Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Gekon

Libertariański Reptilianin
390
567
To już nie pierwszy raz gdy polski rząd odwala takie rzeczy. Wcześniej załatwili zakaz wstępu do Schengen Richardowi Spencerowi i jakiemuś burskiemu aktywiście z RPA, którego nazwiska w tym momencie zapomniałem
 
Ostatnia edycja:

Doman

Well-Known Member
1 221
3 891
20 minuta, 55 sekund - Michalkiewicz w konfrontacji z fanami Jarka doznaje załamania intelektualnego.


czyli jak popieram Żydów to jestem Żydem? to takie proste? cała procedura konwersji z nauką języka, religii i obrzezaniem niepotrzebna?
Faktycznie, pozwoliłem sobie na niewybaczalny brak precyzji. Można jeszcze być szabesgojem jak Bartoszewski, mężem Żydówki jak Duda albo ojcem konwertytki na judaizm jak Donald Trump :). Inna opcja to niewytłumaczalny masochizm, coś w stylu tego kolesia który daje się gryźć i żądlić skolopendrom, stawonogom, pajęczakom i błonkoskrzydłym.


czyli człowiekiem któremu nie przeszkadza np. że żydostwo pruło się teraz z powodu kukły Judasza w Pcimniu Dolnym, ale samo co roku w ramach "radosnego święta Purim" wiesza kukły Hamana symbolizującego złowrogiego goja. Taki rodzaj entuzjasty asymetrycznych stosunków, a mówiąc brzydko - mentalnego cwela który lubi być poniżany.
W ogóle to już samo poznanie szczegółów "radosnego święta Purim" wystarczy aby nabrać do nich chłodnej rezerwy. No,.... żeby to był sam folklor, to bym traktował jak satanistów popijąjących jabole na cmentarzu po godzinie 22, ale ta sekta potrafiła w 11 września 2001 puścić w telewizjach świata fejka z tańczącymi Palestyńczykami. A wiesz kto wtedy naprawdę tańczył? Kilku kolesi z Mossadu pod WTC. Co oni tam KURWA MAĆ robili? Już samo hasło "taniec" w kontekście 9/11 powinno wzbudzać trwogę.


USA nie powinny tych typków wypuszczać, tylko wziąć na przesłuchanie, rozbić szajkę, i całą tą żydowską V kolumnę przepędzić w 4 wiatry, natomiast Izrael zbombardować. A co mamy? Supermocarstwo płaszczy się przed żydostwem i wchodzi w dupę Izraelowi. No to tyle wynika z tej fascynacji Żydami. Obłążą każdą instytucję, organizację i państwo, a potem przerabiają na swoją korzyść. Żydzi wchodzą do Intela - za jakiś czas Intel przenosi najważniejsze technologie do Izraela. Tak jest od czasów Pentiuma M.

Kolejna wersja to coś jak Oleksy. Oleksy na jednym z nagrań powiedział, że trzyma z Żydami. Oleksy miał prawdopodobnie dzięki temu ułatwioną karierę, ale nie uwierzę, że Twoje wpisy na forum czyta jakiś rabin prowadzący i że to procentuje, bo się za mało starasz.

Wracając na chwilę do PiS. Wyciekła ta nieszczęsna notatka w sprawie tajnych negocjacji rządu PiS z międzynarodowym żydostwem w kontekście 447. Okazało się, że ze stroną żydowską negocjował

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Chodorowicz

Facet który zaczął się uczyć hebrajskiego, posyłał dzieci do żydowskiej szkoły, kilkanaście lat temu obrzucał wyzwiskami Asada (Syria jest w stanie wojny z Izraelem). Za te wyzwiska musiał przeprosić aby móc zostać ambasadorem III RP w Syrii. Po prostu syryjska bezpieka zorientowała się jakiego "polaka" przesyła im "polski" MSZ. Czyli - jak to ironicznie skomentował Michalkiewicz - Chodorowicz negocjował sam ze sobą.

No ja rozumiem pewną dozę naiwności, otwartości na ludzi itd. ale bez przesady. Sypie się info za info, że PiS to nawet nie agentura Izraela, ale zwyczajni szowiniści żydowscy i spływa to po niektórych jak po kaczce.

"jeśli chodzi jak kaczka i kwacze jak kaczka, to musi być kaczką".
 
Ostatnia edycja:

Doman

Well-Known Member
1 221
3 891
1. Haman był perskim urzędnikiem będącym w opozycji do lobby żydowskiego. W sposób oczywisty w żydowskiej legendzie będzie przedstawiany jako ten Zły który chciał zabijać, ale na szczęście sam został wcześniej zabity. Morał z tej bajki jest taki żeby przeciwników trzymać krótko, jak któryś planuje antyżydowski pucz - wieszać bez pardonu jego i całą rodzinę.
Poza tym słowo "tyran" w kontekście starożytności jest trochę dziwaczne i trąci współczesnym postrzeganiem świata. Brakuje jeszcze info, że Haman łamał prawa człowieka i został potępiony przez ówczesną międzynarodową opinię publiczną. :)

2. no choćby w TVP Pieńkowska mówiła wprost, że "Palestyńczycy stoją za zamachami na WTC". W ogóle łopatologia przekazu jest porażająca. "Palestyńczycy cieszą się z tej tragedii, z tego nieszczęścia". Od zamachu nie minąła nawet doba, a TV koncentruje się na Palestyńczykach i ma już filmy jak się radują. Tutaj widać realizację zasady w myśl której pierwszy przekaz koduje się najmocniej. To jest jedna z technik psychomanipulacji.


