1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Dyskusja w 'Wiadomości' zaczęta przez Ciek, 26 Pażdziernik 2015.

 1. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  871
  Otrzymane Polubienia:
  2 587
  Dwie wiadomości związane z jachtami. Aby pływać mógł ktoś

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...dzy-na-jacht-promujacy-polske-za-sterami.html

  podatki zapłacić musi ktoś inny:
  https://wiadomosci.wp.pl/ujawnil-si...rtow-planuja-zwijac-interes-6237201677792897a

  a przy okazji....co to k jest ta polska fundacja narodowa!? Skromny budżet na start 100 milionów i rocznie 50 milionów na "promowanie" Polski za granicą.

  Widzowie TVPIS dostają instrukcje kiedy obrażono ich inteligencję, inaczej nie będą wiedzieli czy ich inteligencja została obrażona czy nie :).
   
  snajper likes this.
 2. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  Posty:
  1 135
  Otrzymane Polubienia:
  4 012
 3. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 255
  Otrzymane Polubienia:
  17 262
  Kurwa mać!
  Polska przyjęła uchodźców z nadania kurew z Brukseli!
  A naród nic o tym nie wiedział...
  Kurwy z PiS lecą w huja.

  Czaputowicz ogłosił, że Polska przyjęła 2700 migrantów

  "Przyjęliśmy 2700 migrantów przysłanych przez Europę Zachodnią" - obwieścił polski minister spraw zagranicznych w wywiadzie dla francuskiego "Le Figaro". "Wypowiedź nie dotyczyła mechanizmu przymusowej relokacji" - tak po sześciu dniach tłumaczy słowa swego szefa MSZ.

  Minister Jacek Czaputowicz udzielił wywiadu francuskiemu dziennikowi "Le Figaro" w czasie swojego pobytu w Paryżu. Rozmowa ukazała się w czwartek, 5 kwietnia.
  Migranci, którzy nie chcą zostać w Polsce

  Przypomniał następnie, że Polska przyjęła ponad milion Ukraińców, z których wielu przybyło z Donbasu. "Ponadto przyjęliśmy 2700 migrantów przysłanych przez Europę Zachodnią, ale oni nie chcą zostać w Polsce, gdzie stopa życiowa jest zbyt niska" - tłumaczył.
  ...
  Polska przyjęła uchodźców? Zaskakujące słowa szefa MSZ
   
  wah, tomky, xawas and 3 others like this.
 4. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  Posty:
  1 135
  Otrzymane Polubienia:
  4 012
  Nie z nadania (relokacji), tylko azylantów.
  [​IMG]
   
 5. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 255
  Otrzymane Polubienia:
  17 262
  No to się wyjaśniło.
  Czyli medialne kurwy wprowadziły w błąd...
   
 6. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  871
  Otrzymane Polubienia:
  2 587
  Przecież PiS to żydostwo, a plany żydostwa wszędzie są takie same. Oto co wygdakał Adrian na Marszu Żywych (marsz żywych to chodzenie z flagami jak 11 listopada, ale lepsze, bo to nie faszystowskie biało-czerwone, ale niebiesko-białe.):

  No proszę, proszę...Duda (prywatnie mąż Żydówki) grozi wrogom Wielkiego Izraela i Wielkiego Narodu Żydowskiego. Ciekawe, że nie powiedział o łamaniu prawa międzynarodowego przez Izrael. Gdy mówi o Rosji, to zawsze podkreśla, że Rosja łamie prawo międzynarodowe. A tu szacunek i podziw, mimo iż Izrael okupuje Wzgórza Golan, Zachodni Brzeg (gdzie prowadzi kolonizację), ze Strefy Gazy uczynił rodzaj więzienia (coś jak w Ucieczce z nowego Jorku) i co jakiś czas leci sobie pobombić za granicą instalacje które uznał za zagrożenie. W dodatku wspiera ISIS, al-kaidę i podobne grupki robiące we wrogiej Syrii za pol Pota. Sporo jak na tak mały kraj.

  Natomiast na polu historii Duda bredzi. Jego słowa to oczywiste brednie. Z kilku powodów.

