakłonić do współpracy naukowców z Hochschule der Künste Bern. Dość powiedzieć, że początkowo byli sceptyczni, później jednak przypomnieli sobie o istnieniu sonochemii, czyli działu chemii fizycznej, która zajmuje się m.in. wpływem dźwięku na ciała stałe i reakcje chemiczne.

  Wampfler zainstalował małe głośniczki i podzielił sery na grupy eksponowane na wpływ różnych gatunków muzycznych. W ten sposób niektóre gomółki starzeją się w rytmie techno, a inne opływają dźwięki utworów klasycznych, np. "Czarodziejskiego fletu" Mozarta. Na tym jednak nie koniec, bo w dojrzewalni można też usłyszeć hip-hop, muzykę ambient oraz Led Zeppelin.

  Czy ser będzie smakować lepiej? Trudno powiedzieć - dywaguje Szwajcar i dodaje, że jeśli jakiś gatunek miałby korzystnie wpłynąć na walory smakowe, to on stawiałby na hip-hop.

  Wpływ różnych gatunków muzycznych na smak sera zostanie oceniony 15 marca przyszłego roku przez panel ekspertów.  https://kopalniawiedzy.pl/sery-smak-muzyka-dojrzewanie-Beat-Wampfler,29125
   
  The Silence lubi to.
 6. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 519
  Polubienia:
  4 194
  Domagający się podwyżek pracownicy fiskusa nie poszli masowo na zwolnienia lekarskie, jak zrobili to policjanci i strażacy. Wpadli na inny pomysł, mający na celu skłonienie swojego szefa, Mariana Banasia, do rozpoczęcia pertraktacji. Jaki? Wzięli pod lupę jego majątek... i zaleźli luki w oświadczeniach majątkowych.

  https://wiadomosci.wp.pl/wkurzeni-p...a-finansow-zadaja-wyjasnien-6317578478134913a

  W końcu tyle lat działania wedle zasady "Dajcie nam podatnika, a uchybienie się znajdzie", że nawet jakby minister miał najlepiej wypełnione oświadczenia na świecie to i tak by poległ.
   
 7. The Silence

  The Silence Well-Known Member

  Posty:
  307
  Polubienia:
  1 671
  Gwiazda TVN pozywa państwo. Chce odszkodowania

  Grażyna Wolszczak, która popularność zawdzięcza przede wszystkim serialowi "Na Wspólnej", ale także licznym rolom teatralnym i filmowym, pozywa państwo polskie.
  - Smog po prostu nas zabija. Trzeba stanąć na głowie, żeby rządzący zajęli się tym problemem

  - mówiła aktorka podczas wywiadu dla tabloidu "Fakt". W związku ze sprawą zanieczyszczenia powietrza, Grażyna Wolszczak postanowiła pozwać państwo polskie. Jak dodała, codziennie rano przegląda raport smogowy i "jakoś się dostosowuje". Kiedy zauważy, że w powietrzu zalega duże stężenie niebezpiecznych dla zdrowia składników, stara się przebywać w zamkniętym pomieszczeniu.

  Gwiazda TVN skierowała swój pozew do lokalnych władz i skarbu państwa. Żąda ona odszkodowania w wysokości 5 tysięcy złotych. Jak twierdzi, jeśli wygra proces sądowy, zdobyte pieniądze przeznaczy na cel charytatywny.

  https://prawy.pl/100004-gwiazda-tvn-pozywa-panstwo-chce-odszkodowania/
   
 8. ernestbugaj

  ernestbugaj kresiarz umysłów

  Posty:
  784
  Polubienia:
  2 302
  A jak udowodni, że cząsteczki, które wdycha pochodzą z pieców gdzieś na przedmieściach Warszawy, a nie przyleciały z wiatrem z Zagłębia Ruhry? Niemców też pozwie?
   
  snajper, wah i pawlis lubią to.
 9. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 102
  Polubienia:
  7 265
 10. Slavic

  Slavic Duchowy Wolnościowiec

  Posty:
  276
  Polubienia:
  564
  Uzdrawiacz wykorzystywał kobiety. Policja dociera do następnych "pacjentek"

  Bioenergoterapeuta przekonywał, że swoją niezwykłą mocą pomaga w kłopotach zdrowotnych. Jego sposobem na przekazanie energii był… seks. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

  Sprawa bioenergoterapeuty wyszła na jaw, gdy na komisariat policji w Krakowie przyszły dowie kobiety. Złożyły one zawiadomienie o wykorzystaniu przez uzdrawiacza.

