Propaganda, manipulacja i ordynarne kłamstwo, czyli mass media

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
1452073_775420622505901_1053350633937811725_n.png
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no co? komuchy, policjanty, kierowcy oraz pasażerowie w korku widocznym po lewej, bedzie z 1500 osób...
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Nawiasem pisząc, byłem na trzech ostatnich Marszach Niepodległości, ale w tym roku już mi się do Wawki nie chce jechać. Po pierwsze dlatego, że to już jest oficjalnie partyjna impreza RN, po drugie dlatego że nie chce mis się już skandować haseł i śpiewać przyśpiewek sprzed 25 lat. Niech sobie młodzież pośpiewa "a na drzewach zamist liści". Mnie to znudziło.

Ale będę pilnie śledził tę imprezę online w tym roku. Dlatego, że spodziewam się bardzo poważnych zajść. Takie rzeczy jak zatrzymanie marszu bez powodu po to, żeby urządzić szopkę z tajniakami rzucającymi kostką brukową w mundurowych kolegów (byłem w tym miejscu i patrzyłem z osłupieniem) albo spalenie przez innych tajniaków plastikowej budki przed tylnią bramą ruskiej ambasady - to był pikuś. Wyczuwam że zdarzą się rzeczy dużo grubsze, Takie, by poważnie odstraszyć ludożerkę od pomysłu zmiany rządu w przyszłym roku.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Trochę off-topic, ale warto się przyjrzeć jakiego typu zagrywki stosują partie polityczne (tu konkretnie - PO) w Internecie, by nikogo nie dziwiło "moderowanie komentarzy", cross-plusowanie czy pisanie pierdół typu #60groszyzawpis pod różnymi aliasami na różnego rodzaju portalach internetowych

comment_EmBugQ7dhxdqS5TgNcpS7IVEax5xG9xV.jpg
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Twitter:

comment_HW8KkLv6VV9ZjNKiKedKBXq8vaI0qI1c.jpg


A tu, jak widać - opłaca się moderować komentarze na wp.pl (piję do artykułów d.t. m.in. sprawy Wiplera). Do usłużnych, pożytecznych idiotów trafia kasa z reklam:

comment_LtCIobtFgNsxWpiQL5vJMeakQZPExMOD.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom