1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

RFN, NRD, Niemcy: zbiorczy temat o sprawach zza zachodniej granicy pod wezwaniem lewego jaja Führera

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Trigger Happy, 8 Maj 2009.

1. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    807
  2. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 716
    he he, super, juz teraz karabinki "soft air" sa u nich traktowane jako bron, a u nas jako zabawki... bede mial czym handlowac :D, wiecej zakazow!!!!

3. michu

michu Member

Polubienia:
    0
    I przestaną się strzelać :D

4. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    807
    http://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/bes ... erroryzmem

5. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 796
    Trzy osoby i rząd tworzy Centrum Obrony Przed Prawicowym Ekstremizmem. Grubo. Prawaki to potrafią siać postrach, że normalnie establishment sra po gaciach.

6. countryboy

countryboy New Member

Polubienia:
    1
    Niepuszczane bąki dostają się do głowy i stąd biorą się posrane myśli

7. Nene

Nene Koteu

Polubienia:
    1 566
    Przecież nasi chcą pójść krok dalej i brać kasę od każdego kto posiada dostęp do prądu

Lancaster lubi to.
  8. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 870
    Serio? Nic o tym nie słyszałem wydawało mi sie że Tusk coś mówił o zniesieniu abonamentu. Jeśli to prawda to masakra.

9. Nene

Nene Koteu

Polubienia:
    1 566
  10. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 716
    spoko, ja nie mam prądu hehe

11. kawador

Polubienia:
    19 796
    "The Guardian" donosi: Dlaczego Niemcy są "największym burdelem" w Europie

Legalizacja prostytucji wyzwoliła ogromną konkurencję prowadząc do spadku cen usług i skokowego wzrostu klientów. Szacuje się, że każdego dnia ponad milion Niemców płaci ze seks. W efekcie kraj ten stał się europejską stolicą kurestwa i jak to bywa w takich sytuacjach, nie wszystkim się to podoba - problemem jest to, że coraz więcej kobiet jest przymuszanych do prostytucji. Z podlinkowanego źródła:

Germany's law governing the sex trade is considered one of the most liberal in the world. (....) The sex trade in Germany has increased dramatically since prostitution was liberalised in 2002, with more than one million men paying for sex every day here, according to a documentary, Sex – Made in Germany, aired this week on Germany's public broadcaster, ARD.

12. Voy

Voy Active Member

Polubienia:
    236
    japierdziu, ~3% niemieckich facetów każdego dnia odwiedza burdel - to jest wynik!

bo kto chciałby dupczyć niemkę, do tego za pieniądze? xD

zawsze tego nie rozumiałem, w jaki sposób można zmusić kogoś do prostytucji przez ileś czasu? Widziałem kiedyś gdzieś w tv jak laska mówiła że zawieźli ją do germanii i zmusili żeby dawała dupy - tylko że nie zamknęli jej w piwnicy burdelowej i nie przykuli do kaloryfera, tylko była zwykłą ulicznicą stojącą na rogu. Sama mówiła że samodzielnie kurwy chodziły na zakupy, do fryzjera etc. No to kurwa w jaki sposób były zmuszone do tego? Nie mogła pójść na komisariat/do ambasady/do szpitala i powiedzieć w dowolnym języku że potrzebuje pomocy?

Zbyszek_Z, Północny i simek lubią to.
  13. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 593
    Ponoć zabierają paszporty jeszcze. I też się zastanawiałem jaki jest tego sens.

14. kawador

Polubienia:
    19 796
    3% jednego dnia, 3% drugiego - w dwa dni masz 6% :)

15. Voy

Voy Active Member

Polubienia:
    236
    i w miesiąc dochodzimy do całej męskiej populacji ;)

no nawet jeżeli takiej dupie zabiorą paszport to jest w pułapce, bo jak wiadomo bez paszportu do ambasady i na policję nie wpuszczają :D

16. kawador

Polubienia:
    19 796
    Co więcej, różne organizacje "stop przemocy wobec xyz" wykopują za drzwi.

A bardziej serio: czy to nie jest tak, że te kobiety są pod stałą obserwacją 24h na dobę? Przecież taką wiejską dziewuchę z Ukrainy czy innej Czeczeni mega łatwo zastraszyć.

17. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 339
    A ładną czy brzydką? Bo ja widziałem w Niemczech trochę ładnych towarów. Dla mnie jak jest ładna, to może być skądkolwiek.

18. kawador

Polubienia:
    19 796
    W takim razie to musiały być jakieś naturalizowane Niemki.

19. Voy

Voy Active Member

Polubienia:
    236
    ja też widziałem w Niemczech dużo fajnych lasek, ale żadna nie wyglądała na niemkę, tylko na polkę/turczynkę/tajkę/etc.

nazimno lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.