3. jest w tym filmie który zalinkowałem. Kolesie to typowi agenci, którzy ubezpieczali akcję. Tu masz dodatkowy tekścik na temat tych panów.

http://www.bibula.com/?p=44195

robili z WTC to samo co z USS Liberty w 1967.
 

Alu

Well-Known Member
4 113
7 515
Kolesie to typowi agenci, którzy ubezpieczali akcję. Tu masz dodatkowy tekścik na temat tych panów.

http://www.bibula.com/?p=44195

robili z WTC to samo co z USS Liberty w 1967.
Nie ma żadnego dowodu na to, że Żydzi byli agentami Mossadu ani żadnymi innymi agentami, ani tym bardziej, że "ubezpieczali akcje" (zresztą nie wiem jaki byłby sens "ubezpieczania" jebniecia samolotu w wieżowiec).

Ale wiadomo, byli Żydami więc musieli być częścią spisku bo za wszystkim stoją Żydzi...
 
Ostatnia edycja:

tolep

ChNiNK! ChP!
7 760
13 164
USA nie powinny tych typków wypuszczać, tylko wziąć na przesłuchanie, rozbić szajkę, i całą tą żydowską V kolumnę przepędzić w 4 wiatry, natomiast Izrael zbombardować.
Dobre rady zawsze w cenie.

Kolesie to typowi agenci, którzy ubezpieczali akcję.
Stali sobie na dachu budynku własnej firmy w innym stanie (co z tego że niedaleko), gdzie kazdy mógł ich zobaczyć. Zamiast przez dowolne okno z pierdyliona w okolicy które mają dobry widok na WTC. Zastanawiam się, skąd u Ciebie wiedza o tym, jak wygladają typowi agenci (czyi?) którzy ubezpieczają (czy li co robią konkretnie?) akcję. To bardzo podejrzane. Byłes na jakimś kursie dla agentów? Z jakim wynikiem go ukończyłeś?
 

pawlis

Samotny wilk
2 293
8 306
Teraz po całej aferze stawiam, że to musiała być kontrolowana ustawka, bo pojawiło się mnóstwo głosów, jaką to krzywdę zrobiono Morawieckiemu, a ten ocieplił sobie wizerunek adoptowaniem dzieci (bo czy ktoś taki może być skurwysynem?). I wielu zwróciło uwagę, że niektórzy oburzeni sami rozpowszechnili tą informację, bo normalnie mało kto o tym się dowiedziałby.

Plus to idealny temat zastępczy.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
937
1 693

sabat

Well-Known Member
687
1 585
Teraz po całej aferze stawiam, że to musiała być kontrolowana ustawka, bo pojawiło się mnóstwo głosów, jaką to krzywdę zrobiono Morawieckiemu, a ten ocieplił sobie wizerunek adoptowaniem dzieci (bo czy ktoś taki może być skurwysynem?)
– Chodzi o przykrycie reszty książki. W tym "Delfinie" są poważne sprawy. "Super Express" jedzie na reklamach ze spółek Skarbu Państwa. Nigdy by się nie odważyli na coś takiego bez zgody – powiedziała naszej dziennikarce osoba z partii Jarosława Kaczyńskiego, która z oczywistych względów zastrzegła sobie anonimowość.

Kolejnym dowodem na zaaranżowanie całej afery zdaje się być zapowiedź sobotniej opublikowania w tabloidzie wywiadu z Michałem Dworczykiem. Szef Kancelarii Premiera wyjaśnia w niej, że dzieci Mateusza Morawieckiego nie dowiedziały się o tym, że są adoptowane z "Super Expressu". To właśnie tę zapowiedź na Twitterze ostro skomentował Marek Migalski.
"No to żaden skandal. A nawet już pewne, że ustawka. Domyśliłem się po tym, że dzieci nie mają wypikselowanych twarzy. Zatem cofam swoje słowa współczucia dla Mateusza Morawieckiego. Cisną mi się na usta inne" – komentuje politolog i były europarlamentarzysta.

https://natemat.pl/272403,migalski-o-aferze-z-dziecmi-morawieckiego-to-ustawka-i-nie-jest-mi-go-zal
 

sabat

Well-Known Member
687
1 585
Pisowcy dają następne 500 plus teraz dla niepełnosprawnych

cytat:
'PiS zamierza wprowadzić stały comiesięczny dodatek dla całkowicie niepełnosprawnych dorosłych. - Najprawdopodobniej będzie to 500 złotych - mówi premier Mateusz Morawiecki'


Musi im sie pod dvpami palić ostro że nie wiedzą co by jeszcze ludziom obiecać .Trzeba iśc na wybory i na konfederację głosować niech ślad po komuchach wreszcie zaginie.
 
Do góry Bottom