Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Max J.

Well-Known Member
416
448
w długiej perspektywie narażenie, że moi odlegli potomkowie dopuszczą się zoofilii i spłodzą metysów z rasami których średnie IQ nadaje się do pasania krów.

Jakie to libertariańskie z twojej strony, och, ach. "Narodowy-libertarianizm" - lmao. :D


Czyli również w przypadku, gdyby PO przyklepała np. 10 milionów zamiast 7 tys.? Nie wydaje mi się. Czasem warto ponieść koszt wycofania się ze złej umowy.

Pod warunkiem, że robi się to mądrze. Praktyka pokazuje, że mogli przyjąć te kilka setek, które pewnie wyjechałyby, a wtedy mogliby zwołać "pilny szczyt', na którym poskarżyliby się, że Polacy pomagają, a potrzebujący tej pomocy nie chcą, w związku z czym mogliby negocjować umowę. Ale PiSdzielce i ich sympatycy są zbyt tępi żeby zrobić biznesowy deal.
Lepiej machać szabelką z czego nic konstruktywnego nie wynika, a przy tym pokazuje się wszystkim wokół, że nie warto z "powstałymi z kolan" w ogóle rozmawiać, bo i tak cię osrają, kiedy wiatr źle zawieje. Nic tylko bić brawo, Kreml się cieszy, ale przecież taki jest plan PiS.
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
Argument wysunięty przez tę dziennikarke na początku jest miażdżący jak dla mnie. Inna kultura polityczna. Trzeba było przyjąć te 7000 i pozwolić im po cichu spierdolić do Niemiec.

Absolutnie nie.
Zgodnie z moimi przewidywaniami, które gdzieś nawet na forum umieściłem UE chciała następne tysiące ładować automatycznie do krajów, które podpisały pierwotną umowę o relokacji.
Dokładnie chcieli zrobić to co napisałem: skoro się już raz zgodziłeś żebyśmy ci nasrali na środku salonu, to znaczy, że nie będzie ci to w żadnym wypadku też przeszkadzać w przyszłości, żebyśmy walili najbardziej śmierdzącą kupę na twojej kanapie kiedy tylko chcemy.
Część "uchodźców" by została i robili by swoje.
Pierdolę umowy podpisane przez rząd marionetkowy kopacz.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Pod warunkiem, że robi się to mądrze. Praktyka pokazuje, że mogli przyjąć te kilka setek, które pewnie wyjechałyby, a wtedy mogliby zwołać "pilny szczyt', na którym poskarżyliby się, że Polacy pomagają, a potrzebujący tej pomocy nie chcą, w związku z czym mogliby negocjować umowę.
Tak, ale pod warunkiem, że umawiasz się z rozumnym i honorowym partnerem. Lewicowa międzynarodówka prze do realizacji swojego planu przeobrażenia Europy z powodów ideologicznych i to jest gra bez konkretnych zasad. Argumenty dostosowują do własnych celów i nic innego się nie liczy. Nie wierz w to, że UE zrobiłaby choć pół kroku w tył. Polska dostała by karę za nieupilnowanie "uchodźców", do umowy dowalono by kolejną pulę x-razy większą, tak jak pisze @tomky powyżej i jechaliby z dokładnie tą samą narracją, że w Polsce ksenofobia, islamofobia, izolacjonizm, machanie szabelką itd. Zresztą czemu mieliby tego nie robić, skoro zadziałało za pierwszym razem?
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Czyli również w przypadku, gdyby PO przyklepała np. 10 milionów zamiast 7 tys.? Nie wydaje mi się
Mnie też. Ale to było 7 tysięcy. Za których utrzymanie płaciłaby Unia. W dodatku ich odciski palców mogłyby się zgubić z powodu wirusa w komputerze.
 

Max J.

Well-Known Member
416
448
Tak, ale pod warunkiem, że umawiasz się z rozumnym i honorowym partnerem. Lewicowa międzynarodówka prze do realizacji swojego planu przeobrażenia Europy z powodów ideologicznych i to jest gra bez konkretnych zasad. Argumenty dostosowują do własnych celów i nic innego się nie liczy. Nie wierz w to, że UE zrobiłaby choć pół kroku w tył. Polska dostała by karę za nieupilnowanie "uchodźców", do umowy dowalono by kolejną pulę x-razy większą, tak jak pisze @tomky powyżej i jechaliby z dokładnie tą samą narracją, że w Polsce ksenofobia, islamofobia, izolacjonizm, machanie szabelką itd. Zresztą czemu mieliby tego nie robić, skoro zadziałało za pierwszym razem?

