1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Ciek, 26 Październik 2015.

 1. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 275
  Polubienia:
  19 797
  PiSowski rząd wylobbował zakaz wjazdu do Strefy Schengen dla Jareda Taylora. Powód: "szerzenie totalitarnej ideologii":

   
 2. Gekon

  Gekon Libertariański Reptilianin

  Posty:
  392
  Polubienia:
  564
  To już nie pierwszy raz gdy polski rząd odwala takie rzeczy. Wcześniej załatwili zakaz wstępu do Schengen Richardowi Spencerowi i jakiemuś burskiemu aktywiście z RPA, którego nazwiska w tym momencie zapomniałem
   
  Ostatnia edycja: 20 Kwiecień 2019
  nazimno, wah, luke27 oraz 2 uzytkowników lubi to.
 3. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 721
  czyli jak popieram Żydów to jestem Żydem? to takie proste? cała procedura konwersji z nauką języka, religii i obrzezaniem niepotrzebna?
   
  tolep lubi to.
 4. Slavic

  Slavic Wolnorynkowiec

  Posty:
  278
  Polubienia:
  586


  To się nazywa dojebanie do pieca propagandą
   
  wah, sabat, inho oraz 7 uzytkowników lubi to.
 5. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  Posty:
  887
  Polubienia:
  1 521
  osman, Doman, wah oraz 3 uzytkowników lubi to.
 6. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 861
  20 minuta, 55 sekund - Michalkiewicz w konfrontacji z fanami Jarka doznaje załamania intelektualnego.  Faktycznie, pozwoliłem sobie na niewybaczalny brak precyzji. Można jeszcze być szabesgojem jak Bartoszewski, mężem Żydówki jak Duda albo ojcem konwertytki na judaizm jak Donald Trump :). Inna opcja to niewytłumaczalny masochizm, coś w stylu tego kolesia który daje się gryźć i żądlić skolopendrom, stawonogom, pajęczakom i błonkoskrzydłym.  czyli człowiekiem któremu nie przeszkadza np. że żydostwo pruło się teraz z powodu kukły Judasza w Pcimniu Dolnym, ale samo co roku w ramach "radosnego święta Purim" wiesza kukły Hamana symbolizującego złowrogiego goja. Taki rodzaj entuzjasty asymetrycznych stosunków, a mówiąc brzydko - mentalnego cwela który lubi być poniżany.
  W ogóle to już samo poznanie szczegółów "radosnego święta Purim" wystarczy aby nabrać do nich chłodnej rezerwy. No,.... żeby to był sam folklor, to bym traktował jak satanistów popijąjących jabole na cmentarzu po godzinie 22, ale ta sekta potrafiła w 11 września 2001 puścić w telewizjach świata fejka z tańczącymi Palestyńczykami. A wiesz kto wtedy naprawdę tańczył? Kilku kolesi z Mossadu pod WTC. Co oni tam KURWA MAĆ robili? Już samo hasło "taniec" w kontekście 9/11 powinno wzbudzać trwogę.  USA nie powinny tych typków wypuszczać, tylko wziąć na przesłuchanie, rozbić szajkę, i całą tą żydowską V kolumnę przepędzić w 4 wiatry, natomiast Izrael zbombardować. A co mamy? Supermocarstwo płaszczy się przed żydostwem i wchodzi w dupę Izraelowi. No to tyle wynika z tej fascynacji Żydami. Obłążą każdą instytucję, organizację i państwo, a potem przerabiają na swoją korzyść. Żydzi wchodzą do Intela - za jakiś czas Intel przenosi najważniejsze technologie do Izraela. Tak jest od czasów Pentiuma M.

  Kolejna wersja to coś jak Oleksy. Oleksy na jednym z nagrań powiedział, że trzyma z Żydami. Oleksy miał prawdopodobnie dzięki temu ułatwioną karierę, ale nie uwierzę, że Twoje wpisy na forum czyta jakiś rabin prowadzący i że to procentuje, bo się za mało starasz.

