1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Ciek, 26 Październik 2015.

 1. pawel-l

  pawel-l Ⓐ hultaj

  Posty:
  1 835
  Polubienia:
  6 538
  Uwielbiam zapach hipokryzji o poranku
  [​IMG]
   
 2. sabat

  sabat Well-Known Member

  Posty:
  569
  Polubienia:
  1 323
  Kaczyński zapowiedział "piątkę plus"
  Podkreślił, że "Prawo i Sprawiedliwość jest partią wolności". Dobre prawo, równe dla wszystkich prawo, plus sprawiedliwość równa się wolność - dodał

  Od dzisiaj nie będziemy mówili o "piątce PiS", będziemy mówili o "piątce plus - mówił prezes PiS.

  https://www.rmf24.pl/fakty/polska/n...e=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Oho co się teraz będzie działo uwolnią nas od kasy z OFE i wszyscy na pis będa głosować.
   
  Ostatnia edycja: 30 Marzec 2019
  snajper, wah i Eli-minator lubią to.
 3. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 873
  Dwa newsy:

  1. Zaczynają krążyć plotki, że PiS chce zrobić luzowanie ilościowe, ale nie to złe które napompowało banię na Wall Street ale "dobre" - bezpośredni helikopter dla ludu :). Niedobrze jest, że pieniadz emituje monopolistyczna mafia która potem "pożycza" rządom i tworzy sobie pompę do budowy różnych Fejsbuków od zera , ale jeśli rząd ma kreować w stylu Wenezueli to dobrobyt od tego nie wzrośnie...

  2. PiS walczy z białym supremasizmem w Europie:

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/rezolucja-pe-przeciw-„afrofobii”-i-na-rzecz-imigracji-z-poparciem-pis/ar-BBVuKeY

  oczywiscie walczy po żydowsku wpisując zanieczyszczanie Europy murzyńskim DNA do konstytucji. Murzyn to znane narzędzie eliminacji białej rasy. To murzyn jest opiewany w żydowskich massmediach, to murzyn jesty cool , to murzyna trzeba bronić, to murzyny są sprowadzane jako..."siła robocza".
  Ewentualnie jeszcze jakieś ciapki, ale pod żadnym pozorem Azjaci z Dalekiego Wschodu. To by przeszkodziło w szybkiejzamianie populacji europejskiej w gówno.

  PS.
  (cieszyłbym się gdyby to jednak była prima aprilis, a ja zrobiłem z siebie histeryka wklejającego szybciej niż myśli. trzymam za to kciuki).
   
  Ostatnia edycja: 1 Kwiecień 2019
  sabat, wah i Król Julian lubią to.
 4. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  Posty:
  1 344
  Polubienia:
  5 588
 5. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  1 253
  Polubienia:
  3 486
 6. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 873
  Firmy taksówkarskie to też pośrednicy, bo podpisują luźne umowy z taksówkarzami. Sierpiński coś zalewa, bo Uber równie dobrze mógłby być korpo taksówkową. Skoro nie chciał, to mu się widać nie opłacało. Skoro nie opłacało, to widać g warte są te taksówkowe przywileje. Powinny po prostu zostać zniesione regulacje w tej materii i już. Tak jak było z Uberem do tej pory to też patologia. W stylu: Kowalski ma ciągłe naloty skarbówki, a amerykańska korpo rżnie głupa zatrudniając "wolontariuszy fundacji". Tylko, żeby to widzieć trzeba naprawdę chcieć normalności a nie tresować nadowiślańskich Indian do komuny w której jest kilka światowych firm. Nestle jedzonko, Uber taksówki, MS desktopy, Google komórki itd. i to wszystko przy wmawianiu, że rynek tak chciał. Ch chciał.
   
 7. wah

  wah Well-Known Member

  Posty:
  935
  Polubienia:
  4 172
  500 zł na każdą krowę i 100 zł na tucznika..

  PiS będzie się starał o dopłaty dla hodowców.

  W swoim przemówieniu Jarosław Kaczyński podkreślił szczególne znaczenie wspierania rolników, którzy hodują zwierzęta "z własnego chowu", stosują w hodowli zwierząt samodzielnie produkowaną paszę i zapewniają zwierzętom dobrostan. Takie gospodarstwa miałyby otrzymać "bardzo poważne wsparcie". - Najmniej 100 złotych od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy, ale może być więcej - stwierdził prezes PiS. Powtórzył to na Twitterze europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk.

  Jarosław Kaczyński nie obiecuje jednak tego rodzaju dopłat z budżetu państwa. Zbigniew Kuźmiuk wyjaśnił to, kiedy u jednego z komentujących pojawiła się refleksja, że to dobry pomysł, o ile wystarczy na niego pieniędzy w budżecie. "To będą środki z II filara WPR [Wspólna Polityka Rolna - red.] (to będzie program unijny)" - wyjaśnił wtedy poseł PiS. Dopłaty takie miałyby obowiązywać od 2021 roku.
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/programu-500-zł-na-każdą-krowę-pis-nie-sfinansuje-z-budżetu-państwa-chodzi-o-fundusze-unijne/ar-BBVGbWy

  Ja bym chciał na kota.
   