To dlaczego Szwecja i Dania kiedy otwarcie oświadczyły, że nie mogą już więcej przyjąć to nikt im nie zarzucał złej woli? Czy może zarzucali (poprzyj to artykułem)? Dania nawet rozważa budową płotu na granicy z Niemcami (podobno). Piszesz, że mam w to nie wierzyć, a gdzie ja napisałem, że wierzę, a każesz mi wierzyć, że na pewno było by tak jak PiSdzielce mówią. No serio? Mam nie wierzyć UE, ale narracji PiS mam wierzyć? A od kiedy to PiS przestał opierać się na kłamstwie?

<Polska dostała by karę za nieupilnowanie "uchodźców">

Na jakiej podstawie? Jest taki zapis w deklaracji, którą podpisano? Czy Niemcy dostali karę za "nieupilnowanie" kilku set tysięcy uchodźców? Czy Grecja dostała karę za wypuszczenie uchodźców na północ albo Włosi?


<Zresztą czemu mieliby tego nie robić, skoro zadziałało za pierwszym razem?>

A zrobili tak? Nie sądzę.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Jakie to libertariańskie z twojej strony, och, ach. "Narodowy-libertarianizm" - lmao.

Jak widzę promujesz definicję "prawdziwego liba", który musi mieć dokładnie takie cechy jakie tobie pasują. och, ach, jakie to libertariańskie. "lewicowy libertarianizm" - :)
To są po prostu fakty. W środkowej Afryce średnie IQ jest poniżej 70, na Bliskim Wschodzie poniżej 90, a w Hong Kongu 105. Życzyłbym sobie aby do Europy przyjeżdżali ludzie na naszym poziomie albo lepsi. Gorszych nam nie trzeba, a już na pewno nie powinniśmy się z nimi integrować genetycznie, bo sami się przez to zdegenerujemy. Ktoś ustalający migrację TURBO z rejonów gdzie mieszka słaby meteriał ludzki miał w tym złowrogi cel. Ja bardzo rzadko spotykam Azjatów, a murzynów na okrągło. Mam sąsiadów murzynów. Jest tego coraz więcej.

Mylisz po prostu libertarianizm z nihilizmem. Kelthuz (którego ogólnie nie darzę sympatią) w jednym z filmików podsumował raz celnie "libertariańskiego" zboczka który pod płaszczykiem wolności promował obnoszenie się ze swoją seksualnością. Bo wolność! Permisywizm to nie libertarianizm. Masz prawo być zboczkiem, a ja mam prawo publicznie dystansować się do tego wyboru.
To co napisałeś brzmi jak:
Jasiu nie myśl w kategoriach przyszłości swojej cywilizacji a nawet swoich wnuków, bo nie będziesz libertarianinem. :)
Wybacz, ale ja w tych kategoriach będę myślał. Zabierzesz mi odznakę? :D
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
Dla ludków z krótką pamięcią.

Podchody do automatycznego systemu relokacji zaczęły się ponad rok temu.

News z 4 maja 2016r.
"Nowe regulacje, które Komisja Europejska chce wprowadzić do Konwencji dublińskiej stworzą automatyczny system uruchamiany za każdym razem, gdy do Europy napłynie większa liczba osób ubiegających się do azyl. Ludzie ci, w oparciu o system kwot liczonych na podstawie populacji i PKB każdego z krajów, będą rozsyłani po państwach członkowskich. Państwa, które nie będą chciały przyjmować azylantów, będą zmuszone do zapłaty 250 tys. euro za każdą z osób. Ponadto, zmiany zakładają uproszczenie procedur przyznawania azylu"

https://www.wprost.pl/10005704/Timm...-grozic-ponad-poltora-miliarda-euro-kary.html

=====================

i temat cały czas jest podnoszony przez euro-lewactwo:

https://free-group.eu/2017/03/14/pa...eece-easo-reform-libe-debates-on-march-92017/

edit: Mój proroczy post z kwietnia 2015r niestety się sprawdził i w sumie nie wiadomo czym się to jeszcze skończy.

"...To nie jest jednorazowa dostawa, tak więc początkowa liczba nie ma znaczenia.
Na początek wpakują ci np. 100, uznają że ci odpowiada, i będą powoli zwiększać kontyngenty.
Zgodzisz się raz, już Niemiaszki potem nie odpuszczą."

https://libertarianizm.net/threads/...o-zaplaci-unii-europejskiej.5870/#post-146124
 
Ostatnia edycja:

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Ci ludzie są chorzy. Są jak dysfunkcyjni rodzice. 5 tka dzieci, siedzą na zasiłku, ale co tam, zrobimy sobie 6 te i zaprosimy rodzinę na dwa miesiące i wciśniemy ich do pokoju Krzysia. O szabrze owoców i kradzieży cielaka sąsiada pod groźbą zamknięcia w piwnicy nie wspomnę. Kompletny brak umiejętności stawiania granic. Banda nałogowców i kryminalistów.
 

