Propaganda, manipulacja i ordynarne kłamstwo, czyli mass media

GAZDA

EL GAZDA
7 694
10 143
no co? komuchy, policjanty, kierowcy oraz pasażerowie w korku widocznym po lewej, bedzie z 1500 osób...
 

tolep

ChNiNK! ChP!
7 788
13 591
Nawiasem pisząc, byłem na trzech ostatnich Marszach Niepodległości, ale w tym roku już mi się do Wawki nie chce jechać. Po pierwsze dlatego, że to już jest oficjalnie partyjna impreza RN, po drugie dlatego że nie chce mis się już skandować haseł i śpiewać przyśpiewek sprzed 25 lat. Niech sobie młodzież pośpiewa "a na drzewach zamist liści". Mnie to znudziło.

Ale będę pilnie śledził tę imprezę online w tym roku. Dlatego, że spodziewam się bardzo poważnych zajść. Takie rzeczy jak zatrzymanie marszu bez powodu po to, żeby urządzić szopkę z tajniakami rzucającymi kostką brukową w mundurowych kolegów (byłem w tym miejscu i patrzyłem z osłupieniem) albo spalenie przez innych tajniaków plastikowej budki przed tylnią bramą ruskiej ambasady - to był pikuś. Wyczuwam że zdarzą się rzeczy dużo grubsze, Takie, by poważnie odstraszyć ludożerkę od pomysłu zmiany rządu w przyszłym roku.
 

dataskin

Well-Known Member
2 056
5 904
Trochę off-topic, ale warto się przyjrzeć jakiego typu zagrywki stosują partie polityczne (tu konkretnie - PO) w Internecie, by nikogo nie dziwiło "moderowanie komentarzy", cross-plusowanie czy pisanie pierdół typu #60groszyzawpis pod różnymi aliasami na różnego rodzaju portalach internetowych

 

dataskin

Well-Known Member
2 056
5 904
Twitter:A tu, jak widać - opłaca się moderować komentarze na wp.pl (piję do artykułów d.t. m.in. sprawy Wiplera). Do usłużnych, pożytecznych idiotów trafia kasa z reklam:

 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom