1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Ciek, 26 Październik 2015.

 1. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 725
  Polubienia:
  4 611
  ???
   
 2. osman

  osman Well-Known Member

  Posty:
  383
  Polubienia:
  1 477
  Co tam dużo mówic , pis kupił ludzi i wygra każde wybory jak dalej będzie rozdawał kasę.
   
  wah, snajper i Jaranek lubią to.
 3. Pestek

  Pestek Well-Known Member

  Posty:
  681
  Polubienia:
  1 474
  Przydałby się ten obrazek, w którym gość się cieszy, że urzędnik(państwo) rozdaje pieniądze, a jego żona obok mówi - "Kochanie, on trzyma twój portfel...", ale z polskimi napisami. Taka Polska memowa wojna o ludzkie umysły. Możliwe, że to było Garrisona.
   
 4. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 792
  PiS nie jest tym za co się go chwali/gani. Na przykład

  - czytelnicy Wyborczej boją się, bo to "katonarodowcy", a moherki cieszą się właśnie z tego samego powodu.
  - Liberałowie gospodarczy boją się, że PiS postawi na nacjo-socjalistyczną autarkię, a tymczasem PiS daje dotacje dla Mercedesa i JP Morgana - złupiwszy wcześniej polskich przedsiębiorców.
  - wyborcy PiS liczyli na nieprzyjmowanie uchodźców, a PiS przyjął ich więcej niż deklarowała Kopacz.
  - PiS ma etykietkę eurosceptyków, a sam wodzu Kaczyński mówił, że przeciwnicy UE są szkodnikami.
  - PiS ma etykietkę konserwy obyczajowej, a w praktyce ma obyczaje gdzieś.

  część nieścisłości nawet mi się podoba, ale jednocześnie niepokoi, bo pokazuje, że PiS to jest teatr, a więc mamy już rządy monopartyjne z 2 fejkowymi partiami które się "kłócą".

  Tutaj widzimy na przykład jak Kalkstein z pogardą odnosi się do narodu na którym pasożytuje jego plemię:

  https://opinie.wp.pl/ktory-kaczynsk...lakow-mizernymi-pijaczynami-6299485419882625a

  Żyd Kacyzński mogłby pójść do Żyda Kuby Wojewódzkiego i tam wtykać polskie flagi w gówno. Ta sama patologiczna nienawiść i pogarda do gojów. Sam wygląda jak kupa gówna, 150 w kapeluszu, a na trzeźwo bełkocze jak normalny facet po 5 browarach.

  Za to jakie mniemanie o sobie. W czasach stalinowskich, w willi na Żoliborzu mamusia pewnie na dobranoc czytała mu Talmud i stąd te odloty.
   
 5. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  6 869
  Polubienia:
  17 292

  A prezio sobie dalej jaja robi ze swojego urzędu. Swój chop!
   
  wah, Doman, snajper oraz 2 uzytkowników lubi to.
 6. pawel-l

  pawel-l Ⓐ hultaj

  Posty:
  1 778
  Polubienia:
  6 101
  Każdy wyborca powinien sobie wydrukować i powiesić nad łóżkiem:
  [​IMG]
   
 7. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 792
  Była heca z podręcznikiem dla sześciolatków gdzie opisywano przykłady trzech Polek będących inkubatorami dla nasienia kolejno: murzyna, araba i Żyda. Nawiasem mówiąc tekst jest mega wydumany. Motywami migracji do Polski są głód i wojna, a jak wynika z tekstu, polska cipka jest jedynie efektem ubocznym. Co zatem w tym zestawieniu robi Izraelczyk? Przecież oni tam nie mają walk na własnym terytorium, nie mają chłodu i głodu. Kolejne dziwactwo to imiona dzieci. Abdul, Kalim, Abraham. Czemu urodzone w Polsce dzieci mają mega stereotypowe imiona związane z obcymi krajami? Znane mi pary mieszane wybierają raczej polskie imiona. Czemu syn Izraelczyka wygląda jak ortodoks skoro matka jest Polką? Pomijając indoktrynację, to ten kawałek po prostu wygląda jakby pisały go idiotki kompletnie nierozumiejące uwarunkowań.
  [​IMG]
  Nie jest to jednak wina PiS. Pisowska szczekaczka uspokaja, że za to nie odpowiada rząd i jej argumentacja nawet przekonuje. Za to na Onecie opis sprawy zawiera taki smaczek:

  i z tego chyba pisowcy się nie wyłgają. Ja rozumiem poznawanie innych kultur, religioznawstwo itd. Trzeba to znać. Ale czemu zaczynają tak wcześnie? Przecież w wieku poniżej 6 lat dzieciak nie ma nawet narzędzi intelektualnych do poznawania obcych kultur, w ogóle ledwo rozumie koncepcję kultury. Mówimy o małym półgłówku który dopiero co nauczył się sznurować buty i trzymać kał, ledwo duka pojedyncze literki, nie zna koncepcji historii, tożsamości itd. I taki człowieczek uczy się o innych kulturach. Żeby to jeszcze było w kraju wieloetnicznym gdzie władza boi się tendencji separatystycznych, ale mówimy o (nadal) homogenicznej Polsce.