  Ostatnia edycja: 7 Kwiecień 2019
 8. wah

  wah Well-Known Member

  Posty:
  935
  Polubienia:
  4 172
  Broniarz: Jesteśmy w dramatycznej sytuacji. Jutro rozpocznie się strajk, jakiego nie pamiętamy od 1993 roku

  – Szkoda, że edukacja nie została ujęta w żadnej piątce Jarosława Kaczyńskiego. Jesteśmy w dramatycznej sytuacji, bo jutro rozpocznie się strajk, jakiego nie pamiętamy od 1993 roku – mówił w TVN24 przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz.
  https://dorzeczy.pl/kraj/99095/Bron...trajk-jakiego-nie-pamietamy-od-1993-roku.html

  Nasz dzielny noblista powiedział:
  „Nauczyciele muszą umrzeć albo zwyciężyć! I ani kroku w tył! Nawet o milimetr!"
   
  snajper i Claude mOnet lubią to.
 9. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 873
  Sakiewicz: Protestów ws. ustawy 447 nie należy organizować, bo to pokazuje naszą słabość, a nie siłę

  [btw. czy Skowroński z radia WNET wyjaśnił w końcu kasę ze SKOK? ]

  Ustawa dotyczy monitorowania przez amerykański rząd zwrotu mienia żydowskiego (nie, wcale żydostwo nie rządzi w USA, to teoria spiskowa) , a więc wygląda tak jakby jakiś typ na ulicy podszedł i spoglądał ci w oczy, pytał skąd jesteś, obwąchiwał.... Organizacje żydowskie wymieniały kiedyś 65mld$, teraz dochodzą do 300mld$. Biorąc pod uwagę doświadczenia szwajcarskich bankierów i samowolkę żydostwa w Palestynie, naciski mogą dotyczyć urojonych roszczeń, mogą być silne, brutalne i skuteczne. Sakiewicz apeluje aby nie protestować, bo to protest oznacza słabość. Rozumie ktoś jego logikę? Pokrętna logika Sakiewicza nie spotkała się z życzliwym przyjęciem, bo typ został zaminusowany na YT. W mojej opinii kontrastuje ona również z regularnymi protestami pod rosyjską ambasadą. Tu pewnie dla odmiany pokazywali "siłę". Urządzali je m.in.
  - z okazji rocznicy 17 września,
  - solidaryzując się z rządem w Kijowie
  - domagając zwrotu Tupolewa
  - domagając się ukarania winnych rzekomego zamachu w Smoleńsku.
  - zapalając znicze ku pamięci Borysa Niemcowa (wyjątkowej kanalii nawiasem mówiąc odjebanej gdy była na politycznej emeryturze, więc pewnie przez swoich, bo odjebka została wykorzystana propagandowo. To jest taki swoisty recycling śmiecia ludzkiego)
  itd.
  Najbliższa demonstracja klubów GP odbędzie się 9 kwietnia. Tematem znowu będzie "zamach".

  Kołodziejczak w TV Republika.


  Tutaj z kolei skompromitował się inny pisiorski agitator, wyjątkowo napastliwy i agresywny buc, który chciał masakrować, a sam został rozdeptany przez rolnika niczym karaluch. I to został rozdeptany z klasą.
  Przy okajzi ciekawa obserwacja. Jak widać pisiory w ogóle nie operują w kategoriach przepływów finansowych. tzn. ich nie interesuje zarobek rolników uzyskany na ich działalności operacyjnej np. dzięki zdobyciu zagranicznych rynków, zwalczeniu nieuczciwej konkurencji itd. ale chętnie rzucą rolnikom kilka stówek socjalu za świnkę, za krówkę. Tucznik+, krowa+... Takie perpetuum mobile. Obywatele będą sobie leżeć, płodzić dzieci, hodować świnkę itd. a kasa z helikoptera im spadnie na głowy.
   
 10. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  Posty:
  903
  Polubienia:
  1 543
  SKOK Wołomin oraz SBRzR to były pralnie pieniędzy dla ss (mafie, służby, loże), siniaki przynosiły miliony do tych banków za kilka stówek. Fakt faktem kilku ludzi potraciło sporo kasy (jednak były gwarancje bankowe do 400k zł!). Skowroński chyba zarobił na tym (jeśli nie spłacił kredytu) ze 40.000zł, więc kwota bardzo niska. Zapytajmy siebie jak zrobić aby w Polsce był wolny rynek i większa wolność a nie cały czas naparzać w cwaniaków, którzy korzystają z zastanej sytuacji. Sam jakbym miał szanse dostać kasę od polskich ss na stworzenie większych mediów, bym w to wszedł - tyle, że ss wiedzą kim jestem, że kasę bym wziął a robił i tak swoje na granicy umowy z ss.

  Więc @Doman nie bój nic, z Twojej kasy na to nie poszło. Chodziło tutaj praktycznie tylko o wypranie kasy, a nie zabranie jej emerytom i rencistom...
   
