Rządy Prawa i Sprawiedliwości

tolep

five miles out
8 556
15 441
A co to za rozwadnianie postawy wolnościowej? Nie, nie zgadzamy się na zakaz i tyle. Ten sam zakaz na poziomie gminy jest takim samym zamordyzmem, jak na poziomie kraju.

Każdy ma jakiegoś bzika ;)

fc-barcelona-logo.jpg
 

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
A co to za rozwadnianie postawy wolnościowej? Nie, nie zgadzamy się na zakaz i tyle. Ten sam zakaz na poziomie gminy jest takim samym zamordyzmem, jak na poziomie kraju.
Bo się nie zgadzamy. Otwartość na debatę i dyskusję nie jest rozwadnianiem w moim odczuciu, a pokazaniem, że decentralizacja i subsydiarność są ważnymi wartościami.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Decentralizacja jest warunkiem koniecznym wolności, ale nie jest warunkiem wystarczającym.
p => q (q warunek konieczny dla p)
Jeśli jest centralizacja, to pewien ośrodek woli decyduje o innych z definicji, a decydowanie o innych odbiera im wolność. To się ogólnie sprawdza, ale mmay kontrprzykład: gdy Niemcy były podzielone na masę państewek, to istniały między nimi cła. Zjednoczenie Niemiec zniosło cła, a więc wolność handlu wzrosła. Centralizacja zaprowadziła jednak do III Rzeszy, a już lepsze małe państewka okładające się cłami niż III Rzesza. Z tego powodu dystansuję się wobec ideologów globalizmu. Wolę cła niż kulę w łeb, a każdy system centralizacji prowadzi do świata w którym jeden skurwiel wydaje wyroki wg. własnego widzimisię. PiS jest oczywiście za centralizacją globalną. Obydwa karły (ten który bezcześci Wawel i ten który jeszcze dycha) popierały m.in. stworzenie jednej armii europejskiej, jednej polityki energetycznej itd. To są rasowi wykonawcy zachipowanego NWO. Nie rozumiem jak się udało ich nadmuchać do miana eurosceptyków, nacjozjebanych katoli itd. Nie potrafię wczuć się w leminga. Widze gówno i mówię gówno, nawet gdy 100 razy usłyszę słowo "fiołek".
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Rząd światowy I tak nie jest możliwy dopóki nie pojawią się kosmici na radarach. To nie jest nawet kwestia wykonalności technicznej, a haselko "władza bliżej obywateli" brzmi w moich uszach bardzo niesympatycznie.

Czy takie WTO to przykład "globalizacji'? Jeśli tak, to ja poproszę, bez popitki. Czy secesja wyszła na dobre kilkudziesięciu koloniom afrykańskim? Minęło pół wieku i ostateczna odpowiedź nadeszła w postaci chińskich kolonizatorow którzy do Afryki właśnie przychodzą już nie tylko w postaci dobrych wujkow z forsą

http://www.businessinsider.com/chinas-growing-role-in-africa-2017-8?IR=T
 
A

Antoni Wiech

Guest
"PiS-PO jedno zło?". Okazuje się, że PiS genialnie sprawdza się w roli realizatora postulatów razistów:


Zalecam bardzo mocno wklejać to opracowanie na stronie fb razemowców. Będzie doprowadzać ich to do furii i bardzo dobrze! Ja dostałem już dwa bany (dwa różne konta) za regularne ich dojeżdżanie, więc wszystko teraz w Waszych rękach! :D

I nie dajcie sobie wmówić, że nie warto im walić po oczach takimi informacjami. Warto! :D

Ps. Oczywiście bombarding na stronach PiS też jest wskazany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Kod:
https://www.facebook.com/libertarianskie/photos/a.312833595510455.1073741826.312429465550868/1537408563052946/?type=3
 

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
Zalecam bardzo mocno wklejać to opracowanie na stronie fb razemowców. Będzie doprowadzać ich to do furii i bardzo dobrze! Ja dostałem już dwa bany (dwa różne konta) za regularne ich dojeżdżanie, więc wszystko teraz w Waszych rękach! :D

I nie dajcie sobie wmówić, że nie warto im walić po oczach takimi informacjami. Warto! :D

Ps. Oczywiście bombarding na stronach PiS też jest wskazany.
Raziści właśnie bardzo się z tego cieszą, wskazując, że PiS realizuje ich najlepsze pomysły i jednocześnie pokazują, że mają realne postulaty :D

@inho tutaj masz link bezpośredni: http://slib.pl/razem-z-pis/
 
A

Antoni Wiech

Guest
Poczytaj komentarze pod wpisem na fanpejdżu i zobacz na udostępnienia wpisu przez razistów a sam się przekonasz.
Fanpejdźu SL? Znalazłem tylko jeden komentarz w tym stylu i nie wiem czy to członka RAZEM. Ale spoko, stworzę trzecie konto i wrzucę im to info na stronę. Zobaczymy jak zareagują.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Znana jest już odpowiedź genialnego taktyka, prezesa Jarosława Kaczyńskiego, na ostatnie gorsze wyniki PiS w sondażach. :D


Tu raczej bezpośrednio chodzi o "aferę" z tymi różnymi nagrodami dla urzędników ministerstwa. I co by nie mówić Jarek bardzo dobrze kombinuje. Bo PO już zorganizowała jakiś konwój wstydu, a tu wbito im haka. Co prawda ministrowie to nie posłowie, ale przekaz jest wyraźny.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Dwie wiadomości związane z jachtami. Aby pływać mógł ktoś

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...dzy-na-jacht-promujacy-polske-za-sterami.html

podatki zapłacić musi ktoś inny:
https://wiadomosci.wp.pl/ujawnil-si...rtow-planuja-zwijac-interes-6237201677792897a

a przy okazji....co to k jest ta polska fundacja narodowa!? Skromny budżet na start 100 milionów i rocznie 50 milionów na "promowanie" Polski za granicą.


Widzowie TVPIS dostają instrukcje kiedy obrażono ich inteligencję, inaczej nie będą wiedzieli czy ich inteligencja została obrażona czy nie :).
 
Do góry Bottom