  Oczywiście chodzi o to samo co przy wychowaniu seksualnym albo nauce religii. Umysł dziecka poniżej 12 roku życia jest całkowicie bezkrytyczny, jest plastyczny. Pani w szkole może tak mu nasrać w głowę, ze rodzice go nie poznają.
  Pisowski MEN ustalił, że ideologia multi-kulti będzie wdrukowywana już w przedszkolu.
   
 8. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 792
 9. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 690
  Polubienia:
  18 975
  Rząd nie kontroluje imigracji. Marcin Skalski były pracownik Urzędu do spraw Cudzoziemców ujawnia.
  https://kresy.pl/publicystyka/pis-klamie-rzad-zupelnie-nie-kontroluje-imigracji-do-polski/

  ... Urzędnicy jednak są obarczani przez rząd PiS zadaniami, którym z przyczyn obiektywnych nie są w stanie sprostać. W ten sposób do Polski napływa niekontrolowana przez nikogo fala imigrantów. Ten stan rzeczy jest winą rządu i decyzji politycznej o wpuszczeniu migrantów, pracownicy UdsC nie mają na to żadnego wpływu.

  ... Między bajki można więc włożyć twierdzenia polityków PiS, że imigracja jest legalna, a więc pozostaje pod kontrolą. Jest to kłamstwo, a sytuacja wygląda dramatycznie. Poza kontrolą rządu jest nie tylko nielegalna, ale też legalna imigracja. W Polsce przebywają tysiące ludzi, którzy zostali negatywnie zweryfikowani w urzędach wojewódzkich, a mimo to mają prawo legalnie pozostać w Polsce – w teorii przez miesiąc, w praktyce od roku 2016 czy 2017 do teraz. Taki stan rzeczy w oczywisty sposób naraża społeczeństwo polskie na przebywanie wśród cudzoziemców, którzy mogą przez cały ten czas stwarzać zagrożenie dla Polaków i o których państwo nic nie wie, bo nie ma komu przejrzeć teczek z ich aktami sprawy.

  ... Podkreślmy więc raz jeszcze: rozmiary imigracji do Polski są tak duże, że nawet jej legalność przestaje być argumentem na rzecz jej kontrolowania pod kątem bezpieczeństwa. W Polsce realnie zmienia się struktura etniczna, więc nadanie jej pozorów legalności nie zmienia zupełnie nic pod kątem bezpieczeństwa. Politycy PiS kłamią, gdy mówią, że jest inaczej.

  Kłamie na przykład poseł PiS Dominik Tarczyński, gdy w wywiadzie dla brytyjskiego Kanału 4 mówi, że „Polska jest bezpieczna, ponieważ nie przyjmuje nielegalnych imigrantów muzułmańskich”. Otóż, prawda jest taka, że Polska nie jest bezpieczna, dlatego że przyjmuje legalnych imigrantów muzułmańskich. ​
   
 10. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 792
  z początku tego artykułu:

  Piskorski siedzi już trzy lata i nadal nie ma aktu oskarżenia. no chyba, że za akt oskarżenia uznamy to (i tak sformułowane bardzo późno):

  https://pk.gov.pl/aktualnosci/aktua...-mateuszowi-p-przewodniczacemu-partii-zmiana/

  czyli siedzi za kształtowanie opinii i "oddziaływanie". Tego nie ma tego w kodeksie, ale on jest za to oskarżony. W tym przypadku nie ma normalnego szpiegostwa, tzn. wręczania łapówki urzędnikowi, nie ma przekazywania/zdradzania tajemnic, nie ma sabotowania jakiegoś programu (np. budowy linii Maginota wzdłuż granicy z Kaliningradem), nie ma podkładania bomb albo robienia fotografii dworcom i mostom. Są tylko poglądy, które faktycznie są prororosyjskie, ale nie jest to taki hardcore jak na przykład proizralskość PiS. W dodatku one dotyczą polityki międzynarodowej a nie, np. lobbowania w Polsce za interesami Gazpromu. Czyli w samym akcie oskarżenia reżim przyznaje, że wsadza ludzi wg. widzimisię.

  Dodam, że rozprawa toczy się niezwykle leniwie nawet jak polskie standardy. Na początku rozprawy odbywały się bez udziału oskarżonego, potem pozwalali mu się na nie stawiać, ale na zapoznanie z aktami miał godzinę. Od pewnego momentu rozprawy toczyły się w celu na przykład zapytania jakiegoś świadka czy samochód X był zielony. I tak się ciągnie ta "rozprawa". Więzienia III RP gościły już Romana Kluskę, Tomasza Komedę i wielu innych niesłusznie skazanych/represjonowanych, ale tak wyrazistego przykładu więźnia politycznego po zakończeniu PRL nie znam.