  Wracając na chwilę do PiS. Wyciekła ta nieszczęsna notatka w sprawie tajnych negocjacji rządu PiS z międzynarodowym żydostwem w kontekście 447. Okazało się, że ze stroną żydowską negocjował

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Chodorowicz

  Facet który zaczął się uczyć hebrajskiego, posyłał dzieci do żydowskiej szkoły, kilkanaście lat temu obrzucał wyzwiskami Asada (Syria jest w stanie wojny z Izraelem). Za te wyzwiska musiał przeprosić aby móc zostać ambasadorem III RP w Syrii. Po prostu syryjska bezpieka zorientowała się jakiego "polaka" przesyła im "polski" MSZ. Czyli - jak to ironicznie skomentował Michalkiewicz - Chodorowicz negocjował sam ze sobą.

  No ja rozumiem pewną dozę naiwności, otwartości na ludzi itd. ale bez przesady. Sypie się info za info, że PiS to nawet nie agentura Izraela, ale zwyczajni szowiniści żydowscy i spływa to po niektórych jak po kaczce.

  "jeśli chodzi jak kaczka i kwacze jak kaczka, to musi być kaczką".
   
  Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2019
  wah i Claude mOnet lubią to.
 7. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 721
  nie jakiegoś tam złowrogiego goja tylko tyrana

  jakiego fejka?

  skąd info że z mossadu?
   
 8. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 861
  1. Haman był perskim urzędnikiem będącym w opozycji do lobby żydowskiego. W sposób oczywisty w żydowskiej legendzie będzie przedstawiany jako ten Zły który chciał zabijać, ale na szczęście sam został wcześniej zabity. Morał z tej bajki jest taki żeby przeciwników trzymać krótko, jak któryś planuje antyżydowski pucz - wieszać bez pardonu jego i całą rodzinę.
  Poza tym słowo "tyran" w kontekście starożytności jest trochę dziwaczne i trąci współczesnym postrzeganiem świata. Brakuje jeszcze info, że Haman łamał prawa człowieka i został potępiony przez ówczesną międzynarodową opinię publiczną. :)

  2. no choćby w TVP Pieńkowska mówiła wprost, że "Palestyńczycy stoją za zamachami na WTC". W ogóle łopatologia przekazu jest porażająca. "Palestyńczycy cieszą się z tej tragedii, z tego nieszczęścia". Od zamachu nie minąła nawet doba, a TV koncentruje się na Palestyńczykach i ma już filmy jak się radują. Tutaj widać realizację zasady w myśl której pierwszy przekaz koduje się najmocniej. To jest jedna z technik psychomanipulacji.  3. jest w tym filmie który zalinkowałem. Kolesie to typowi agenci, którzy ubezpieczali akcję. Tu masz dodatkowy tekścik na temat tych panów.

  http://www.bibula.com/?p=44195

  robili z WTC to samo co z USS Liberty w 1967.
   
 9. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 861
  Morawiecki posyłał dzieci do żydowskiej szkoły, więc z kim ma się spotykać w USA. Z Polakami?

   
 10. Alu

  Alu Well-Known Member

  Posty:
  3 974
  Polubienia:
  7 143
  Nie ma żadnego dowodu na to, że Żydzi byli agentami Mossadu ani żadnymi innymi agentami, ani tym bardziej, że "ubezpieczali akcje" (zresztą nie wiem jaki byłby sens "ubezpieczania" jebniecia samolotu w wieżowiec).

  Ale wiadomo, byli Żydami więc musieli być częścią spisku bo za wszystkim stoją Żydzi...
   
  Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2019
  tolep i Jaranek lubią to.
 11. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 664
  Polubienia:
  12 706
  Dobre rady zawsze w cenie.

  Stali sobie na dachu budynku własnej firmy w innym stanie (co z tego że niedaleko), gdzie kazdy mógł ich zobaczyć. Zamiast przez dowolne okno z pierdyliona w okolicy które mają dobry widok na WTC. Zastanawiam się, skąd u Ciebie wiedza o tym, jak wygladają typowi agenci (czyi?) którzy ubezpieczają (czy li co robią konkretnie?) akcję. To bardzo podejrzane. Byłes na jakimś kursie dla agentów? Z jakim wynikiem go ukończyłeś?
   
  tosiabunio lubi to.
 12. workingclass

  workingclass Well-Known Member

  Posty:
  1 786
  Polubienia:
  2 809
  Wszystko wskazuje na to, że Doman był na jakimś kursie i dostał dyplom wzorowego typowego propagandzisty.
   