  Pokrzywdzona 26-letnia kobieta kontakt do przyjmującego w Krakowie bioenergoterapeuty dostała od swojej koleżanki. W internecie sprawdziła też, że mężczyzna jest skuteczny zarówno przy problemach duchowych oraz różnych chorobach. Jedna wizyta kosztowała kilkaset złotych, a zwykle potrzeba ich kilku.

  26-latka poszła do gabinetu bioenergoterapeuty, który w celu przekazania energii odbył z nią stosunek płciowy. Do mężczyzny zgłosiła się też matka kobiety. Spotkało ją to samo.

  Początkowo obie kobiety nie powiedziały sobie, co się wydarzyło w gabinecie. Dopiero po roku, 26-latka zdecydowała się opowiedzieć matce o sposobach "leczenia" bioenergoterapeuty. Wtedy też obie kobiety zdecydowały się zawiadomić policję.

  Jak informuje krakowska policja, 62-letni mężczyzna usłyszał już zarzut z 197 § 1 i 2 KK dotyczący doprowadzenia podstępem do obcowania płciowego i poddania się innej czynności seksualnej. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policji. Nie może on kontaktować się ani zbliżać do pokrzywdzonych kobiet na odległość mniejszą niż 50 m. Do tego, ma też powstrzymać się od wszelkiej działalności bioenergoterapeutycznej.

  Jednak to nie koniec sprawy. Śledczy docierają teraz do innych kobiet i ustalają, czy było więcej przypadków wykorzystywania

  https://wiadomosci.wp.pl/uzdrawiacz...era-do-nastepnych-pacjentek-6319274629977729a

  PS. Swoją drogą to już zaczyna być śmieszne. Musiało im się to po prostu podobać skoro dopiero po roku poszły z tym na policje. Oczywiście według mnie po prostu chcą go udupić na kasę i tyle.
   
 11. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 519
  Polubienia:
  4 194
  Finis lubi to.
 12. pawel-l

  pawel-l Ⓐ hultaj

  Posty:
  1 801
  Polubienia:
  6 282
  Sprawa może i śmieszna, ale i kosztowna. Czy rzucanie rękawiczką do drona to przestępstwo?

  W czwartkowy wieczór pracownik telewizji wykonywał zdjęcia ul. Długiej za pomocą drona. Latające urządzenie nie spodobało się 50-letniemu obywatelowi Norwegii. Mężczyzna rzucił rękawiczką, która zaplątała się w śmigła drona. Warty kilkadziesiąt tysięcy zł sprzęt roztrzaskał się na chodniku.
  http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojm...iszczyl-drona-za-30-tys-zl.html#s=BoxLoCpImg4
   
 13. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 560
  Polubienia:
  6 963
  Pamiętam z telewizji akcje przykuwania się w Polsce w ramach protestów, lata 90-te XX wieku, było to wtedy popularne. Wtedy Amerykę odbierałem inaczej, a Amerykanów jakby ulepionych z innej gliny, o innej mentalności. Jednak ludzie są wszędzie tacy sami :)

   
  snajper lubi to.
 14. ernestbugaj

  ernestbugaj kresiarz umysłów

  Posty:
  784
  Polubienia:
  2 302
  Teorie w artykule mnie rozbawiły, ale to raczej taki śmiech przez łzy.
  https://www.trojmiasto.pl/wiadomosc...-konkurencji-n129833.html?strona=4#opinie#tri
  Bo nie ma lepszego sposobu na podniesienie jakości usług jak zrobienie z jednego dostawcy monopolisty. Wyborne!
   
  snajper, luke27, wah oraz 4 uzytkowników lubi to.
 15. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 543
  Polubienia:
  12 487
  Żona > jakiś basista > The Machine


  Basista RATM został pobity przez żonę, z którą się rozwodzi
  Według oskarżenia Tima, które zostało złożone 30 listopada 2018 w Los Angeles, Aleece Commerford wtargnęła do jego domu, zaatakowała basistę i go pobiła. Muzyk miał rany na twarzy oraz ciele. Do sądu wpłynęły zdjęcia pokazujące obrażenia Commerforda, jedna z tych fotografii można obejrzeć na The Blast.
  Więcej: https://www.antyradio.pl/Muzyka/Roc...st-The-Machine-zostal-pobity-przez-zone-27572
   
  Staszek Alcatraz lubi to.
 16. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 560
  Polubienia:
  6 963
 17. Jaranek

  Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

  Posty:
  2 249
  Polubienia:
  7 563
  Jak przystało na lewaka problemy z żoną powierzył państwu
   
  snajper, wah i Staszek Alcatraz lubią to.
 18. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 102
  Polubienia:
  7 265

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.