  Znacznie klarowniej wygląda działalność agenturalna juniora - Mateusza Piskorskiego. Choćby 20mln zł dla JP Morgan i 80 mln dla Mercedesa to jakiś konkret. O tym już stalinowcy z Polityki nie napiszą. Widać dobrze, że przy odpowiedniej osłonie propagandowej możesz robić co chcesz.

  EDIT: wg. tego precedensu niebezpiecznie byłoby zostać konsulem honorowym państwa które znalazło się na czarnej liście. Konsul honorowy, pracownik domu kultury, szkoła językowa oferująca wyjazdy itd. toż to mateczniki agentury. Witaj wczesny PRL.
   
  Ostatnia edycja: 12 Październik 2018
 11. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 792
  z cyklu "w Polsce do tego nie dojdzie"

  https://www.tvp.info/39192544/tu-za...ecaja-biznesy-obcokrajowcy-zakochani-w-polsce

  Zacytowałem najważniejsze. 90% artykułu to wodolejny i cukierkowy wstęp pisany charakterystycznym językiem, jakby rodem z Wyborczej.
   
 12. inho

  inho Well-Known Member

  Posty:
  1 529
  Polubienia:
  3 367
  Ta praktyka szybkiego wpłacania i występowania o zwrot wynika właśnie z tego, że często skarbówka wszczynała egzekucję rzekomych zaległości zanim przedsiębiorca złożył wniosek o wstrzymanie wykonalności decyzji skarbowej, a nawet jak zdążył złożyć, to sąd często odmawiał takiego wstrzymania pomimo toczącego się sporu. Jeśli się więc nie zapłaciło od razu, to skarbówka pomimo sporu zajmowała sobie środki wraz z opłatą karną. Proponowane zmiany to jest terror gospodarczy w białych rękawiczkach, mający na celu zwiększenie ryzyka dochodzenia swoich praw do takiego poziomu, żeby poza ekstremalnymi przypadkami bardziej opłacało się płacić niesłusznie naliczone podatki niż dochodzić sprawiedliwości.
   
 13. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 508
  Polubienia:
  6 740
  Korwin jak zwykle trendsetterem  Inna sprawa, że PiS jest od paru miesięcy zupełnie niewiarygodny w kwestii polityki imigracyjnej

   
  Ostatnia edycja: 18 Październik 2018
 14. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  6 869
  Polubienia:
  17 292
  Bp Pieronek w "Rz": Spot PiS wbrew chrześcijaństwu i człowieczeństwu
  Wczoraj, 18 października (21:13)
  - Nie życzę żadnemu z członków partii rządzącej, żeby stał się uchodźcą i był tak traktowany w potrzebie, jak oni traktują uchodźców - mówi bp Pieronek, były sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski i rektor Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

  - Nie życzę żadnemu z członków partii rządzącej, żeby stał się uchodźcą i był tak traktowany w potrzebie, jak oni traktują uchodźców. Wychodzi brak sumienia i brak miłości do bliźniego. To zachowanie wbrew chrześcijaństwu i wbrew człowieczeństwu - mówi "Rzeczpospolitej" bp Pieronek, komentując emitowany w mediach spot wyborczy PiS-u, w którym ukazana jest wizja świata po wygraniu wyborów samorządowych przez opozycję.

  Rozmówca "Rzeczpospolitej" tłumaczy, że wbrew przestrogom PiS-u, "uchodźcy nie są zagrożeniem na taką skalę, żeby każdy z Polaków musiał się obawiać".

  "Polska powinna przyjmować uchodźców. To wynika choćby z zasady solidarności. Jeżeli my chcemy być szanowani i wspomagani, to pomagajmy i wspierajmy też innych" - mówi bp Pieronek.

  Więcej w piątkowym wydaniu "Rzeczpospolitej".
  Nie, są zagrożeniem na taką skalę, żeby tylko niektórzy z Polaków musieli się obawiać... Tak to jest nie umieć w PR.
   
 15. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 792
  PR jest znakomity. Wydano pisowi dyspozycje aby przyjmował "uchodźców", pis ich przyjmuje, a równolegle uruchomiono kundli którzy zawzięcie krytykują pis za nieprzyjmowanie uchodźców. Prosty człowiek dostaje mind fucka i wchodzi w jeden z dwóch stanow: 1) nie lubi PiS za ksenofobię 2) kocha PiS za obronę Polski przed ciapatą powodzią.
   
 16. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 792
  wah lubi to.
 17. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 571
  Polubienia:
  4 201
  Eli-minator lubi to.
 18. Eli-minator

  Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

  Posty:
  700
  Polubienia:
  1 456
  Dokładnie, na Marsie mróz o poranku rzędu -90 nikomu nie przeszkadza. Zapylenie tak.

  A w Polsce po trzeciej po południu w drugiej połowie lutego w bardzo mroźny dzień jest jeszcze mnóstwo światła.
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.