novicar

Member
51
183
Ten, że to Polska podpisała. Poważne państwo wywiązuje się z umów.
A porozumienie było tylko na te 7. Następnych już można było nie podpisać.


http://natemat.pl/154243,parafia-pr...smy-im-mieszkanie-i-oferte-pracy-to-niepojete

Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Śremie kilka tygodni temu przyjęła rodzinę chrześcijańskich uchodźców z Syrii. Proboszcz postarał się o mieszkanie na nowym osiedlu, wyżywienie, szkołę dla dzieci, a także oferty pracy dla dorosłych. Niestety – Syryjczycy w ostatnią niedzielę pod osłoną nocy wyjechali do Niemiec. – Bez słowa. A daliśmy im tyle pomocy.... Teraz mamy nauczkę na przyszłość – mówi naTemat ksiądz proboszcz Ryszard Adamczak.
Chwała Panu! Alleluja!
 

novicar

Member
51
183
Poważne państwo realizuje swoją politykę. Gdyby USA wywiązywały się z umów z Indianami, to byłyby dziś zapyziałą prowincją, której nikt nie traktuje poważnie. Michalkiewicz w swoich felietonach lubi posługiwać się terminem "państwo poważne" co oznacza przebiegłe, silne i skurwysyńskie.

Natomiast jako obywatel mam gdzieś umowy podpisane w moim imieniu przez jakiegoś zdradzieckiego śmiecia z imperium które za swój cel postawiło sobie zniszczenie mnie na różne subtelne sposoby, tj.
  • zagwarantowanie, że moi potomkowie będą spłacać odsetki od zaciągniętych przez państwo kredytów
  • ubogacenie mojej społeczności mentami z Afryki i zmuszenie mnie do szukania enklaw w moim - kurwa - własnym kraju.
  • w długiej perspektywie narażenie, że moi odlegli potomkowie dopuszczą się zoofilii i spłodzą metysów z rasami których średnie IQ nadaje się do pasania krów.
W poważnym kraju Kopacz zostałaby po prostu powieszona po sprawiedliwym procesie, a kraj opuściłby Unię do czasu aż komisarze ludowi ochłoną.
Słowa prawdy
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Chuja tam. Bo jak przyjdzie do władzy (hipotetycznie) jakiś mniej zjebany rząd, to chciałbym żeby umowy które on podpisze były honorowane
A gdy państwo jest niepowazne, to nikt z takim rządem nie będzie chciałnegocjowac "bo przyjdzie następny i zmieni zdanie"
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Nie wszystkie porozumienia międzypaństwowe są złe. Pierwsze z brzegu: układy o wolnym handlu.
Tak, ale to jest przecież stan naturalny - można powiedzieć, że umowa o wolnym handlu powstaje wtedy, gdy dwa rządy dogadają się, że łaskawie zniosą nałożone przez siebie ograniczenia. ;)
 

Max J.

Well-Known Member
416
448
Nie wierz ani eu, ani pis. Coś jest prawdą, bądź nie, obojętnie od tego, kto to głosi. ;)

Nie napisałem, że wierzę komukolwiek. Po prostu prostacka postawa obecnego reżimu niczego nie rozwiązuje. Problem z imigrantami nie zniknie po wypowiedzeniu zaklęcia: Wypierdalać!


Jak widzę promujesz definicję "prawdziwego liba", który musi mieć dokładnie takie cechy jakie tobie pasują. och, ach, jakie to libertariańskie. "lewicowy libertarianizm"

Oczywiście, że nie, lol, proszę czytać uważnie, a nie rzucać projekcjami. :D A, i sorry, myślałem, że jesteś libem, dlatego napisałem "libertarianizm". W twoim przypadku wystarczy tylko 'narodowiec". :D

Wytłumacz mi, co jest libertariańskiego w mówieniu swoim potomkom z kim mają się krzyżować? Czaisz, czy mam napisać to jaśniej? :D To, że Doman ma jakieś swoje demony, które go opętały to nie znaczy, że jego potomkowie będą zoofilami, nie spłodzą Murzyna-żyda albo, że będą debilami tylko dlatego, że są czarni. To są twoje projekcje.



Ale zacytuj te artykuły mówiące o automatycznym rozdziale uchodźców. Podałeś odnośnik do sprawozdania. Załączam odsyłacz do dokumentu z poprawkami, którego dot. ta dyskusja. Cytuj.
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
ubogacenie mojej społeczności mentami z Afryki i zmuszenie mnie do szukania enklaw w moim - kurwa - własnym kraju.
ah to twoj kraj bo co? masz go na wlasnosc?

w długiej perspektywie narażenie, że moi odlegli potomkowie dopuszczą się zoofilii i spłodzą metysów z rasami których średnie IQ nadaje się do pasania krów.
ah czyli winisz panstwo za wolne wybory wolnych ludzi?
 
Do góry Bottom