  1. Na początku naziści współpracowali z syjonistami, bo ich celem były Niemcy bez Żydów, a celem syjonistów była Palestyna w której wówczas mieszkało bardzo mało Żydów. Nie było od początku master planu o wybiciu wszystkich Żydów na świecie. Podobna współpraca miała miejsce w Polsce gdzie "dwójka" szkoliła żydowskich terrorystów dla Irgunu.

  [​IMG]
  [​IMG]

  2. Ideologia Izraela ma takie same podstawy jak ideologia III Rzeszy. Jest rasa panów, jest przestrzeń życiowa, jest napierdalanie sąsiadów, jest wychowanie młodzieży na władców i zdobywców. To dobrze widać na Marszach Żywych.

  3. Zbrodnie nazistów były uzasadnieniem błyskawicznego stworzenia Izraela. Tak więc Izrael swoje istnienie zawdzięcza polityce III Rzeszy.

  Tak więc jest dokładnie odwrotnie niż mówi Adrian. Adrian zadaje historii gwałt w sposób przewidziany przez Orwella. Adrian to orwelowska świnia. Kłamstwa tej świni idą dalej:

  Oj, tak, tak... Adrianku. To było czuć w wojnie bolszewickiej, 17 września, w światowych mediach w latach 20 :). To po to rozwalacie pomniki sowieckich "wyzwolicieli" by zrobić miejsce na jeszcze lepszy kit?
   
  Last edited: 12 Kwiecień 2018
 7. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  Posty:
  1 135
  Otrzymane Polubienia:
  4 012
  wah, Pestek, xawas and 4 others like this.
 8. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 335
  Otrzymane Polubienia:
  3 499
  [​IMG]

  Dla niezorientowanych, Cenckiewicz ma dziadka UB-ka... tyle, że ze strony ojca, a był wychowywany przez samotną matkę.
   
  wah, xawas, Racibor and 2 others like this.
 9. Redrum

  Redrum Active Member

  Posty:
  293
  Otrzymane Polubienia:
  55
  Można dowiedzieć się coś więcej o "żydowskości" PiSu?

  Delikatnie mówiąc raczej nie.

  <citation needed>

  Nie tyle uzasadnieniem, co jego skutki w postaci reparacji finansowych i zmiany opinii publicznej o bliskowschodniej społeczności Żydów dały lepsze warunki pod jego stworzenie. A państwo tak czy owak powstałoby.
   
 10. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  871
  Otrzymane Polubienia:
  2 587
  Z cyklu "Poznaj pisowskiego komuszka"
  Marcin Wolski
  Za Wiki
  Debiutował w 1966 w piśmie „Szpilki”. Publikował również w „Żołnierzu Wolności”, organie propagandowym Ludowego Wojska Polskiego, m.in. szopkę noworoczną krytykującą państwa Zachodu i Izrael w związku z wojną sześciodniową (..) W latach 1975–1981 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, od 1980 był sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej Programu III PR[4]. Podczas stanu wojennego zwolniony z pracy z zakazem zatrudnienia w mediach, jednak jego skecze i słuchowiska regularnie pojawiały się w audycji Powtórka z rozrywki. Twórca opozycyjnego kabaretu objazdowego. W latach 1993–1995 był członkiem Rady ds. Mediów przy prezydencie Lechu Wałęsie.
   
  snajper, Claude mOnet, wah and 5 others like this.
 11. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  6 981
  Otrzymane Polubienia:
  11 021
  Proizraelski, prożydowski, żydowski.... antysemici zazwyczaj nie są zbyt precyzyjni. Wpisz "pis proizraelski" w Google i patrz tylko na nagłówki mediów związanych z obecnym rezimem

  Pewnie to aluzja do ustaw norymberskich w porównaniu z obecnym stanem prawnym w Izraelu. Izrael jest w pewnym sensie bardziej państwem nacjonalistycznym niż była III Rzesza. O ile nacjonalizm jako podstawa państwowosci jest już passe w Europie od czasu II WŚ, to syjonizm izraelski pozostał jakby reliktem ideologii z przełomu XIX/XX wieku obecnym w wieku XXI.
   
 12. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  Posty:
  1 135
  Otrzymane Polubienia:
  4 012
 13. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 332
  Otrzymane Polubienia:
  3 975
  że niby Izrael podpisał się i zdeklarował że coś będzie robił a tego nie zrobił? albo że czegoś nie będzie robił i to zrobił?
   
