1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Ciek, 26 Październik 2015.

1. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 384
    Tylko, ze narodowcy 3 lata temu sami organizowali marsze poparcia dla PiSowskiego rzadu wiec jakos mi ich malo zal. PiS ich wykorzystal jak tania kurwe i teraz nasyla na nich psy. Mam nadzieje, ze cos to nauczy narodowcow, np. to ze "silne panstwo" to nic fajnego....

2. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 267
    Nie ci sami. Inni.

3. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 689
    to była szydera
    nacjozjebów odsyłamy na wykop a foliarzy na wolnapolska ;)

4. snajper

snajper Well-Known Member

Polubienia:
    1 099
    Rawpra poucza ludzi,
    gdzie, co i kto możne pisać,
    jest modem albo adminem?
    ale na liście administracji
    jeszcze go nie widzę.

wah, Eli-minator i Jaranek lubią to.
  5. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 516
    fajnie się to czyta, jak wiersz biały albo jakieś haiku :)

6. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 829
    Jest 11 listopada. W Warsz Awiwie zaplanowano pochód 1 majowy. Ponoć tego roku hasłem miało być: "przodem VIPy, tyłem cipy". Jakby to głupio nie zabrzmiało - właśnie znacjonalizowano tzw. ruch narodowy. :) Wśród VIPów miał się znaleźć m.in. prezydent nazywający w swoich przemówieniach Polskę per "polin". Pamiętam dobrze. Ok. 10 lat temu pisanie "polin" było oznaką niepoprawnego politycznie sarkazmu, a wręcz antysemickiego radykalizmu sugerującego prawdziwość teorii spiskowej głoszącej, że Żydostwo buduje nad Wisłą Judeopolonię w której autochtonom przypisze (w najlepszym razie) rolę junior partnera. Teoria powoli acz nieubłaganie zostaje weryfikowana pozytywnie przez doświadczenie. np. "polin" weszło już do politycznego mainstreamu, a przecież ma taki sam wydźwięk jak priwislańskij kraj. Lata prania mózgów spowodowały, że te słowa nie wkurwiają. Za lat - powiedzmy 50 - resztki tubylców nie będą miały nawet pewności czy aby nie wtargnęły na ziemie wcześniej skolonizowane rzez Żydów. Niby wariackie gadanie, ale np. w materiałach edukacyjnych BBC są już czarni Celtowie. Nawet najbardziej absurdalna orwellizacja okazuje się skuteczna.

Tak. Miała źródło w merytorycznej bezsilności. Olałem ją. Jeśli chodzi o polecanie stronek w języku PL, to dobra była kiedyś bibula.com (merytoryczne tłumaczenia, newsy, przedruki). Wolna Polska to trochę histeryzowanie + przegadanie + słaby warsztat autora. Bardzo rzadko tam zaglądam.

Uważam, że zorganizowane żydostwo jest na dobrej drodze by zbudować globalne więzienie oparte na etnocentrycznym kryterium (społeczeństwo kastowe). Czasem wklejam info pokazujące postępy prac (w tym konkretnym przypadku chodzi o PiS). Wiem też, że liberterianizm jak każda ideologia albo ruch polityczny jest przez żydostwo infiltrowany. Mamy potem takie dziwolągi jak biskupi organizujący dni judaizmu, kosmopolitycznych lewaków tepiących "nacjozjebów" a którzy w każdym pokoleniu nadal są "pochodzenia" i nadal dobierają sobie partnerów aby zachować ciągłość "rasy". Czyli sami są nacjozjebami ale innym zabraniają. :D Żeby daleko nie szukać przypadków takiej infiltracji.... Kilka dni temu na tym forum w lekturach libertariańskich pojawiła się praca wmawiająca, że mająca wsparcie światowej oligarchii faszystowska Sparta położona w Palestynie to niemal AKAP i skoro jej się udało posiadać broń jądrową, to akapowcom też się uda :). Forumowicza wklejającego link o nic nie posądzam (najwyżej o naiwność i nieznajomość realiów) , ale autorzy pracy to już rasowe kreciki robiące czytelnikowi wodę z mózgu.

7. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 380
    Ej bo jest taka akcja, że TVP Info udostępnia twitta polskiej ambasady w ZEA, że niby jebany Burj Khalifa jest podświetlony z okazji 11 listopada na biało-czerwono:

Nie znalazłem żadnego live cam na budynek BK (są tylko z kamer na wieżowcu), a nie poświęcę na to więcej, niż 5 minut, ale moje pytanie brzmi: czy ja mieszkam w Korei Północnej? :D Ludzie się jarają tymi zdjęciami, które wyglądają jak chujowe fotoszopki :D

8. T.M.

Polubienia:
    3 380
    *założony

tolep i Eli-minator lubią to.
  9. WoKu

WoKu Well-Known Member

Polubienia:
    300
    Wygląda, że minutę się świeciła:

10. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    6 220
    Problemy polityków z ironią:

11. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 622
  12. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 187
    Była podświetlana:

snajper i T.M. lubią to.
  13. Pestek

Pestek Well-Known Member

Polubienia:
    1 508
    Przed chwilą widziałem na youtube reklamę z Melem Gibsonem o odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Całkiem nieźle zrobiona.

Coś mnie rusza w tym całym świętowaniu. Choć można by dyskutować na temat historycznych faktów wiele. W sumie to świętują ludzie, naród, a nie państwo, władza.

Luke Rudkowsky też zrobił materiał:

14. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 187
    O próbach prowokacji z okazji Marszu Niepodległości:

15. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 083
    Mocne słowa Winnickiego o TVP. Krzysztof Bosak komentuje

https://video.wp.pl/i,mocne-slowa-w...k-komentuje,mid,2028672,cid,2303867,klip.html

'Wiadomości' o Marszu Niepodległości - mnóstwo rządu i ani jednego słowa o Stowarzyszeniu.
    Ta TV jest tak publiczna jak najpodlejszy dom publiczny. Wstydźcie się" - napisał prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki. - Używa się ostrych sformułowań, gdy jest się niesprawiedliwie traktowanym. My jako organizatorzy jesteśmy niesprawiedliwie traktowani - komentował Krzysztof Bosak w programie "Tłit". - Bardzo mnie smuci, że media publiczne uczestniczą w propagandzie rządowej, że narodowcy zostali wygumkowani. Jest to rewers propagandy, którą robią niektóre stacje liberalne. To nie jest prawda o Marszu Niepodległości - dodał.

16. T.M.

Polubienia:
    3 380
    Dziękuję, jak zawsze można liczyć na szanownych forumowiczów. Jednak ta 100 rocznica była celebrowana w świecie dość szeroko:

W sumie UE to bardziej współcześni mienszewicy :D

17. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 829
    Nieźle zrobiona, ale dla mnie to raczej żenada. Wyłazi głód bycia docenianym za granicą (na Zachodzie ofc), kompleks niższości, murzyńskość o której mówił Sikorski. Chodzi mi o wyjście z założenia, że gdy o Polsce powie hollywodzki aktor, to dopiero staje się w jakiś sposób atrakcyjne.

EDIT:

a, to właśnie w tym dziele wygumkowali PEKIN.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...cji-narodowej-z-okazji-swieta-niepodleglosci/

w tekście czytamy

jasne. Ludzie będą sobie dawać linki z tym wiralowym filmem. No i jak zwykle towarzysze mało nie zesrają się z tym Zachodem. Co powie Zachód, co myśli Zachód, czy Zachód nas lubi, podziwia. itd. ot, taka mentalność kundla.

Ostatnia edycja: 19 Listopad 2018
    T.M., luke27, Pestek oraz 4 uzytkowników lubi to.
  18. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 829
    https://independenttrader.pl/afera-knf-jak-kupic-bank-za-zlotowke.html

Pogrubienie pochodzi ze źródła. Chodzi o wprowadzenie dowolności interpretacji.

Eli-minator i luke27 lubią to.
  19. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 900
  20. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 289
    Komentuje się samo:

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.