 13. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 109
  Polubienia:
  20 287
  Znalezione na chanie.
  glosuj-na-pis.jpg
   
 14. sabat

  sabat Well-Known Member

  Posty:
  570
  Polubienia:
  1 321
 15. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 192
  Polubienia:
  7 729
  Teraz po całej aferze stawiam, że to musiała być kontrolowana ustawka, bo pojawiło się mnóstwo głosów, jaką to krzywdę zrobiono Morawieckiemu, a ten ocieplił sobie wizerunek adoptowaniem dzieci (bo czy ktoś taki może być skurwysynem?). I wielu zwróciło uwagę, że niektórzy oburzeni sami rozpowszechnili tą informację, bo normalnie mało kto o tym się dowiedziałby.

  Plus to idealny temat zastępczy.
   
 16. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  Posty:
  887
  Polubienia:
  1 521
  Żydki pracowali dla firmy "Urban Moving Systems", FBI potwierdziło, że ta firma miała dziwne powiązania, a kilku pracowników z Mossadem.

  https://wikispooks.com/wiki/Urban_Moving_Systems

  Ps. @rawpra masz szczęście właśnie w tym tygodniu dzięki FOIA odtajniono oryginalne zdjęcia FBI "Dancing Israelis", oczywiście nadal ocenzurowane, aby nie burzyć ludu miast i WSI w USA.
   
  osman, kr2y510 i wah lubią to.
 17. sabat

  sabat Well-Known Member

  Posty:
  570
  Polubienia:
  1 321
  – Chodzi o przykrycie reszty książki. W tym "Delfinie" są poważne sprawy. "Super Express" jedzie na reklamach ze spółek Skarbu Państwa. Nigdy by się nie odważyli na coś takiego bez zgody – powiedziała naszej dziennikarce osoba z partii Jarosława Kaczyńskiego, która z oczywistych względów zastrzegła sobie anonimowość.

  Kolejnym dowodem na zaaranżowanie całej afery zdaje się być zapowiedź sobotniej opublikowania w tabloidzie wywiadu z Michałem Dworczykiem. Szef Kancelarii Premiera wyjaśnia w niej, że dzieci Mateusza Morawieckiego nie dowiedziały się o tym, że są adoptowane z "Super Expressu". To właśnie tę zapowiedź na Twitterze ostro skomentował Marek Migalski.
  "No to żaden skandal. A nawet już pewne, że ustawka. Domyśliłem się po tym, że dzieci nie mają wypikselowanych twarzy. Zatem cofam swoje słowa współczucia dla Mateusza Morawieckiego. Cisną mi się na usta inne" – komentuje politolog i były europarlamentarzysta.

  https://natemat.pl/272403,migalski-o-aferze-z-dziecmi-morawieckiego-to-ustawka-i-nie-jest-mi-go-zal
   
  osman, kr2y510, wah oraz 2 uzytkowników lubi to.
 18. sabat

  sabat Well-Known Member

  Posty:
  570
  Polubienia:
  1 321
  Pisowcy dają następne 500 plus teraz dla niepełnosprawnych

  cytat:
  'PiS zamierza wprowadzić stały comiesięczny dodatek dla całkowicie niepełnosprawnych dorosłych. - Najprawdopodobniej będzie to 500 złotych - mówi premier Mateusz Morawiecki'


  Musi im sie pod dvpami palić ostro że nie wiedzą co by jeszcze ludziom obiecać .Trzeba iśc na wybory i na konfederację głosować niech ślad po komuchach wreszcie zaginie.
   
  osman, akapek, wah oraz 3 uzytkowników lubi to.
 19. Maksymiliana

  Maksymiliana Everyday Hero

  Posty:
  206
  Polubienia:
  106
  Co by nie mówić złego o PiS to chyba jako nieliczni zrealizowali większość postulatów wyborczych i to się ceni. Mimo wszystko.
   
  Finis, owerfull i scoffer lubią to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.