Ron Paul

D

Deleted member 427

Guest
228013_332407630212316_74235126_n.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ron Paul: "Gardzę Anonimowymi"
The Chiba City Blues ➩ Ron Paul Hates Anonymous
“Anonymous shadow government” which, according to him, is actively spreading false information and sensationalized half-truths under the label of “truth”; all in order to turn the population against the righteous and democratic reign of Barack Obama. “I despise Anonymous. It’s absolutely pitiful that these so-called “hacktivists” have to hide their identities and PI addresses (sic) in order to express their beliefs. What is this, North Korea?” commented Paul during the press release.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
No i Anonimowi znów chcą dokopać R.P. Hakowali "neo-Nazistów", czyli American Third Party i znaleźli tam R.P.
LiveLeak.com - Anonymous Hacks Neo-Nazis, Finds Ron Paul

In a document dump that includes private forum messages, emails,
organization notes another other information the group found numerous
connections between Republican presidential candidate Ron Paul and A3P. According to the documents, all hosted here, Paul himself regularly met with many A3P members, engaged in conference calls with their board of directors and engaged in a “bridging tactic” between A3P and the Ron Paul Revolution.
Other excerpts show A3P webmaster Jamie Kelso (whose email account
was one hacked by the collective) coordinating meeting between Paul and
other members of A3P such as corporate lawyer and chairman of the
neo-Nazi group Paul. “I’m going to go to the Conservative Political
Action Conference (CPAC) with Bill Johnson,” reads an email to an A3P
member dated January 2011. “Bill and I will be meeting with Ron and Ran Paul.
I have a teleconference call with Bill (and Ron Paul) tonight. Much
more later. Things are starting to happen (thanks to folks like you).”
In another passage, Kelso, a former Scientologist and account owner
of other German Nazi forums, wrote: “I’ll be at CPAC from Feb. 9 to Feb.
12. I’ll send back reports to you from personal meetings with Ron Paul,
newly-elected Senator Rand Paul and many others. It’ll be here on
WhiteNewsNow, a place that is really starting to get interesting because
of the presence of folks like you. Birds of a feather flock together,
and we are really gathering some quality here.”

No i jeszcze R.P.miał czelność spotkać się z Nickiem Griffinem liderem British National Party.

Coraz bardziej lubię R.P.

p.s.
U nas to michnikowszczyzna ma decydować, kto ma się z kim spotykać i które spotkania kompromitują a które nie...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Świat
Były kandydat na prezydenta USA, wieloletni kongresmen z Teksasu Ron Paul dostał udaru w czasie wywiadu na żywo. 85-latek natychmiast został przewieziony do szpitala. Dzięki szybkiej reakcji udało się go uratować.

Ron Paul to amerykański polityk związany przez większość życia z Partią Republikańską. 85-latek przez wiele lat zasiadał w Izbie Reprezentantów. Polityk w 1988 roku wystartował w wyborach prezydenckich z ramienia partii Libertariańskiej. Zajął wtedy trzecie miejsce - wygrał Republikanin George H. Bush, drugi był Demokrata Michael Dukakis.
Ponownie w wyborach wystartował w 2008 roku z ramienia Republikanów, jednak nie dostał nominacji - w prawyborach zwyciężył wtedy John McCain. Identyczna sytuacja miała miejsce w 2012 roku - kandydatem Republikanów został wtedy Mitt Romney.
Polityk doznał udaru na wizji
Ron Paul znany jest ze swojego skrajnego liberalizmu gospodarczego. W piątek podczas występu na żywo, gdy mówił o wolnym rynku, nagle poczuł się źle. Jego twarz nienaturalnie wykrzywiła się, a mowa stała się bełkotliwa.
Według amerykańskich mediów polityk przeszedł na wizji udar. Były kandydat na amerykańskiego prezydenta natychmiast został przewieziony do szpitala. Kilka godzin później na jego Twitterze pojawił się wpis, w którym poinformowano, że jego stan zdrowia się poprawił.

Wiadomość ze szpitala: "Czuję się dobrze"
"Wiadomość od Rona Paula: Czuję się dobrze. Dziękuję za troskę" - napisano na Twitterze. Do wiadomości dołączone jest zdjęcie uśmiechniętego polityka w szpitalnym łóżku.

Sytuację skomentował również jego syn - senator Rand Paul. "Dzięki Bogu, tata ma się dobrze. Dziękuję wszystkim za wasze modlitwy - napisał na Twitterze.

"Lockdown to samodestrukcyjna histeria"
Chociaż Ron Paul nie jest już czynnym politykiem, wciąż jest aktywnym komentatorem życia politycznego. W ostatnim czasie było o nim głośno w stanach Zjednoczonych, gdy skrytykował przedłużanie lockdownu ogłoszonego w związku z pandemią koronawirusa.
- Nakaz pozostania w domach i całkowitego zatrzymania gospodarki z powodu koronawirusa, ta samodestrukcyjna histeria, musi się wreszcie skończyć, a my musimy odzyskać wolność i swobody. (...) Amerykanie powinni zapamiętać tyranów, którzy ich pozamykali, następnym razem, gdy udadzą się do urn wyborczych - powiedział.
- Giełda, nawet jeśli wzrośnie, nie może ukryć wyrządzonych szkód. Wirus, o którym wiadomo, że jest mniej zabójczy niż grypa sezonowa, nie może stać się wymówką - dodał.
 
Do góry Bottom