Ron Paul

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Premislaus napisał:
Myślę, że przez wiele rozmyślań, zadum i dużą ilość przeczytanych książek, rozwinęła się u mnie empatia.

Premi, to straszne, chyba powinieneś odwiedzić lekarza...

;)

Premislaus napisał:
jak widzę taką mordę to wiem, że mam do czynienia z osobą moralnie zepsutą i skorumpowaną

Mam dokładnie takie same odczucia, on wygląda jak typowy skorumpowany polityk z amerykańskich filmów, który dyma dziwki na boku (a żona udaje, że o tym nie wie).
 
D

Deleted member 427

Guest
Typowy dla demokracji kwiatek Rommeya po wygranej na Florydzie:

Jestem gotowy, aby poprowadzić tę partię i poprowadzić nasz naród. Pod moim przywództwem zakończymy erę rządów Obamy i rozpoczniemy nową erę amerykańskiej prosperity.
 
D

Deleted member 427

Guest
Super montaż:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vZXt4A5Q-Ac&feature=related[/video]
 
S

stormtrooper

Guest
Nie wiedziałem, że Ron Paul ma syna w polityce, dobrze wiedzieć, że być może jemu coś się uda więcej zdziałać. Dobry link Tosia. Fajne te spoty, takie schludne, dobrze się je ogląda. :)
 

totenkopfschmerzen

New Member
162
8
Miło popatrzeć jak libertarianin może prowadzić kampanię inną niż rycersko-strażacko-przaśną kampanię. Wydaje się też, że tamci libertarianie rozumieją, że na wygraną w wyborach pracuje się latami.
 
A

Aeger

Guest
Przecież te klipy są genialne! Żywe, dynamiczne, konkretne i z humorem. Gdyby w Polsce takie były... a nie latanie z dzieciarnią po łące i żarcie pod jabłonką.

Ze wszystkich kandydatów, to Santorum jest najbardziej odpychający. Taki złodziejaszek...
 
A

Anonymous

Guest
Zmanipulowano, że "głosują" na niego 15-latkowie. Jak się ogląda z nim filmy jest sporo ludzi w średnim wieku. A chyba idąc na prawybory to trzeba mieć te 18, 21 lat? Jego więcej dzieli niż łączy z Korwinem. Czy Paul chce toczyć imperialne wojny?
 
D

Deleted member 427

Guest
Wiadomo, że 15-latkowie. Jak już nie da się dojebać inaczej w wolnorynkowców, jak straszenie "nową falą neoliberalizmu" nie skutkuje, to pozostaje ostatnia deska ratunku - elektorat gimnazjalistów, którzy nie wiedzą, co to prawdziwe życie.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Przeszli do następnego etapu, przestają go przemilczać a zaczynają się z niego śmiać.
Generalnie wychodzi na to że jest dwóch kandytatów: Ron i pozostali. Sytuacja się radykalizuje.
 
W debilnych wypowiedziach Węglarczyka jest chyba ziarno prawdy: "A wyjście z WTO? Może i Ameryka by wyszła, ale reszta nie i USA zostałyby same, z gigantycznymi cłami na amerykańskie towary." Co sądzicie?
 
S

stormtrooper

Guest
Jego wyniki sugerują, że to poważny pretendent do republikańskiej nominacji. Ale tak nie jest.

Zdanie, które układa już całą dalszą część artykułu. Mimo, że ma wyniki w prawyborach, drugi wynik wśród republikanów pod względem pieniędzy zebranych na kampanię to jest to kandydat niepoważny, bo ma wizję świata i Ameryki inną do GW i im podobnych.

Załóżmy, że kandyduję na prezydenta Polski. W związku deficytem budżetowym proponuję: zlikwidować armię i ambasady. To ma sens, bo trzeba ratować polski budżet? Człowieka, który przedstawi taki plan, nie można poważnie traktować. Na tym polega populizm. W dłuższym okresie pomysły Rona Paula się nie opłacą Ameryce.

Ładnie tutaj zmanipulował - "wycofajmy się z wojen w innych częściach świata" = "zlikwidujmy armię", likwidację ambasad też nie wiem skąd wziął. Jeżeli ktoś poda mi jakieś info do takich wypowiedzi Rona to będę wdzięczny. W przeciwnym wypadku jak zwykle GW zaprezentowała swój poziom.
 

naporakrzysiek

libertarianin otwartej dłoni
83
17
Pochłaniacz azbestu napisał:
W debilnych wypowiedziach Węglarczyka jest chyba ziarno prawdy: "A wyjście z WTO? Może i Ameryka by wyszła, ale reszta nie i USA zostałyby same, z gigantycznymi cłami na amerykańskie towary." Co sądzicie?

Że cła to nonsens ograniczjący rozwój wolnego handlu.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Pochłaniacz azbestu napisał:
W debilnych wypowiedziach Węglarczyka jest chyba ziarno prawdy: "A wyjście z WTO? Może i Ameryka by wyszła, ale reszta nie i USA zostałyby same, z gigantycznymi cłami na amerykańskie towary." Co sądzicie?

Żadne "ziarno prawdy". Frajerzy zostaliby na lodzie. Nie czytali Bastiata i de Molinariego?
➜ Koszt wysokich ceł ponieśliby obywatele tych państw gdzie towary byłyby clone.
➜ Wystąpienie USA z jakiejś organizacji międzynarodowej nie jest równoznaczne z zerwaniem wszystkich umów pomiędzy USA i innymi państwami.
➜ Gdyby USA wystąpiły, to Chiny czy Indie pewnie też by wystąpiły, bo to by było w ich interesie. A na pewno wyłamałyby się z clenia państwa zdane na USA jak Taiwan, Filipiny, Japonia...
 
A

Aeger

Guest
Zdążyłem zauważyć że media w Polsce regularnie przemilczają Rona Paula, gdy mówią o prawyborach w USA. Czyżby się boją wolności? Nawet zdążyłem zauważyć że coraz więcej wpisów na serwisach blogerskich czy publicystycznych, atakuje liberalizm, libertarianizm, porównując go "do ideologii totalitarnych" (wczoraj na Salon24 takie cudo widziałem). Ichniejszy Korwin czy jak?
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Węglarczyk z GW to ten sam co siedzi w "Dzień dobry TVN"? Ten grubiutki chujek?

Ten który podobno jest wnukiem Józefa Światło?
 
Do góry Bottom