 11. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 585
  Polubienia:
  4 530
  Nikt kredytów nie umarza w takiej sytuacji, więc nie "oskarżajmy" Skowrońskiego.
   
 12. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  Posty:
  903
  Polubienia:
  1 543
  Ani red. Skowroński nie przedstawił dowodów na spłatę ani nie pozwał red. Mossakowskiego za domniemane pomówienia. Minęło już prawie 6 miechów od zarzutów publicznych... Do 1. lipca 2017 nie spłacił!  Co do nie umarzania zaległych kredytów to nie byłbym taki pewny, czy syndyk wszystkiego dopilnuje, szczególnie, że siniaki o swoje nie walczą...
   
  snajper lubi to.
 13. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 725
  to patologia że nie wszystkie firmy mają naloty skarbówki? to patologia że przestrzega się prawa? pewnie jak na lotnisku wybierają co dziesiątego do kontroli osobistej z macaniem to ty tupiesz nogą bo to patologia że nie wszystkich tak prześwietlają?
   
  tolep lubi to.
 14. Slavic

  Slavic Gdańszczanin

  Posty:
  280
  Polubienia:
  587
  Rząd "czasowo wyłączy" Ubera? Ministrowie będą o tym rozmawiać na wtorkowym posiedzeniu

  Rząd rozważy możliwość czasowego wyłączenia aplikacji do zamawiania przejazdów, takich jak Uber. Ma się tym zająć na wtorkowym posiedzeniu. Taksówkarze zawiesili protest do godziny 14. Wtedy Rada Ministrów ma przedstawić im stanowisko w sprawie postulatów protestujących.

  Taksówkarze protestowali 8 kwietnia w Warszawie pod hasłem "Stop nielegalnym przewozom".

  Rząd ma rozważyć możliwość czasowego wyłączenia aplikacji takich firm jak Uber czy Bolt, do czasu uregulowania ich funkcjonowania nową ustawą. Ministrowie mają też ustosunkować się do postulatu utrzymania egzaminów z topografii oraz wprowadzenia jednej licencji, jak również egzekwowania obowiązującego prawa w zakresie przewozu osób.

  Socjalizm zabija bo się bandzie jełopów nie podoba konkurencja
   
  luke27, The Silence i pawlis lubią to.
 15. libertarianin.tom

  libertarianin.tom akapowy dogmatyk

  Posty:
  2 603
  Polubienia:
  5 711
  Po cholere egzamin z topografii jak kazdy ma GPS w komorce!? Pojeby!
   
  wah, sabat, inho oraz 5 uzytkowników lubi to.
 16. sabat

  sabat Well-Known Member

  Posty:
  569
  Polubienia:
  1 323
  Będą oczyszczać kraj z niegodnych ludzi!

  - Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej - powiedział senator PiS Grzegorz Bierecki podczas obchodów 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej.
  https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedl...o-oczyszczeniu-Polski-z-niegodnych-ludzi.html
  A szczegóły gdzie jak będą to robić technologie???
   
  wah lubi to.
 17. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 725
  proste- janusze boją się konkurencji, podobnie jest w innych zawodach
   
 18. wah

  wah Well-Known Member

  Posty:
  935
  Polubienia:
  4 172
  Rząd wprowadzi nowe podatki i uszczelni obecne.

  PiS wprowadzi nowe podatki, jak opłata cyfrowa. Uszczelni opłatę recyklingową i podwyższy akcyzę.

  Ministerstwo Finansów zaprezentowało pomysły wzmocnienia finansów państwa. Rząd chce w 2020 r. uszczelnić opłatę recyklingową, wprowadzić podatek cyfrowy, podwyższyć akcyzę i wrócić do pomysłu zniesienia 30-krotności ZUS-u, co masowo oprotestowały organizacje pracodawców. Resort ma w planach także opodatkować płyn do papierosów elektronicznych i wyrobów nowatorskich.

  Rząd szuka pieniędzy na transfery socjalne PiS, w tym ten najbardziej obciążający finanse naszego kraju, czyli "piątkę Kaczyńskiego".

  https://businessinsider.com.pl/fina...tki-pis-akcyza-w-gore-podatek-cyfrowy/vh5e2we
   
 19. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 130
  Polubienia:
  20 363
  Operetki ciąg dalszy.

  Skurwysyny z PiS i tyle.
   
 20. Jaranek

  Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

  Posty:
  2 263
  Polubienia:
  7 730
  Sędzia ich wkręcił. Od 0:56 słychać jak mówi: " posiedzenie odbywa się z wyłączeniem jawności i nie decyduje o tym przewodniczący składu tylko ustawodawca w art. 95 b kp.k.".

  Jednak zgodnie z art. 95 b k.p.k. "Posiedzenie odbywa się z wyłączeniem jawności, chyba że ustawa stanowi inaczej albo prezes sądu lub sąd zarządzi inaczej.". Skoro zażalenie na przeszukanie sąd rozpoznaje w składzie jednoosobowym to gość nie jest żadnym "przewodniczącym składu" jak sam się określił tylko sądem rozpoznającym zażalenie i jak najbardziej mógł zarządzić jawność posiedzenia. Tylko nie chciał.
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.