  Eli-minator likes this.
 14. xawas

  xawas Guest

  Będzie piątka Morawieckiego.

  Pięć propozycji programowych to dwa pomysły podatkowe, dwie propozycje społeczne i jedna dotycząca dróg lokalnych. Morawiecki zapowiedział obniżenie CIT do 9 procent. Po drugie, ma zostać wprowadzony nowy sposób płacenia ZUS dla małych przedsiębiorców. - ZUS będzie bardziej proporcjonalny przy niższych dochodach, do wysokości 2,5-krotności wynagrodzenia minimalnego - stwierdził premier.

  Trzecia propozycja dotyczy programu nazwanego Dobry Start. - Chcemy, aby każde dziecko w wieku szkolnym otrzymywało przed rozpoczęciem roku szkolnego 300 złotych - powiedział szef rządu. Czwarta propozycja dotyczy programu Dostępność Plus, czyli 23 miliardów złotych przeznaczonych dla seniorów. Piąta propozycja to fundusz na drogi lokalne. - Już w tym roku przeznaczamy prawie 1,5 miliarda złotych na drogi gminne i powiatowe. Utworzymy specjalny fundusz tej jesieni na co najmniej 5 miliardów złotych, które na 18 miesięcy będą wielkim zastrzykiem finansowym dla naprawy - powiedział Morawiecki. - Zrobimy wszystko, by prawo było równe dla każdego, Polska ma być krajem takich samych możliwości i równych szans dla wszystkich - mówił Morawiecki.

  Morawiecki podkreślał, że filozofia rządzenia poprzedniej ekipy to było "nie da się". - Zrealizowaliśmy przez ostatnie 2,5 roku więcej niż przez ostatnie 8 lat, więcej niż w ostatnich dekadach. Ale na realizacje naszego programu potrzeba więcej niż 2,5 roku - dodał premier. - Wcześniej rządzili ludzie, którzy mieli kamień zamiast serca dla polskich przedsiębiorców i oni mają tylko jeden program, ten program nazywa się anty-PiS. My też mamy jeden program – on nazywa się Polska - mówił o opozycji Morawiecki.
  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/180419617-Konwencja-PiS-Bedzie-piatka-Morawieckiego.html

  "Aby uczynić z ludzi niewolników, należy dać im pieniądze, których nie zarobili" - James Cook
   
  snajper, wah, Pestek and 1 other person like this.
 15. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  871
  Otrzymane Polubienia:
  2 587
  [​IMG]
  https://wpolityce.pl/polityka/17305...wie-dzieci-powinni-miec-wieksza-sile-wyborcza

  Ja tam jestem otwarty na różne pomysły i ogólna koncepcja głosowania ważonego mi odpowiada. Jednak rozumowanie towarzysza Gowina jest niepoprawne, ponieważ przez ostatnich 30 lat osoby płodzące dzieci głosowały identycznie jak reszta.

  Poseł Sanocki
   
  Last edited: 15 Kwiecień 2018
  snajper, wah and kr2y510 like this.
 16. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 261
  Otrzymane Polubienia:
  5 749
  Poseł Sanocki parę dni temu głosował za nacjonalizacją ratownictwa medycznego, prywatne firmy idą na bruk. Kolejny, który udaje wolnościowca, jedno mówi, a robi dokładnie na odwrót

  [​IMG]
   
  Claude mOnet, luke27 and inho like this.
 17. libertarianin.tom

  libertarianin.tom Dogmatyczny anarcho-kapitalista

  Posty:
  2 343
  Otrzymane Polubienia:
  4 489
  I oczywiscie Liroy tez za nacjonalizacja. Jak kto w jednej sprawie bolszewik (zmuszanie do grania polskich piosenek w radiu) to i w innych tez. Nie pomylilem sie co do tego skurwysyna.
   
  woolybully likes this.
 18. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 335
  Otrzymane Polubienia:
  3 499
 19. libertarianin.tom

  libertarianin.tom Dogmatyczny anarcho-kapitalista

  Posty:
  2 343
  Otrzymane Polubienia:
  4 489
 20. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  871
  Otrzymane Polubienia:
  2 587
  Towarzysz Morawiecki dostał serum prawdy

   
  snajper, tomky, tomkiewicz and 10 others like this.

Udostępnij Tą Stronę

 1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje