RFN, NRD, Niemcy: zbiorczy temat o sprawach zza zachodniej granicy pod wezwaniem lewego jaja Führera

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
he he, super, juz teraz karabinki "soft air" sa u nich traktowane jako bron, a u nas jako zabawki... bede mial czym handlowac :D, wiecej zakazow!!!!
 
OP
OP
Trigger Happy

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
18 listopada po spotkaniu federalnych i lokalnych ministrów spraw wewnętrznych, sprawiedliwości, szefów służb, policji i prokuratury Hans-Peter Friedrich, szef MSW RFN, zapowiedział powołanie centrum obrony przed „prawicowym ekstremizmem” i utworzenie centralnej bazy danych zawierającej listę osób związanych z „radykalną prawicą”. Jest to reakcja na ujawnienie przez media informacji o działalności trzyosobowego gangu niewykrytego przez policję, który w latach 2000–2007 zamordował dziewięciu imigrantów i policjantkę. Z informacji mediów wynika, że członkowie gangu (nazywani przez niemieckich polityków i media „prawicowymi terrorystami”) pod koniec lat 90. byli pod obserwacją policji, a kontrwywiad miał w ich otoczeniu swoich agentów. W Niemczech wywołało to debatę na temat nieskuteczności kontroli nad „prawicowym ekstremizmem”.

http://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/bes ... erroryzmem
 
D

Deleted member 427

Guest
Trzy osoby i rząd tworzy Centrum Obrony Przed Prawicowym Ekstremizmem. Grubo. Prawaki to potrafią siać postrach, że normalnie establishment sra po gaciach.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Serio? Nic o tym nie słyszałem wydawało mi sie że Tusk coś mówił o zniesieniu abonamentu. Jeśli to prawda to masakra.
 
D

Deleted member 427

Guest
"The Guardian" donosi: Dlaczego Niemcy są "największym burdelem" w Europie

Legalizacja prostytucji wyzwoliła ogromną konkurencję prowadząc do spadku cen usług i skokowego wzrostu klientów. Szacuje się, że każdego dnia ponad milion Niemców płaci ze seks. W efekcie kraj ten stał się europejską stolicą kurestwa i jak to bywa w takich sytuacjach, nie wszystkim się to podoba - problemem jest to, że coraz więcej kobiet jest przymuszanych do prostytucji. Z podlinkowanego źródła:

Germany's law governing the sex trade is considered one of the most liberal in the world. (....) The sex trade in Germany has increased dramatically since prostitution was liberalised in 2002, with more than one million men paying for sex every day here, according to a documentary, Sex – Made in Germany, aired this week on Germany's public broadcaster, ARD.
 

Voy

Active Member
386
242
japierdziu, ~3% niemieckich facetów każdego dnia odwiedza burdel - to jest wynik!

two-thirds of Germay's sex workers are thought to come from overseas
bo kto chciałby dupczyć niemkę, do tego za pieniądze? xD

it also makes it easier for women from eastern Europe and countries outside the EU to be forced into prostitution by traffickers.

zawsze tego nie rozumiałem, w jaki sposób można zmusić kogoś do prostytucji przez ileś czasu? Widziałem kiedyś gdzieś w tv jak laska mówiła że zawieźli ją do germanii i zmusili żeby dawała dupy - tylko że nie zamknęli jej w piwnicy burdelowej i nie przykuli do kaloryfera, tylko była zwykłą ulicznicą stojącą na rogu. Sama mówiła że samodzielnie kurwy chodziły na zakupy, do fryzjera etc. No to kurwa w jaki sposób były zmuszone do tego? Nie mogła pójść na komisariat/do ambasady/do szpitala i powiedzieć w dowolnym języku że potrzebuje pomocy?
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Ponoć zabierają paszporty jeszcze. I też się zastanawiałem jaki jest tego sens.
 
D

Deleted member 427

Guest
Co więcej, różne organizacje "stop przemocy wobec xyz" wykopują za drzwi.

A bardziej serio: czy to nie jest tak, że te kobiety są pod stałą obserwacją 24h na dobę? Przecież taką wiejską dziewuchę z Ukrainy czy innej Czeczeni mega łatwo zastraszyć.
 
Do góry Bottom